היא חוזרת. לעידן חדש.

.THE BMW CONCEPT 8 SERIES

היא חוזרת. לעידן חדש.

.THE BMW CONCEPT 8 SERIES

היא חוזרת. לעידן חדש..The BMW Concept 8 Series

BMW סידרה 8 קונספט מגלמת את כל מה ש-BMW סימלה מאז ומעולם: היא משלבת בין זריזות של מכונית ספורט לבין סגנון של ג'נטלמן. היא משלבת בין עצמה ממוקדת לבין יוקרה מודרנית ודינמיות חסרת פשרות משתלבת באלגנטיות נצחית.

Read more

הדור הבא של ביצועי העל.

דינמיקה חדה כתער.

הדור הבא של ביצועי העל.

דינמיקה חדה כתער.

יש רק מקום אחד שבו אפשר להמשיך את הסיפור של הסמל המוטורי: במסלול המרוצים. העיצוב החיצוני הדינמי רומז על העצמה של BMW סידרה 8 קונספט. אפילו במצב נייח, מכונית הספורט המרהיבה אינה מותירה מקום לספק ביחס לחוויית הנהיגה המעולה שהיא מעניקה.

Read more

עצמה מתקדמת בכל קו.

הצללית של BMW סידרה 8 קונספט נמוכה ונצמדת לכביש בהפגנת עצמה. קווי המתאר המדויקים והמלהיבים, והמשטחים השריריים, מבטיחים חוויית נהיגה דינמית כבר במבט ראשון. שבכת הכליות המשתפלת מדגישה את מרכז הכובד הנמוך של המכונית, בעוד שהפנסים הראשיים הבוהקים מאירים הרחק לפנים. שני קווי אופי בעלי עיצוב עתיר הבעה מתמשכים אל החלק האחורי האולטרה ספורטיבי. עם המראה הנמוך והרוחב המוקצן, הרושם של דומיננטיות כוללת מודגש ומועצם.

מכונית לנהג.

ריכוז מלא הודות לחדשנות.

מכונית לנהג.

ריכוז מלא הודות לחדשנות.

התפקודים החדשניים של BMW סידרה 8 קונספט מעניקים חוויית נהיגה חדשה לחלוטין. העיצוב החדש של ממשק המשתמש מגלם צעד גדול קדימה, אל העולם הדיגיטלי ומציג פרשנות מודרנית למחוונים העגולים והאנלוגיים של פעם. וכמו במסלולי המרוצים, המידע החשוב ביותר מוצג היישר מול הנהגים, שיכולים להתרכז באופן מלא במשימת הנהיגה. החוויה הדיגיטלית וחוויית הנהיגה המושלמת מתמזגות בתמהיל חסר תקדים, ויוצרות חוויה מלהיבה וחדשה לחלוטין.

Read more

שילוב מושלם בין DNA של ספורט מוטורי ויוקרה.

תא הנוסעים ממוקד בדבר החשוב ביותר: משימת הנהיגה. מאחורי ההגה, הנהג עטוף באווירה של מכונית ספורט.
 

כל משטח וקו בתא הנוסעים פונים קדימה, בכיוון הנסיעה. את העיצוב הדינמי והאלגנטי משלימים החומרים המשובחים שמשרים אווירה יוקרתית. למושבי הספורט הדקים מסגרת מפחמן, בעוד שריפוד העור Merino מעניק להם מראה יוקרתי במיוחד. פקדי העברת ההילוכים ותפרי הנוי אדומים מזכירים את מסלול המרוצים ומדגישים את ה-DNA של מכונית הספורט-קופה. תא הנוסעים של BMW סידרה 8 קונספט - אתלטיות טהורה במראה אלגנטי.

GET ON TRACK WITH THE BMW CONCEPT 8 SERIES.

קח אתך את BMW סידרה 8 קונספט כבר עכשיו: סרוק את קוד ה- QR הבא באפליקציית הארנק בסמארטפון שלך, או לחץ על הלחצן המתאים בסמארטפון והוסף את מכונית הקופה האלגנטית לאפליקציית הארנק שלך. כך תוכל להיות תמיד מעודכן ולקבל את כל החדשות הטריות על BMW סידרה 8, ברגע שהן מתפרסמות.


1. סרוק קוד QR / לחץ על הלחצן
2. שמור את BMW סידרה 8 קונספט בארנק
3. קבל עדכונים בכל מקום ובכל זמן

Read more