מחוברת, מרהיבה ובתנועה מתמדת: החדשות המובילות על הניידות של המחר.

מחוברת, מרהיבה ובתנועה מתמדת: החדשות המובילות על הניידות של המחר.

מחוברת, מרהיבה ובתנועה מתמדת: החדשות המובילות על הניידות של המחר.

כמו במאה השנים האחרונות, אנו מתכוונים למלא תפקיד חשוב גם בסיפורים שיעצבו את מאה השנים הבאות. את הסיפורים האלה נשתף עמך בחודשים הקרובים, בפלטפורמה www.next100.bmw מאמרים שיספקו הצצה לאחור, אל מאה שנות BMW, ואל הטכנולוגיות והחידושים שיעצבו את הניידות של המחר - בתוספת סרטונים בלעדיים ותמונות של מכונית התצוגה BMW VISION NEXT 100 ומהמסע העולמי של חוויות העתיד של קבוצת BMW. המאמר הבא על "הנהג האולטימטיבי" הוא בבחינת טעימה ראשונה מהצפוי.

5 מאפיינים של "הנהג האולטימטיבי" של המחר.

5 מאפיינים של "הנהג האולטימטיבי" של המחר.

במכונית התצוגה BMW VISION NEXT 100, הצגנו את החזון שלנו ביחס לעתיד הניידות: תפיסת רכב שנועדה להפוך אותך ל"נהג האולטימטיבי". אבל מה כל זה אומר מבחינתך? וכיצד תדע שהפכת ל"נהג האולטימטיבי"? הבה נבחן את חמשת המאפיינים של "הנהג האולטימטיבי" של המחר.

שלווה מוחלטת.

בין אם אתה נוסע לפגישה במרכז העיר, לטיסה או למשחק באצטדיון - מכונית העתיד מבטיחה שאף פעם לא תחמיץ פגישה הודות לנתונים בזמן אמת, גישה ליומן ובחירה חכמה של מסלולים. בלי לחץ ובלי עצבים. כך שתוכל לנהל בשלווה את ענייני היום יום מבלי להפסיד אף שנייה של פנאי.

רוגע לאורך כל הדרך.

כולנו חווינו זאת כבר: גל של אורות אדומים, העיר כולה הופכת לאתר בנייה, פקק תנועה אחר פקק תנועה. אי אפשר שלא להתעצבן. בעתיד, זה לא יהיה מחויב המציאות. גם אם כל יקום התעבורה יחבור כנגדך פעם נוספת, מערכת Companion מציעה חלופה נעימה בהרבה. אפשר להניח לטייסת המשנה החכמה לסייע בהתמודדות עם בעיות התעבורה. ואפשר גם לעבור ישירות לתכנית Ease ולנצל את הזמן שהתפנה לעבודה. הכוח עובר לידיים שלך - ובזבוז הזמן, הלחץ והעצבים הופכים לנחלת העבר.

מופת לקיימות.

המודעות הגוברת לסביבה תגרום לנו, הנהגים, לחשוב הרבה יותר על ההשפעות של ההתנהגות שלנו על הסביבה. זו הסיבה לכך שבעתיד, מונו-חומרים הניתנים למחזור בקלות, ייצור במאזן פחמן ניטרלי וביטול מוחלט של השימוש בעור יהפכו לסטנדרט, יד ביד עם נהיגה ללא פליטות.

תמיד מעודכן.

מההתפתחויות הפוליטיות והעסקיות האחרונות ועד לנעשה במועדון הלוהט ביותר בעיר - אם כיום רוב זמן השהייה שלך במכונית מוקדש לנהיגה, הרי שבעתיד תוכל להשקיע זמן רב יותר בהתעדכנות. או, ליתר דיוק - בקבלת עדכונים מהמכונית.

שמח ועליז.

בין בתכנית Boost לסיוע באמצעות חיישנים ובין בתכנית Ease האוטונומית לחלוטין: ההנאה מהנהיגה תהפוך לחוויה עתירת רגש ומתגמלת עוד יותר. במכונית התצוגה BMW VISION NEXT 100, "הנהג האולטימטיבי" פועל בסימביוזה מושלמת עם חומרים חדשניים וטכנולוגיות חכמות שעומדים לרשותו באופן קבוע. הודות לשילוב בין נתוני רכב באישור הנהג לבין מידע רלוונטי מהסביבה החיצונית, המכונית פועלת לשפר את התפיסה של הנהג. כל פרט במכונית מוכוון לצרכי הנהג - על מנת שתוכל ליהנות מחוויות חדשות בהתאמה אישית.

מראה היום את הדרך לעתיד.

  • Learn more

מראה היום את הדרך לעתיד.

  • Learn more