M5 Competition בצבע Grey ו-BMW M5 כחולה נוסעות בדרך מהירה, כשנופי המדבר ברקע

זינוק מדהים

M5 Competition בצבע Grey ו-BMW M5 כחולה נוסעות בדרך מהירה, כשנופי המדבר ברקע

BMW M5 החדשה עם מערכת ההנעה החכמה M xDrive

BMW M5 Competition בצבע Grey נוסעת בדרך מהירה, כשנופי המדבר ברקע

SHARPER THAN EVER

BMW M5 Competition בצבע Grey נוסעת בדרך מהירה, כשנופי המדבר ברקע

The all-new BMW M5 Competition

זינוק מדהים

BMW M5 החדשה עם מערכת ההנעה החכמה M xDrive

SHARPER THAN EVER

The all-new BMW M5 Competition

עיצוב מלהיב ואלגנטי. עצמתית מאי פעם. בדור החדש של BMW M5 הוצגו טכנולוגיות חכמות וחדשניות. התוצאה: איכויות נסיעה ונהיגה, מעל לכל דימיון, מנהיגה יום-יומית ועד למגבלות. עם שלל טכנולוגיות מתקדמות שהופכות את השימושיות היומיומית לבטוחה ונוחה עוד יותר. BMW M5 החדשה מצוידת במערכת ההנעה החכמה M xDrive החדשנית להנעה לכל הגלגלים ובמנוע שמפתח הספק של עד 625 כ"ס (בדגם (Competition: הנהג יכול ליהנות מעצמה, דיוק וזריזות ברמות שלא יאומנו - מימד חדש של חוויית הנהיגה המושלמת במכונית M.

קרא עוד

קטלוג ומפרט טכני.

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד
BMW M1 בצבע White ניצבת במדבר,

זינוק מדהים.

ביצועים דימיוניים בחליפת עסקים.

העיצוב של BMW M5.

BMW M5 Competition בצבע Grey במבט צדדי-אחורי, על רקע כהה

עיצוב M.

העיצוב הייחודי של ה-BMW M5 החדשה משדר דינמיות - מכל זווית. גימור Shadow Line שחור מבריק של BMW Individual מדגיש באופן ייחודי את האופי האתלטי.

קרא עוד
מראה חיצונית M של BMW M5 Competition אפורה

מראות חיצוניות M.

מראות הצד הייחודיות ל-M5, עם מהבהבי פנייה מובנים בטכנולוגיית LED, הן פריט משמעותי בעיצוב הספורטיבי והדינמי של הדגם.

קרא עוד
מכסה תא המנוע M של BMW M5 Competition אפורה במבט על

מכסה תא מנוע M.

למכסה המנוע של ה-BMW M5, המיוצר מאלומיניום קל משקל, יש את המראה הייחודי שלו. העיצוב של גג ה-קרבון (CFRP) משתלב בקווים המיוחדים של ה-5M וממשיך אותם כלפי החלק האחורי של המכונית.

קרא עוד
גג M Carbon של BMW M5 Competition במבט על

גג קרבון של חטיבת BMW M.

כחלק מתפיסת המבנה החכם וקל המשקל של BMW, גג הקרבון (CFRP) ומכסה המנוע המיוצר מאלומיניום מסייעים להפחית את המשקל של המכונית ובכך משפרים את דינמיקת הנהיגה.

קרא עוד
חישוקים מסגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ' ובעיצוב 706 M של BMW M5 Competition

חישוקי סגסוגת קלה 20 אינץ' דגם 706 M.

חישוקי M מסגסוגת קלה, בקוטר 20 אינץ' מדגם 706M עם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור שמדגישים את האתלטיות של .BMW M5

קרא עוד
קצוות כפולים לצינור הפליטה M של BMW M5 Competition במבט מגובה הרחוב

קצוות M כפולים לצינור הפליטה.

הקצוות הכפולים והאופיינים של צינורות הפליטה , ממחישים מעל לכל ספק את האופי הספורטיבי של BMW M5 Competition.

קרא עוד

סביבת נהג של מחלקה ראשונה.

העיצוב של BMW M5 החדשה.

"BMW M5 החדשה עם מערכת ההנעה החכמה M xDrive מתנהגת כמו מכונית עם הנעה אחורית - בתוספת אחיזה משופרת."
Frank van Meel, BMW M GmbH, יושב ראש מועצת המנהלים.

מיומנות עוצרת נשימה.

איך מתרגמים את העצמה האדירה של BMW M5 החדשה בצורה ישירה ומדויקת לדינמיקת נהיגה מרבית? בעזרת טכנולוגיות חדשניות, שפותחו בהשראת הספורט המוטורי.

קרא עוד

העברות הילוכים מדויקות במיוחד.

תיבת ההילוכים האוטומטית M Steptronic בעלת 8 ההילוכים עם מערכת Drivelogic מציעה זמני שילוב קצרים במיוחד ואפשרויות שילוב רבות: משילוב אתלטי ודינמי במיוחד ועד שילוב נוח וחסכוני. אפשר לשלב הילוכים גם באופן ידני, בעזרת ידית ההילוכים או בעזרת פקדי העברת ההילוכים שבגלגל ההגה.

קרא עוד

האטה מרבית.

בלמי Ceramic M Carbon מספקים כוח בלימה בצורה ישירה יותר. הבלמים עמידים יותר בפניעיוותים , עמידים מאוד בפני שחיקה וו וחום. . בנוסף תורמים להפחתת המשקל של המכונית - ולכך השפעה חיובית על הזריזות, הדינמיות וההאצה. קליפרים בצבע זהב-מאט, עם לוגו M - אבזור טכני מיוחד זה גלוי לעין גם למתבונן מבחוץ

בהתאם לתנאי השימוש, המאפיינים הספציפיים של החומרים שבהם נעשה שימוש עשויים להוביל לרעשים בזמן פעולת הבלימה, במיוחד בתנאים של כביש רטוב, למשל לפני שהמכונית עוצרת עצירה מוחלטת. ההשפעה של לחות עלולה לגרום לכך שפעולת הבלימה תהיה דומה לזו של מערכת בלימה רגילה. במשך זמן קצר, ייתכן שתהיה תחושה של ירידה בתפקוד פעולת הבלימה, ואפשר לאזן זאת באמצעות לחיצה חזקה יותר על דוושת הבלם, לפי הצורך. *אופציה

קרא עוד

התנהגות כביש מושלמת.

בכל תנאי הנהיגה, הגה M Servotronic מעניק את המינון הנכון של סיוע כוח בהיגוי, בהתאם למהירות הנסיעה. בנוסף, הוא מספק תחושת היגוי ישירה ומדויקת. המערכת כוילה במיוחד למכוניות M ומציעה שלוש הגדרות של מצבי נהיגה, שאותן ניתן לבחור בלחיצת כפתור.

קרא עוד

חלוקת כוח אופטימלית.

הדיפרנציאל האקטיבי M מעניק רמות אופטימליות של אחיזה ויציבות בזמן תאוצה, ביציאה מפנייה, כשנוהגים במהירות בפניות או בנהיגה על משטחי כביש שונים. האחיזה האופטימלית מושגת הודות לבקרה אלקטרונית שמפחיתה את ההפרשים במהירויות הסיבוב בין שני הגלגלים האחוריים.

קרא עוד

משקל נמוך. סאונד אופטימלי.

קצוות כפולים לצינור הפליטה M של BMW M5 Competition במבט מגובה הרחוב

מערכת פליטה ספורטיבית M (אופציונלי)

מערכת הפליטה הספורטיבית של ה-5M מפיקה צליל שאפשר לשנות באמצעות מנגנון חכם ומתקדם המובנה במערכת הפליטה. . מצבי הנהיגה SPORT ו-SPORT+, הניתנים לבחירה באמצעות מערכת מצבי הנהיגה (Driving Experience Control), מדגישים צלילי מנוע אינטנסיביים עוד יותר, בעוד שבתכנית מוכוונת הנוחות ניתנת עדיפות לאקוסטיקת מנוע מעודנת יותר. בנוסף, אפשר להפחית את רמת הרעש בעזרת לחצן חדש לבקרת צליל.

קישוריות ומערכות סיוע לנהג.

BMW M5 מציבה סטנדרטים חדשים בכל הקשור לקישוריות וסיוע לנהג. אפילו ניתן לקבוע שיא אישי חדש במסלול המרוצים. תפיסת ההפעלה החדשנית, לוח המחוונים עם התצוגה הרב תפקודית והתצוגה העלית מרשימים בבקרה אינטואיטיבית במיוחד, ובגרפיקה חדשה, מיוחדת ל-M. כך אפשר לקלוט את כל המידע הרלוונטי לנהיגה תוך שברירי שנייה: מהתצוגות של החלפת ההילוכים, הניווט והמהירות ועד לתצוגות של מצב ההינע לכל הגלגלים וההגדרות האישיות שנבחרו. מספר רב של מערכות סיוע חכמות עומדות לרשותך - כמו נווט מיומן - ברגע שתרצה.

BMW M5 Competition בצבע Grey נוסעת בדרך מהירה, כשנופי המדבר ברקע

BMW M5 COMPETITION.

BMW M5 COMPETITION.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן.

    בהתאם לעדכונים שיכנסו לתוקף החל מחודש ינואר 2021 בתקנות אוויר נקי (זיהום אוויר מכלי רכב) ובנהלי משרד התחבורה בנושא ניקוד מערכות הבטיחות המותקנות בכלי רכב, דרגת זיהום האוויר וגם דרגת הבטיחות של חלק מהדגמים המוצגים באתר עשויות להשתנות. 
    הנתונים המופיעים באתר נכונים לחודש דצמבר 2020 ואנו פועלים לעדכונם של השינויים הנדרשים במהירות האפשרית. לקבלת מידע מעודכן ניתן לפנות לכתובת מייל service1@delekmotors.co.il