להבטיח ניהול הולם של העסקאות הגדולות.

שירותים דיגיטליים ומערכות סיוע לנהג ב-BMW סידרה 5.

כדי להוביל בכל מצב חייבים, מעל לכל: אבזור של מחלקה ראשונה. אינספור השירותים הדיגיטליים ומערכות הסיוע לנהג של BMW סידרה 5 מבטיחים קישוריות מושלמת עם העולם החיצון, בעוד שההפעלה האינטואיטיבית שלהם מבטיחה נוחות מרבית, בטיחות מרבית - וגם תפוקה מרבית.

קרא עוד
להבטיח ניהול הולם של העסקאות הגדולות.שירותים דיגיטליים ומערכות סיוע לנהג ב-BMW סידרה 5.

עוזרת אישית.

חבילת Driving Assistant Plus היא העוזרת האישית הטובה ביותר שלך. ללא צורך במהומות מיותרות, אתה יכול להפקיד בידיה את המשימות החשובות - והמונוטוניות - ביותר. היא מסוגלת לנהוג בצורה אוטומטית במצבים כמו פקקי תנועה ותנועה המתקדמת לאיטה, או בנסיעות ארוכות. גם כשצריך לעבור נתיב, אתה בידיים טובות.

קרא עוד

עוזרת אישית.

מערכת עזר לחנייה עם תצוגה תלת-ממדית (אופציונלי)

חבילת האבזור Parking Assistant Plus מקילה על החניית המכונית והתמרון שלה. היא כוללת תצוגה היקפית עם מבט על, תצוגה תלת-ממדית מרחוק, תפקוד עזר לחנייה עם הנחייה ליניארית, שמחנה את המכונית במקביל לנתיב או בניצב אליו בצורה אוטומטית לחלוטין. המערכת פועלת על-ידי מדידת מקומות החניה הפוטנציאליים במהלך המעבר על פניהם במהירות נמוכה.

כשאתה מחובר אתה חופשי באמת.

טכנולוגיות ConnectedDrive של BMW מעניקות אינטראקציה חכמה בין המכונית, הנהג והעולם החיצון. כדי שתוכל ליהנות מנוחות, בידור ותחושה מרגיעה של בטיחות בכל דרך. או בקיצור: נהיגה מהנה יותר.

קרא עוד

כשאתה מחובר אתה חופשי באמת.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

קרא עוד