חיטובים יוצאי דופן.

העיצוב של BMW סידרה 5.

ספורטיבית ומסוגננת לכל אירוע: BMW סידרה 5 מסייעת לך להקדים תמיד את המתחרים הודות למראה האתלטי שלה. אולם, ההצלחה כלל אינה מקרית. בסופו של דבר, ההצלחה אינה מקורה בגנים בלבד – היא ביטוי מובהק של עבודה קשה ותשומת לב דקדקנית לכל פרט.

חיטובים יוצאי דופן.העיצוב של BMW סידרה 5.

ספורטיבית ומסוגננת לכל אירוע: BMW סידרה 5 מסייעת לך להקדים תמיד את המתחרים הודות למראה האתלטי שלה. אולם, ההצלחה כלל אינה מקרית. בסופו של דבר, ההצלחה אינה מקורה בגנים בלבד – היא ביטוי מובהק של עבודה קשה ותשומת לב דקדקנית לכל פרט.

קרא עוד

עיצוב חיצוני.

גם במצב נייח, BMW סידרה 5 יוצרת רושם רב עצמה. בדור השביעי של מכונית הספורט-סדאן הסאלונית, שבכת הכליות והפנסים הראשיים מחוברים בצורה ישירה, לראשונה אי פעם. קו הגג הנמוך, המשתפל לאחור, מעניק למרכב השרירי צללית אלגנטית שמזכירה מכונית קופה. והחלק האחורי הרחב מדגיש את הביצועים רבי היכולת של BMW סידרה 5.

1
2
3
4

מערכת שמע BOWERS & WILKINS DIAMOND עם צליל היקפי

מערכת השמע Bowers & Wilkins Diamond עם צליל היקפי כוללת שני טוויטרים המבוססים על יהלום ומעניקה צליל יוצא דופן, ברמה של אולפן, בכל המושבים במכונית. 16 רמקולים שמוקמו בקפידה מבטיחים חוויית שמע סוחפת. הרמקולים מוארים. שני הטוויטרים המבוססים על יהלום במערכת השמע Bowers & Wilkins Diamond עם הצליל ההיקפי מיוצרים מיהלומים סינתטיים טהורים. החומר הקל במיוחד והעמיד ביותר הוא אידיאלי להפקה של אותות בתדר גבוה.

תמיד אפשר יותר.

בחר ליהנות מביצועים דינמיים טובים עוד יותר, מייחודיות מוגברת, ומאינדיבידואליות עוד יותר מרשימה. חבילות העיצוב BMW Lines ואביזרים אטרקטיביים מסייעים לך לשריין את מעמדך בצמרת.

קרא עוד

תמיד אפשר יותר.

חבילת העיצוב SPORT LINE.

הודות לאלמנטים עיצוביים בגימור שחור מבריק וחישוקים ייחודיים, חבילת העיצוב Sport Line מספקת מנה רבת עצמה של דינמיקה. פרטים דוגמת כיתובי “Sport Line” מוארים ומושבי ספורט המוצעים באופן בלעדי מוסיפים לתא הנוסעים נופך נמרץ במיוחד.

חבילת העיצוב LUXURY LINE (אופציונלי)

חבילת העיצוב Luxury Line מעניקה ל-BMW סידרה 5 מראה אלגנטי הודות לפריטי עיצוב עדינים בגימור כרום מבריק וחישוקים תואמים. בתא הנוסעים, מאפיינים דוגמת ריפודים יחודיים עם תפרים ועיטורים בגוון מנוגד ומשטחי נוי מעץ משובח בשילוב עם עיטורים בגימור כרום, יוצרים אווירה מסוגננת במיוחד. לוח המכשירים בריפוד דמוי עור מוסיף את הנופך היוקרתי המושלם.

חבילת M SPORT (אופציונלי).

עם חבילת M Sport, התשוקה לדינמיות תמיד בולטת. פתחי אוויר רבי עצמה, למשל, מעניקים לפגוש הקדמי נוכחות רבה יותר. החיפוי הפנימי הייחודי Aluminium Rhombicle וחיפוי התקרה BMW Individual בגוון Anthracite משרים בתא הנוסעים אווירה אתלטית במיוחד.

הקולקציה של BMW INDIVIDUAL (אופציונלי).

הקולקציה של BMW Individual מציעה מגוון רחב של אבזור אופציונלי ללקוחות: חיפויים מעץ משובח בדוגמה מושלמת, אשר נבחרו מכל רחבי העולם. עור רך להפליא ממרכזי העיבוד הטובים בעולם. צבעים חיצוניים בעלי ברק, עומק ואפקטים מרהיבים. במגוון גוונים שמכתיבים את רוח הזמן במקום להיסחף עמה. כל אלה חוברים יחד על מנת שה-BMW שלך תהפוך לחלק בלתי נפרד מאישיותך.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

קרא עוד