.BMW i3

.BORN ELECTRIC

.BMW i3.BORN ELECTRIC

BORN ELECTRIC.

פעם בדור מגיע רכב שמשנה את המציאות שאנחנו מכירים. כזה הוא BMW i3. רכב פרימיום עירוני, המבטא את חזון הניידות העתידית של BMW- חוויית נהיגה חשמלית, ללא צריכת דלק וללא פליטת מזהמים. BMW i3 תוכנן בעיצוב מודרני ומעורר השראה, עם גוף עשוי סיבי פחמן (carbon) ומערכת הנעה חשמלית- eDrive, המספקת 170 כ"ס וטווח נהיגה מעשי של עד 200 ק"מ.
קרא עוד

.BIG STEP TO THE FUTURE

מטרת העל של סדרת i ב BMW הייתה ליצור מכונית שכל פרט בה נעשה תוך חשיבה על הסביבה ועל עתיד הדורות הבאים. לשם כך הקמנו מפעל ייחודי וידידותי לסביבה, שכל תהליך הייצור המתקיים בו שומר על ערכי הקיימות: החל משימוש ב-100% כוח מים ליצור שילדת מכונית ועד לגידול כבשים בפאתי המפעל, כדי להשתמש בצמר שלהן לריפוד המכונית ולחסוך את האנרגיה שבשינוע הצמר ממקום למקום.
קרא עוד

.ABOUT THE INSIDE

השימוש במבנה הקרבון סולל את הדרך לתא נוסעים פתוח יותר. מבנה הקרבון מאפשר לשלב את עמוד B המרכזי בדלתות כך שכאשר 'דלתות הכרכרה' סובבות ונפתחות זו מול זו, אפשר ליהנות מהגישה לתא הנוסעים בפתח רחב, ללא הפרעות. והודות לתנוחת הישיבה המוגבהת, ולעיצוב הזורם שבמסגרתו החלונות משתלבים זה בזה, אפשר ליהנות גם מראות כוללת טובה יותר.
קרא עוד

קטלוג הרכב הקיימותי הראשון בעולם.

מעבר לתהליך הייצור הייחודי, פותח לראשונה בעולם קטלוג רכב שהוא ידידותי לסביבה:
קיימותי ועשוי כולו מחומרים מתכלים. לשם כך אספנו חומרים ממוחזרים מעשרות מפעלי מחזור ברחבי הארץ, כדי לייצר באמצעותם את קטלוג הרכב הראשון בעולם שעשוי כולו מחומרים ממוחזרים ומתכלים.
 

חומרים בני קיימא.

  • רכיבים המכילים סיבי צמח הקינף (Kenaf) בשיעור של 30%.
  • מושבים המכילים צמר חדש טהור מכבשים הגדלות בסמוך למפעל, למניעת זיהום אוויר משינוע הכבשים.
  • חיפויי פנים מעצי אקליפטוס.
  • עור מעובד ב-100% מעלי זית.

הכירו את BMW i8 ואת דגמי iPerformance.

BMW i היא תפיסה מקיפה ופורצת דרך לניידות עתידית בת קיימא, עיצוב מעורר השראה ותפיסה חדשה של יוקרה שהקיימות היא אחת מאבני היסוד שלה. המכוניות החדשניות שפותחו במסגרת חזון זה מלהיבות במיוחד: BMW i3 החשמלית המלאה, מכונית עירונית שאינה פולטת מזהמים כלל לסביבה המקומית ומתוכננת לקיימות מקיפה, ו-BMW i8 - מכונית הספורט המתקדמת ביותר.
לדגמי iPerformance של BMW, שהם דגמי Plug-in Hybrid יש מנוע חשמלי ומנוע בנזין בטכנולגית TwinPower Turbo, שמספקים את הטוב שבשני העולמות:
יכולות ביצוע, דינאמיות וחוויית נהיגה לצד חדשנות, חיסכון בדלק וידידותיות לסביבה.

 

קרא עוד

.BMW i8

תפיסה חדשה לחלוטין של מכונית הספורט. יותר יעילה - הודות, למשל, למבנה החכם וקל המשקל, הכולל שימוש נרחב בקרבון פייבר (סיבי פחמן), ולעיצוב האווירודינמי. יותר בת קיימא - עם טכנולוגיית eDrive היעילה והחסכונית במיוחד של BMW ועם חומרים ברי מיחזור בתא הנוסעים. מבלי לוותר על הדינמיקה ועל המראה הספורטיבי. ללא פשרות, ועם שילוב אופטימלי בין הנאה מהנהיגה לבין אחריות לסביבה. BMW i8 היא מכונית היברידית נטענת, עם שקע טעינה חיצוני שמשלבת בין היתרונות של המנוע החשמלי החדשני לבין הטכנולוגיות של מנוע הבעירה הפנימית. התוצאה היא חוויית נהיגה יוצאת דופן - בצריכת דלק חסכונית במיוחד ועם פליטה מועטה של מזהמים.
קרא עוד

.BMW 330e iPerformance

שילוב בין מנוע חשמלי לבין מנוע TwinPower Turbo של BMW מספק את הטוב שבשני העולמות במכונית ספורט-סדאן דינאמית ונוחה במיוחד: BMW 330e. נקודת מפגש בין מצוינות לחדשנות, בשילוב עם ספורטיביות ואלגנטיות של BMW סידרה 3. דינאמיקת נהיגה מרשימה בשילוב עם רמות על של יעילות, חיסכון וידידות לסביבה, הודות לנהיגה ללא פליטת מזהמים - תפיסה ייחודית שהותאמה בצורה מושלמת לאיכויות של BMW סידרה 3.
קרא עוד

.iPerformance BMW X5 xDrive40e

הטוב שבשני העולמות, משולב ברכב היברידי ונוח בצורה יוצאת דופן, בעל הנעה כפולה חכמה לכל הגלגלים: X5 BMW eDrive40e. נקודת המפגש בין החדשנות לבין היוקרה והגמישות של BMW X5. דינמיקת נהיגה מרשימה, יעילות יוצאת דופן וידידות עילאית לסביבה - תפיסה ייחודית שהותאמה בצורה מושלמת לאיכויות של Sports Vehicile Activity.
קרא עוד

.BMW 740e iPerformance

עצרו רגע, עצמו עיניים, הירגעו והתחילו לדמיין. אתם מרגישים את הנוחות והיוקרה שלה, הכביש נפתח בפניכם והנסיעה שקטה וחלקה. העוצמה, הטכנולוגיה פורצת הדרך, וחוויית הנהיגה המושלמת עכשיו בידיים שלכם. BMW גאה להציג את ספינת הדגל BMW סידרה 7 בגרסה היברידית נטענת. חסכונית יותר, שקטה יותר והרבה יותר מאובזרת, מרכב הבנוי קרבון שליטה במערכות הרכב באמצעות מחוות יד, גג שמש פנורמי עם תאורת LED ייחודית, ריפודי עור נאפה ועוד.
קרא עוד

דרגות זיהום ובטיחות

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

קרא עוד