מערכת ניווט PROFESSIONAL (אופציונלי)

מערכת הניווט Professional, אשר כוללת דיבורית, ממשק USB, צג LCD צבעוני בגודל 8.8 אינץ' ורדיו BMW Professional עם נגן DVD, מציגה מפות תלת ממדיות ומצוידת בזיכרון פנימי של 20GB. את המערכת מפעילים בצורה אינטואיטיבית, בעזרת בקר ה- iDrive Touch.

תצוגה עילית של BMW (אופציונלי)

התצוגה העילית הצבעונית של BMW מקרינה מידע רלוונטי לנסיעה, ישירות בשדה הראייה של הנהג, על מנת לאפשר לנהג להתרכז אך ורק בנהיגה. הנתונים המוצגים כוללים מידע דוגמת מהירות הנסיעה הנוכחית, הנחיות ניווט, מידע על מגבלת מהירות עם חיווי איסור עקיפה, וכן רשימות מהטלפון וממערכות הבידור.

קרא עוד

תצוגה עילית של BMW (אופציונלי)

תצוגת מחוונים רב-תפקודית (אופציונלי)

תצוגת המחוונים הרב-תפקודית, עם טכנולוגיה של מסך מואפל וצג בגודל של 8.8 אינץ', מספקת המחשה מרשימה במיוחד של חוויית הנהיגה. שלוש תכניות נהיגה שונות, ולכל אחת תצוגה משלה - הכוללת שילוב צבעים ייחודי וסגנון גרפי שונה - שמאפשר להציג בלוח המחוונים: ECO PRO, COMFORT ו-SPORT.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להגיע לפער ביחס לנתוני היצרן.