אדרנלין לקחת לדרך.

BMW M550i xDrive.

לכסוס ציפורניים: עם דגם BMW M Performance של BMW סידרה 5, אתה דוחק את המגבלות לגבהים שלא נודעו מעולם. אדרנלין טהור. אופי ספורטיבי ממסלולי המרוצים. 

 

קרא עוד
אדרנלין לקחת לדרך.BMW M550i xDrive.

ערכת כוח אתלטית.

הצצה אל תא המנוע של BMW M550i xDrive חושפת עצמה טהורה: מנוע הבנזין בעל שמונת הצילינדרים, בטכנולוגיית TwinPower Turbo של חטיבת M Performance, הוא שחקן מוביל בכל תחומי ההינע. וניתן גם לשמוע זאת היטב - מפני שהצליל רב העצמה שבוקע ממערכת הפליטה M Sport מעיד כאלף עדים על הגנים הספורטיביים.

קרא עוד

ערכת כוח אתלטית.

ריגושים מכל עבר.

המתלים האדפטיביים M הונמכו ב-10 מ"מ וכווננו במיוחד עבור BMW M550i xDrive, ההיגוי שופר ובלמי הספורט M הותאמה להאטה מרבית. ואם אתה מחפש
ריגושים נוספים, מתלי ה-M האדפטיביים Professional האופציונליים מעניקים נהיגה דינמית עוד יותר. בכל הקשור להרפתקאות
הנהיגה, BMW M550i xDrive קובעת את הכללים. אחרי הכל, השחקן המוביל הוא שמכתיב את הקצב
במשחק.

קרא עוד

ריגושים מכל עבר.

מאיצה את הדופק.

מראה מעורר אדרנלין: מלבד חבילת M aerodynamics, מאפייני עיצוב בולטים נוספים של BMW M550i xDrive כוללים פתחי אוויר מוגדלים ועיטורי נוי מיוחדים בגימור Cerium Grey. העיטורים המיוחדים יושמו גם במסגרת הייחודית של שבכת הכליות, בבתי המראות האווירודינמיים ובכיתוב של שם הדגם. את המראה הבוטח משלימים שני עיצובים ייחודיים ל-M Performance של החישוקים במידות 19 אינץ' ו-20 אינץ'*.

אתלטית למופת מכל עבר.

ספי דלתות עם כיתובים של שם הדגם, לוחות מכשירים מיוחדים עם כיתובים דיגיטליים של שם הדגם, גלגל הגה M מצופה עור ופרטים נוספים במסגרת חבילת M sport: גם תא הנוסעים של BMW M550i xDrive הוא ביטוי ייחודי של מצוינות אתלטית.

נהיגה מהנה עוד יותר.

מכוניות M Performance מרשימות בהספק רב עצמה. הן מעניקות דינמיקת נהיגה מרבית מבלי להקריב את הנוחות. ולמרות האתלטיות הגבוהה, הן מפגינות עיצוב מסוגנן ומתקדם. מכוניות BMW M Performance. נהיגה מהנה עוד יותר.

קרא עוד

נהיגה מהנה עוד יותר.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

קרא עוד