מאיצות את הזמן.

BMW i

מכוניות התצוגה BMW i Vision.

כדי לחקור דרכים חדשות, צריך לפעמים לנתץ מוסכמות ולהתקדם בכיוונים חדשים לחלוטין. במכוניות התצוגה BMW i Vision, השאיפה הזו קורמת עור וגידים. רעיונות עתירי חזון וטכנולוגיות חדשות נחשפים בפעם הראשונה. כתוצאה מכך, עתיד הניידות הופך מוחשי יותר. כל מכונית תצוגה BMW i Vision מספקת לא רק הצצה אל המשך הפיתוח בעתיד - אלא גם תמריץ ומקור השראה לניידות בת הקיימא, נטולת הפליטה, של המחר.

קרא עוד
מאיצות את הזמן.מכוניות התצוגה BMW i Vision.

BMW i VISION FUTURE INTERACTION.

מכונית התצוגה BMW i Vision Future Interaction, שערכה הופעת בכורה בתערוכת Consumer Electronics Show 2016 בלאס וגאס, מציגה את עמדת הפיקוד המקושרת של המחר. ממשק המשתמש, אשר כולל צגים בעלי אבחנה גבוהה, הפעלה באמצעות צג מגע, פקודות קוליות או אפילו בקרה במחוות AirTouch, עוטף את הנהג אשר מתמזג בעולם החדש. וכל זה במכונית רודסטר מלהיבה, מרהיבה ומסוגננת.

להתחבר אל העתיד.

BMW i Vision Future Interaction

סיפור הצלחה: BMW i.

PROJECT i.

באביב 2008, מיטב המוחות של BMW נועדו במקום סודי ביותר במינכן ודנו ביעד שאפתני: להמציא מחדש את הניידות העירונית. הבכירים ממינכן הקימו צוות חשיבה, העניקו לו את הכינוי “Project i” והציבו לו משימה אחת ויחידה: לשכוח את כל מה שהיה. לחשוב מחדש על הכל.
קרא עוד

BMW VISION EFFICIENT DYNAMICS.

לראשונה, גובשה תפיסה כוללת לחיסכון באנרגיה; בעבר, הגישה כללה רק שילוב של שיטות לחיסכון באנרגיה בדגמים הקיימים. המרכב ומערכת ההנעה פותחו במיוחד, תוך מתן דגש לחיסכון באנרגיה. התפיסה הפכה לבסיס טכנולוגי לפיתוחים רבים נוספים של BMW.
קרא עוד

השקת המותג BMW i.

חשמלית מלידה: BMW i, המותג החדש של BMW, הציג תפיסת ניידות מרשימה שמאפשרת להפוך את הניידות החשמלית המלאה לשגרה יום יומית - לפני הנסיעה, במהלכה ואחריה. מאחר ואנשי BMW i חושבים גם מעבר למכונית, הם אינם מותירים דבר לדמיון בכל הקשור לשירותי ניידות חדשניים.
קרא עוד

BMW CONCEPT i8 AND BMW CONCEPT i3.

השלב הבא בהתפתחות של BMW Vision EfficientDynamics הגיע בדמותה של BMW i8 Concept. מכונית התצוגה שילבה בין ביצועים מרשימים של מכונית ספורט לבין רמות גבוהות של יעילות וחיסכון. במקביל הוצגה גם מכונית התצוגה BMW i3 Concept. המכונית החשמלית הראשונה שהציגה קישוריות מלאה, הותאמה במיוחד לדרישות של הניידות החשמלית.
קרא עוד

BMW i8 CONCEPT SPYDER.

פחות משקל, יותר חופש - BMW i8 Concept Spyder: מכונית הרודסטר קלת המשקל ועוצרת הנשימה, עם מערכת הינע היברידית, מוותרת על הגג ונסמכת באופן חסר פשרות על קרבון, אלומיניום וליתיום. מערכת ההינע והסוללות מותקנות במבנה המסגרת, על מנת להשיג איזון מושלם של המשקל.
קרא עוד

BMW i3 CONCEPT COUPÉ.

כדי להמציא מחדש את הניידות צריך לחשוב מחוץ לקופסה בכל הקשור לידידות לסביבה וזריזות בנהיגה. התוצאה היא BMW i3, שהעיצוב עתיר החזון שלה מציע הצצה אל התחבורה של המחר. מערכת ההנעה החדשנית eDrive מאפשרת לא רק נהיגה מהנה מעל לכל תחרות, ללא כל פליטה, אלא גם, בה בעת, חוויית נסיעה חרישית כמעט לחלוטין.
קרא עוד

השקת BMW i3.

להמציא מחדש את הניידות העירונית: BMW i3 היא תולדה של חזון רחב, שכולל הרבה מעבר לידידות לסביבה ולנהיגה זריזה. עם עיצוב עתיר חזון ומערכת ההנעה החדשנית eDrive של BMW, BMW i3 היא מכונית המחר. מעבר לכך שהיא אינה פולטת מזהמים לסביבה המקומית, היא גם מציעה קישוריות מלאה לעיר.
קרא עוד

השקת BMW i8.

מכונית הספורט של המחר - עם צריכת דלק וערכי פליטה של מכונית קומפקטית. היתרון של המכונית ההיברידית הנטענת בעלת שקע הטעינה החיצוני טמון בתיאום המושלם בין המנוע החשמלי לבין מנוע הבעירה הפנימית, אשר באה לביטוי ברמות הגבוהות של היעילות והדינמיקה על הכביש. לא עוד חזון - אלא פתרונות חכמים בטעינה מלאה. מכונית הספורט הראשונה שמאיצה את הזמן.
קרא עוד

BMW i VISION FUTURE INTERACTION.

העתיד נחשף בשנת 2016, בלאס וגאס: בתערוכת Consumer Electronics Show סיפקה BMW i Vision Future Interaction הצצה אל עמדת הפיקוד המקושרת של המחר. אחד החידושים הבולטים היה AirTouch - מערכת חדשה לחלוטין שמאפשרת לבקר מגוון רחב של תפקודים באמצעות מחוות.
קרא עוד

.(BMW i3 (94 Ah

סיפור ההצלחה של BMW i נמשך - ורק הולך ומשתפר: פועלת ופועלת. עם טווח נסיעה מעשי* יומיומי של עד 200 ק"מ בכל טעינה של הסוללה, (BMW i3 (94 Ah החדשה היא גם בת לוויה אמינה לנסיעות ארוכות. ועם האצה מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 7.3 שניות, היא מציעה גם יכולות של אצנית אמתית. * טווח נסיעה חשמלי על פי נתוני היצרן – 300 ק"מ.
קרא עוד