צללית מוארכת, בתי גלגלים וקווי קמט ייחודיים, עיטורי כרום - BMW סידרה 6 Gran Coupé אינה חוששת להפגין את מה שיש לה להציע: אלגנטיות, ייחוד ואופי נמרץ. סביבת הנהג מתאפיינת בחומרים מובחרים. עור במבנה משובח וצגים במבנה ארגונומי. אבזור ייחודי של BMW Individual מסייע להעניק למכונית ייחוד ברמה הגבוהה ביותר. יצירת אמנות לכל דבר, שהודות לתפיסת ישיבה של 4+1, מציעה מרחב לחמישה נוסעים בנסיעות קצרות. מקום אידיאלי ליהנות בו ממלוא העצמה של מנועי TwinPower Turbo עטורי הפרסים של BMW, ממשפחת EfficientDynamics של BMW. מערך מקיף של מצלמות ואמצעי סיוע מעניק תמיכה נוספת בכל מצבי הנהיגה. התוצאה: הנאה בלתי מוגבלת מהנהיגה בסביבה מרווחת ונוחה.


בנסיעות קצרות וארוכות כאחד, BMW סידרה 6 קבריולה מציעה את הרמות הגבוהות ביותר של נוחות, דינמיקה, יעילות וחיסכון. זאת, במידה לא מבוטלת, הודות למנועי TwinPower Turbo של BMW, ממשפחת EfficientDynamics של BMW. גרסאות אבזור דוגמת Design Pure Experience, Design
Pure Excellence או חבילת M Sport, מאפשרות להדגיש את ההיבטים השונים של BMW סידרה 6 קבריולה, בהתאם להעדפותיך האישיות. לכך נלווים חידושים במסגרת טכנולוגיות ConnectedDrive של BMW, דוגמת התצוגה העילית של BMW, שירותי Concierge או חבילת Driving Assistant Plus. נופך ספורטיבי, אלגנטי או עתיר הבעה אפשר להוסיף באמצעות מגוון החישוקים המוצעים - ובכלל זה חישוקי מרובי חישורים מסגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ' ובעיצוב 616.


תא מנוע ארוך, שלוחות קצרות וקו גג שנמתח באלגנטיות עד לחלק האחורי - BMW סידרה 6 קופה היא אתלטית בעלת שתי דלתות ואלגנטיות כובשת. האיכות שמבטיח העיצוב החיצוני באה לביטוי מלא בתא הנוסעים. חומרים מובחרים דוגמת ריפוד עור ייחודי ‘Nappa’ בשני גוונים ובפרישה מורחבת, חיפויי עץ איכותיים ותפרים שיוצרים ניגוד עדין משרים אווירה יוקרתית. עם מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW, מנוע בנזין בעל 8 צילינדרים בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW המבחר כולל שני סוגי מנועים רבי עצמה ובעלי פעולה חלקה ממשפחת EfficientDynamics
של BMW. טכנולוגיות ConnectedDrive חדשניות של BMW, דוגמת תצוגה עילית של BMW או חבילת Driving Assistant Plus, מציבות אמות חידה חדשות אפילו בקבוצה של מכוניות היוקרה.


על הדינמיקה המרשימה של BMW סידרה 6 אחראים מנוע בנזין רב עצמה בעל 8 צילינדרים ב-BMW 650i, וכן מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור ב-BMW 640i בעוד שטכנולוגיות EfficientDynamics של BMW דוגמת הזרקת בנזין ישירה, מחוון שילוב אופטימלי ומערכת לבלימה רגנרטיבית אחראיות לצריכת הדלק החסכונית. 


בין אם אתה מחפש BMW סידרה 6 משומשת, ובין אם חדשה - כאן תמצא את כל המידע והצעות מימון וליסינג על BMW סידרה 6 מהדור הנוכחי - וכמובן, גם פרטים של סוכנות שבה ישמחו לארגן לך נסיעת מבחן.