עוצר נשימה+

דינמיקת נהיגה ,
יעילות וחיסכון ב-BMW סידרה 4 קופה

עוצר נשימה+דינמיקת נהיגה ,<br> יעילות וחיסכון ב-BMW סידרה 4 קופה

כבר במבט ראשון ברור עד כמה BMW סידרה 4 קופה היא ספורטיבית. ותוכל לחוש עד כמה היא דינמית ברגע שתיגע בדוושת ההאצה. עם מבחר של מנועים עתירי ביצועים, ועם הנעה אחורית או הנעה לכל הגלגלים וחלוקת משקל מושלמת בין הסרנים. הנאה בכל הילוך. חוויה טהורה בכל פנייה.

קרא עוד

דינאמיות טהורה.

אתלטיות נמרצת וביצועים מושלמים. עם מתלי M אדפטיביים והיגוי Sport משתנה המוצעים, כאופציה ותיבת הילוכים אוטומטית Steptronic בעלת 8 הילוכים, BMW סידרה 4 קופה מביאה אל הכביש את מלוא הדינמיקה המרשימה של עצמת הנהיגה היעילה. ליהנות מחוויית הנהיגה המושלמת עם BMW סידרה 4 קופה.

מנועים רבי עצמה.

מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW.

הספקת כוח מיידית, פעולה חלקה כמשי וצליל מלהיב הם סימני ההיכר של מנוע הבנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo מהדור המתקדם ביותר של BMW, ממשפחת מנועי EfficientDynamics של BMW. עם טכנולוגיות Double-VANOS, Valvetronic, High-Precision Injection ומגדש טורבו TwinScroll, המנוע מפתח הספק של 326 כ"ס וצריכת דלק ממוצעת של 7.2 ל-100 ק"מ.
קרא עוד

מנוע בנזין בעל 4 צילינדרים בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW.

מנועי הבנזין בעלי 4 הצילינדרים, בנפח 2.0 ליטר ובטכנולוגיית TwinPower Turbo מהדור המתקדם ביותר של BMW, מבטיחים הנאה מרבית מהנהיגה. הם ידועים בהספקת הכוח הגמישה ובהיענות יוצאת הדופן גם במהירויות מנוע נמוכות, וגם בצריכת הדלק החסכונית במיוחד שלהם ובפליטה הנמוכה של המזהמים.
קרא עוד

תיבת הילוכים SPORT אוטומטית STEPTRONIC בעלת 8 הילוכים

תיבת ההילוכים Sport האוטומטית בעלת 8 ההילוכים, מבטיחה רמות מרביות של דינמיות, יעילות, חיסכון ונוחות נסיעה. זמני העברות ההילוכים הקצרים משפרים את ערכי ההאצה בעוד שהפערים הקטנים ביחסי ההעברה בין שמונת ההילוכים מעניקים החלפות הילוכים בלתי מורגשות כמעט. בה בעת, מהירות המנוע נשמרת ברמה אידיאלית של סיבובי מנוע לפיתוח אופטימלי של כוח תוך צמצום של רמת הרעש. ההילוך השמיני מפחית את סיבובי המנוע בנסיעה מהירה ומשפר את צריכת הדלק ואת פליטת CO2 .

מאפייני ניהוג ספורטיביים.

אופי נמרץ בלחיצת כפתור? זה בדיוק מה שמציעה מערכת ה-Driving Experience Control של BMW סידרה 4 קופה. כשבוחרים בתכנית SPORT או בתכנית SPORT+, מופעל כוונון קשיח יותר של בולמי הזעזועים (אופציונלי), והמכונית מגיבה בצורה ישירה עוד יותר. המנוע מגיב בצורה מידית יותר. התכניות האלה אידיאלית להתנהגות זריזה יותר בנהיגה דינמית. הדבר ניכר במיוחד בשילוב עם מתלי ה-M האדפטיביים, אשר מתכווננים בהתאם לסגנון הנהיגה ותנאי הדרך באמצעות בקרה אלקטרונית.

  • חלוקת משקל בין הסרנים ביחס של 50:50

    חלוקת משקל אידיאלית בין הסרנים, ביחס של 50:50, מבטיחה יציבות כיוונית מעולה, התנהגות זריזה ותגובת היגוי מדויקת. בה בעת, מרכז כובד נמוך ושלוחות קצרות יותר משפרים עוד יותר את מאפייני הניהוג.

  • מתלי M אדפטיביים (אופציונלי)

    את מתלי ה-M האדפטיביים ניתן לכוונן בכל עת באופן אלקטרוני, בהתאם לתנאי הדרך והנהיגה. באמצעות מערכת ה- Driving Experience Control, הנהג יכול גם לכוונן את מאפייני המתלים בהתאם לסגנון הנהיגה בפועל באותו רגע - מרמה גבוהה של נוחות ועד לרמה ספורטיבית קיצונית, להתנהגות זריזה במיוחד.

  • היגוי Sport משתנה (אופציונלי)

    היגוי Sport משתנה עם מערכת Servotronic מעניק תגובת היגוי ישירה וזריזה ומבטיח שיהיה צורך בפחות מאמץ פיזי כדי לסובב את גלגל ההגה. המערכת משנה את יחסי ההעברה של ההגה בהתאם לזווית שבה מסובבים את גלגל ההגה. ההתנהגות משתפרת בנהיגה דינמית יותר וצריך להפעיל פחות מאמץ כדי לסובב את גלגל ההגה בתמרוני חנייה ופניות. האפשרות לבחור בתכנית SPORT+ היא מאפיין נוסף שנכלל בחבילה זו.

הדינאמיות של משפחת דגמי BMW סידרה 4.

הדינאמיות של משפחת דגמי BMW סידרה 4.

טכנולוגיות EFFICIENT DYNAMICS BMW.

צריכת דלק נמוכה יותר, נהיגה מהנה יותר: אלו טכנולוגיות Efficient Dynamics BMW. זוהי חבילה מקיפה של טכנולוגיות, אשר כוללת את מערכת ההינע, ניהול האנרגיה ותפיסת הרכב. התוצאה: צריכת דלק נמוכה יותר ופליטה מועטה יותר של CO2, בשילוב עם רמות גבוהות יותר של דינאמיות והנאה מהנהיגה. החבילה נכללת כסטנדרט בכל מכונית של BMW - וכמובן גם ב-BMW סידרה 4 קופה.

קרא עוד

טכנולוגיות EFFICIENT DYNAMICS BMW.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להגיע לפער ביחס לנתוני היצרן.