.BMW i VISION DYNAMICS

BMW i

.E-mobility on a new level

.BMW i VISION DYNAMICS.E-mobility on a new level

BMW i היא תפיסה מקיפה ופורצת דרך לניידות עתידית בת קיימא. היא מציגה חזון של מכוניות חשמליות ושירותי ניידות, עיצוב מעורר השראה ותפיסה חדשה של יוקרה שהקיימות היא אחת מאבני היסוד שלה. המכוניות החדשניות שפותחו במסגרת חזון זה מלהיבות במיוחד: BMW i3 החשמלית המלאה, מכונית עירונית שאינה פולטת מזהמים כלל לסביבה המקומית ומתוכננת לקיימות מקיפה, ו-BMW i8 - מכונית הספורט המתקדמת ביותר.

Read more

הרבה יותר ממכונית.

BMW i.

העולם שבו אנו חיים משתנה בקצב מהיר: ערים הופכות לערי ענק, בעוד שיותר ויותר אנשים עוברים במהירות גבוהה מאי פעם ממקום למקום. בה בעת, גוברת השאיפה לערכים אותנטיים ולסגנון חיים מודע ובר-קיימא. ב-BMW i, אנו נותנים מענה מקיף ושיטתי לשאיפות משתנות אלה.
Read more

ממציאים מחדש את הניידות.

אנו ב-BMW i איננו מוכנים לקבל כמובנת מאליה שום מוסכמה הקשורה לניידות. וחשבנו מחדש על כל "התפיסה של המכונית". פיתחנו אתרי ייצור ותהליכי ייצור חדשנים. פיתחנו מנוע חשמלי רב עצמה, שאינו פולט כלל מזהמים. ועיצבנו מכוניות עתירות חזון ובנות קיימא. התוצאה: BMW i3 ו-BMW i8 – תפיסת ניידות מודרנית ומותאמת לדרישות האישיות.
Read more

חלוצי הניידות העתידית.

חשמלית ומחשמלת - BMW i3 היא מכונית מתקדמת שפותחה מדף חלק, מתעלה על כל מה שהיה מוכר ומורה את הדרך לעתיד. היא מגדירה מחדש את הניידות: היא מלאת חזון, חדשנית, שיטתית ובת קיימא. BMW i3 היא הרבה יותר ממכונית. היא דרך חיים.
Read more

תעוזה וחזון.

כמכונית היברידית נטענת עם שקע טעינה חיצוני, BMW i8 משלבת בין ביצועים של מכונית ספורט לבין צריכת דלק של מכונית קומפקטית. העיצוב, האווירודינמיות והסגנון בכל פרט מוכיחים שדרך חיים בת קיימא אינה מחייבת הקרבה והתפשרות.
Read more

מבנה LifeDrive

BMW LifeDrive היא ארכיטקטורת הרכב הראשונה שתוכננה במיוחד לניידות חשמלית. כל רכיבי השלדה ומערכות ההינע, כמו גם הסוללה, מותקנים בצורה מאובטחת לחלוטין במודול ההינע (Drive Module). כתוצאה מכך, מודול החיים (Life Module), יכול לשמש בצורה מלאה כחלל חיים שימושי. לראשונה ברכב מייצור סדרתי, תא הנוסעים מיוצר במלואו מקרבון בחוזק גבוה (סיבי פחמן). סיבי הפחמן דקים פי עשר משערה של אדם. הם חזקים במיוחד אבל משקלם הוא מחצית בלבד ממשקל הפלדה. המשמעות היא בטיחות גבוהה יותר, משקל נמוך יותר וזריזות רבה יותר בדרך.
Read more

חשמליות מלידה

חשמליות מלידה

מאז ש-BMW i הוקמה, בשנת 2013, חלוצי חשמל מכל רחבי העולם, נוהגים, חיים וחולקים את החזון שלנו ביחס לעתיד הניידות. בפלטפורמות של המדיה החברתית הם פותחים בפנינו את המרחבים האישיים שלהם, מספרים לנו סיפורים 'מחשמלים' ומשתפים רגעים מחיי היום יום עם BMW i3.

Read more

קיימות חכמה.

ב-BMW i, הקיימות היא יותר מסתם מילה. היא העיקרון המנחה החשוב ביותר שלנו. זו הסיבה לכך שתכננו את כל מחזור החיים של BMW i3 על פי העקרונות של שימור מרבי של משאבים ושמירה מרבית על קיימות.
Read more

פיתוח.

במקום 'לחשמל' דגם קיים בהיצע הדגמים שלנו ע"י התקנת מערכת הינע חשמלית בלבד, תכננו את תפיסת הרכב המלאה של BMW i במיוחד עבור ניידות חשמלית. הדבר אינו משפיע רק על העיצוב האווירודינמי של המכונית, אלא גם על החומרים שבהם אנו משתמשים. בכל מקום אפשרי, יישמנו תכנון בר קיימא או חומרים ברי מחזור.
Read more

ייצור.

אנרגיה חדשה לרעיונות חדשים: המפעל של BMW i בלייפציג (גרמניה) מקבל את כל הספקת האנרגיה שלו ממקורות מתחדשים, ובכלל זה ארבע טורבינות רוח שמותקנות באתר במיוחד למטרה זו ((100% powered by wind energy. סיבי הפחמן (קרבון) מיוצרים במלואם באנרגיה שמקורה במים (100% water power).
Read more

שימוש.

אפס פליטה - וכמעט ללא רעש וריח. נהיגה ב-BMW i אינה רק חוויה מהנה, אלא גם מפחיתה את זיהום האוויר, למשל בערים. חידושים דוגמת תכנית ECO PRO תורמים תרומה נוספת להפחתה של צריכת הכוח ומאריכים את הטווח החשמלי.
Read more

מיחזור.

זה הזמן לערכים חדשים: 95% מהחומרים המשולבים ב-BMW i3 הם ברי מיחזור. אפשר, למשל, להחזיר סיבי פחמן עודפים לתהליך הייצור או למחזר אותם במקומות אחרים. גם את מרכיבי הסוללה אפשר למחזר כאמצעי ביניים לאגירה בתחנות כוח שפועלות באנרגיית השמש או הרוח.
Read more

חזון הניידות.

קישוריות שמשחררת אותך.

DRIVE NOW.

The floating premium carsharing service operated by BMW i, MINI und Sixt. Pick up and park anywhere: impromptu mobility for every occasion.
Read more

CHARGE NOW.

The mobility service by BMW i offers a comprehensive charging service when on the move within the world’s largest network of public recharging stations.
Read more

PARK NOW.

The premium service covers both on-street and off-street parking. Find, book and pay for the parking spot you need simply with only one app.
Read more

BMW i VENTURES.

BMW i Ventures invests in innovative solutions that focus on the mobility requirements of the urban population. We support growth companies with great potential in setting the course of global mobility for the future.
Read more

חשמל במינון יומי.

ניידות חשמלית יומיומית.

כמכונית הראשונה שתוכננה במלואה לניידות חשמלית, מאפשרת לך BMW i3 לחוות בקלות, מדי יום, ניידות בת קיימא. הודות לעיקרון הבסיסי שלה, מגלמת BMW i8 את החזון של מכונית ספורט מודרנית ובת קיימא. המכוניות של BMW i מייצגות סגנון - וגישה.
Read more

תפיסה חדשה לחלוטין של הנאה מנהיגה.

ו-BMW i8 הן חלוצות של עידן חדש. אם עד לא מכבר אפשר היה לשמוע עדיין את רעשי המנוע, הרי שכעת המנועים מפתחים את העצמה שלהם בדממה כמעט מוחלטת. פתאום אפשר לחוות את הדינמיות בערים בצורה רגועה לחלוטין. זאת מפני ש-BMW i תכננה את הניידות החשמלית בצורה חדשה, עקבית ובת קיימא.
Read more

טעינה ביתית נוחה.

בממוצע, מכונית חונה כ-22 שעות ביממה. אפשר לנצל את הזמן הזה בצורה אופטימלית כדי לטעון בצורה נוחה את BMW i3 או את BMW i8.
Read more

טעינה בכל מקום.

גם כשאתה בדרכים, יש אפשרויות רבות לטעון את BMW i3 או את BMW i8 באמצעות עמדות טעינה ציבוריות. כך המכונית יכולה, למעשה, לטעון את עצמה כשאתה קונה, עובד או נח. את פריסת עמדות הטעינה הפזורות ברחבי ישראל ניתן למצוא באתר האינטרנט של חברת Gnrgy בכתובת www.gnrgy.co.il.
Read more

חשמליות מלידה

מכוניות התצוגה BMW i Vision.

BMW i3.

BMW i8.