מפגינה אופי רב עוד יותר.

חבילות עיצוב ואבזור של BMW עבור BMW סידרה 4 Gran Coupé.

מפגינה אופי רב עוד יותר.

חבילות עיצוב ואבזור של BMW עבור BMW סידרה 4 Gran Coupé.

עצב את BMW סידרה 4 Gran Coupé האישית שלך - עם חבילות העיצוב והאבזור של BMW. חבילות Sport Line ו-Luxury Line של BMW מאפשרים לבחור בין שתי חבילות עיצוב, כאשר חבילת M Sport עתירת ההבעה מוצעת כגרסה נוספת. והודות ל-BMW Individual ולאביזרים המקוריים של BMW, אפשר ליהנות מאפשרויות רבות עוד יותר להתאמה אישית של BMW סידרה 4 Gran Coupé.

מפגינה אופי רב עוד יותר.חבילות עיצוב ואבזור של BMW עבור BMW סידרה 4 Gran Coupé.

עצב את BMW סידרה 4 Gran Coupé האישית שלך - עם חבילות העיצוב והאבזור של BMW. חבילות Sport Line ו-Luxury Line של BMW מאפשרים לבחור בין שתי חבילות עיצוב, כאשר חבילת M Sport עתירת ההבעה מוצעת כגרסה נוספת. והודות ל-BMW Individual ולאביזרים המקוריים של BMW, אפשר ליהנות מאפשרויות רבות עוד יותר להתאמה אישית של BMW סידרה 4 Gran Coupé.

חבילת עיצוב SPORT LINE.

באמצעות חבילת העיצוב Sport Line, אפשר להוסיף נופך אולטרה-דינמי לאלגנטיות של BMW סידרה 4 Gran Coupé. פריטי עיצוב מרשימים בגימור שחור מבריק מדגישים את האופי האתלטי של המכונית ומושכים מבטי הערצה מכל עבר. תא הנוסעים משדר אווירה מתוחכמת באמצעות ריפודים יוקרתיים, דוגמת ריפודי עור אדומים בגוון Coral Red.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת העיצוב Sport Line משדרת מיד את האופי הספורטיבי באמצעות חישוקי סגסוגת קלה, בעלי גימור חריטה מבריק, בקוטר 18 אינץ' דגם 397,Double-spoke style ובשני גוונים של Ferric Grey. הפריטים בגימור שחור מבריק סמוך לפתחי האוויר המרכזיים מעצימים את האפקט. פריטים נוספים בגימור שחור מבריק כוללים את החזיתות של תשעת הפסים בשבכת הכליות של BMW, את פתחי האוויר מסוג Air Breather ואת השיבוצים הפנימיים בפגושים מלפנים ומאחור. המראות החיצוניות הן בצבע המרכב בעוד שהמסגרות של חלונות הצד והפתחים של החלונות הם בגימור שחור מאט. קצה צינור פליטה בצבע שחור ובציפוי כרום, ולוגו "Sport" בצדי המכונית, מעל לפתחי האוויר מסוג Air Breather, מדגישים את המראה הספורטיבי.
  חבילת Sport Line מוצעת גם עם חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' דגם 407,Star-spoke style בשני גוונים ועם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור. וגם המראות החיצוניות הן בגימור שחור מבריק.

 • תא הנוסעים

  חבילת Sport Line כוללת פריטי פנים בגוונים מנוגדים של שחור ואדום, בהשראת דינמיקת הנהיגה הקלאסית של BMW. מושבי הספורט לנהג ולנוסע הקדמי, עם השוליים המוגבהים, מרופדים בבד 'Track' בגוון Anthraciteעם עיטורים אפורים או אדומים. גלגל ההגה הספורטיבי, מצופה העור, מוצע עם תפרים בגוון אדום מנוגד או, לחלופין, עם תפרים שחורים. חיפויי הפנים והעיטורים הייחודיים הנמשכים גם בחלק האחורי משדרים את האופי הספורטיבי, וכוללים, בין השאר, חיפוי שחור מבריק עם פס נוי אדום וחיפוי שחור מבריק בקונסולה המרכזית. ברגע שפותחים את הדלתות, חיפויי סף מאלומיניום עם כיתובי 'BMW Sport' מקדמים את פניהם של הנוסעים. מאפיינים בולטים נוספים הם תאורת האווירה ותאורת קבלת הפנים, מד המהירות ומד הסל"ד עם לוחות שנתות אדומים וטבעת בגוון אדום מנוגד, כמו גם מסגרות הכרום של יחידות הבקרה של מערכות בקרת האלקים והשמע. גם מפתח המכונית בעל העיטורים האדומים מייצג היטב את המראה הדינמי של חבילת Sport Line. מאפיין ייחודי נוסף היא תכנית SPORT+, המופעלת באמצעות מערכת ה-Driving Experience Control, אשר מגבירה את הזריזות ומעניקה ביצועים דינמיים יותר, בצורה משמעותית.
  אפשר לבחור מתוך מגוון של ריפודים אופציונליים המוצעים בחבילת Sport Line, ובכלל זה ריפודי עור Sensatec בגוון שחור, בז' או שחור עם עיטורים אדומים, ריפודי עור 'Dakota' בגוון בז' או שחור (עם תפרים מיוחדים או בלעדיהם), ריפודי עור 'Dakota' בהירים בגוון Ivory White עם צבע פנים שחור, ריפודי עור 'Dakota' בהירים בגוון Oyster עם עיטורי Oyster כהים וצבע פנים שחור, ריפודי עור 'Dakota' שחורים עם עיטורים אדומים וריפוד עור 'Dakota' אדומים בגוון Coral Red עם עיטורים שחורים, כאשר גם החלק התחתון של לוח המכשירי צבוע באדום. את תא הנוסעים אפשר להתאים אישית ברמה נוספת באמצעות חיפויי פנים בגימור אלומיניום, בהברשה אורכית עדינה עם מסגרות נוי בגוון אדום מאט, שחור מבריק או כרום או באמצעות חיפוי עץ משובח 'Fineline' בגוון Anthracite, חיפוי עץ משובח burled Walnut (עם שיבוצי עץ או בלעדיהם), או חיפוי עץ משובח Ash Grain עם שיבוצים מתכתיים, כולם עם מסגרות נוי בגימור כרום. מסגרות הנוי נמשכות גם בלוח המכשירים ועד למושבים האחוריים.

חבילת עיצוב LUXURY LINE.

אווירה מרשימה עוד יותר ב-BMW סידרה 4 Gran Coupé. חבילת העיצוב Luxury Line כוללת שלל פרטים אלגנטיים ונצחיים, באיכות הגבוהה ביותר. המאפיינים הבולטים של חבילת Line הזו כוללים פריטי עיצוב יוקרתיים בגימור כרום מבריק וריפודי עור Dakota חומים בגוון Saddle Brown עם תפרים ייחודיים.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת האבזור Luxury Line מוסיפה לעיצוב החיצוני נופך אלגנטי טהור. החישוקים המרהיבים מסגסוגת קלה, בקוטר 18 אינץ', דגם 416 Multi-spoke style, מאפיינים היטב את המראה המהודר של חבילת Line הזו. סמל "Luxury" בצדי המכונית מדגיש את המראה האלגנטי, כמו גם הפריטים בגימור כרום מבריק בחזיתם של פתחי האוויר הצדיים מלפנים. פתחי האוויר מסוג Air Breather בגימור כרום מבריק ושבכת הכליות של BMW עם אחד עשר הפסים שבחזיתם גימור כרום מבריק שובים את העין. את כל הפריטים האלה משלימים עיטורי כרום בעלי ברק מעודן בפגושים מלפנים ומאחור, במסגרות של חלונות הצד, בפתחי החלונות, בקצות צינור הפליטה ובמקומות נוספים.
  כאופציה מוצעים גם חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' דגם 399, Multi-spoke style עם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור.

 • תא הנוסעים

  חבילת Luxury line היא שם נרדף לעיצוב פנים אלגנטי במיוחד. את המראה המרשים מדגישים חיפויי אלומיניום בספי הדלתות עם כיתוב "BMW Luxury", מושבי עור Sensatec בגוון שחור או בז', כמו גם חיפוי העץ המשובח Fineline בגוון Anthracite עם מסגרת נוי בגימור כרום אשר עוטף את תא הנוסעים עד לחלקו האחורי. לכך יש להוסיף את תאורת האווירה המשתנה בגוון אדום/כתום או לבן מלפנים ומאחור, באזור הרגליים מלפנים, בעמודי B ובחיפויי הדלתות, ואת תאורת קבלת הפנים בגוון Cold White מלפנים ומאחור. סימני היכר נוספים של חבילת Luxury Line כוללים חיפוי שחור מבריק בקונסולה המרכזית עם עיטורי כרום ייחודיים ומסגרות כרום ליחידות הבקרה של מערכות בקרת האקלים והשמע. גם מפתח המכונית, עם עיטורי כרום, משקף את הקסם הייחודי של חבילת האבזור המהודרת הזו.
  הריפודים המוצעים כחלופה כוללים ריפודי עור 'Dakota' שחורים עם תפרים מיוחדים או בלעדיהם, ריפודי עור 'Dakota' בגוון בז' עם תפרים מיוחדים או בלעדיהם, ריפודי עור 'Dakota' בהירים בגוון Oyster עם עיטורי Dark Oyster, כמו גם ריפודי עור 'Dakota' חומים בגוון Saddle Brown עם תפרים מיוחדים (כולל צביעה בגוון Saddle Brown לחלק התחתון של לוח המכשירים), וכן ריפודי עור 'Dakota' בהירים בגוון White Dakota עם צביעה שחורה בתא הנוסעים. עוד מוצעים חיפויים מעץ אגוז כהה משובח, עם מסגרות נוי בגימור כרום ועם שיבוצי עץ או בלעדיהם, או חיפויי עץ מילה משובח עם דוגמה, עם שיבוצים מתכתיים ועם מסגרות נוי בגימור כרום, חיפויי פנים בגימור אלומיניום עם הברשה אורכית עדינה ומסגרות נוי בגימור כרום וכן חיפויי פנים בגימור אלומיניום עם הברשה אורכית עדינה ומסגרות נוי בגימור שחור מבריק.

חבילת M SPORT.

אסתטיקה באמצעות דינמיקה פורצת דרך: באמצעות חבילת M Sport תוכל להעצים את האופי האתלטי של BMW סידרה 4 Gran Coupé. בין אם מדובר בפסי הנוי בצבע Estoril Blue ובין אם מדובר בריפוד המשולב בד/אלקנטרה, כל פרט אבזור או אלמנט עיצובי משקף את ההנאה חסרת הגבולות מהנהיגה הספורטיבית.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת M Sport יוצרת מיד רושם דינמי באמצעות הצבעים החיצוניים Estoril Blue מטאלי או Carbon Black מטאלי, ובאמצעות חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' דגם 400M, Double-spoke style. מעבר לכך, מתלי M Sport מספקים רמות גבוהות יותר של התנהגות וזריזות לנהיגה מהנה עוד יותר. את המראה האתלטי מדגישה חבילת העיצוב M Aerodynamics, עם פתחי אוויר גדולים יותר בפגוש הקדמי, חצאיות צד עם קו אופי נוסף ופגוש אחורי עם שיבוץ מפזר אוויר (דיפיוזר) בגימור Dark Shadow מטאלי. פתחי אוויר מסוג Air Breather והחזיתות של תשעת הפסים בשבכת הכליות של BMW הם בגימור שחור מבריק. גימור זה הולם היטב את האלגנטיות האתלטית של גימור Shadow Line המבריק של BMW Individual, הכולל מסגרות חלונות בשחור מבריק. בתי המראות החיצוניות הם בצבע המרכב. כיתובי M בצדי המכונית משלימים את החבילה.
  לחלופין מוצעים גם: מתלים סטנדרטיים, חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' דגם 441M,
  Double-spoke style ובגוון Ferric Grey, חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', דגם 403M,
  Double-spoke style ובשני גוונים של Ferric Grey, בעלי גימור חריטה מבריק, חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', דגם 442M, Double-spoke style בשני גוונים של Ferric Grey, בעלי גימור חריטה מבריק או חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' דגם 442M,
  Double-spoke style בשני גוונים של Orbit Grey, בעלי גימור חריטה מבריק.
  בנוסף, פתחי אוויר מסוג Air Breather ומסגרות החלונות מוצעים גם בגימור שחור מבריק.

 • תא הנוסעים

  חבילת M Sport מציעה אווירה יוצאת דופן בתא הנוסעים, אשר מדגישה את האופי הדינמי של המכונית. מושבי הספורט לנהג ולנוסע הקדמי הם בריפוד בד/אלקנטרה ייחודי, בדוגמת Hexagon ובגוון Anthracite, עם תפרי M ועיטורים כחולים - לתא נוסעים מרהיב עוד יותר. גלגל הגה M מצופה עור עם מתגים רב-תכליתיים ומשענות בוהן בעלות צורה מיוחדת מעניק לנהג שליטה מעולה על ההגה. חבילת M Sport כוללת גם חיפויי M לספי הדלתות, חיפוי תקרה בגוון Anthracite של BMW Individual וחיפויי פנים בגימור Aluminium Hexagon עם פס נוי בצבע Estoril Blue מאט או שחור מבריק ועיטור תואם בדלת בצבע של פס הנוי. גם משענת M לרגל, מוט ההילוכים המקוצר ( בשילוב עם תיבת הילוכים ידנית) עם סמל M ושרוולי בורר ההילוכים ובלם היד מעור 'Walknappa' משדרים תחושה של ביצועים דינמיים משופרים. מאפיינים בולטים נוספים הם תאורת האווירה ותאורת קבלת הפנים. מאפיינים מרשימים נוספים בתא הנוסעים כוללים את חיפוי הקונסולה המרכזית בגימור שחור מבריק, מד המהירות ומד הסל"ד עם לוחות

BMW INDIVIDUAL.

האופי הייחודי ניכר בכל פרט - תחושה של ייחוד אמתי. הרדיפה שלך אחרי השלמות באה לביטוי מלא.

 • צבעים חיצוניים של BMW Individual

  הסטנדרטים הכי גבוהים שלך הופכים למציאות:BMW Individual מציעה מבחר עשיר של צבעים חיצוניים בלעדיים עבור BMW סידרה 4 Gran Coupé.
  אחד מבין ארבעת הצבעים עתירי ההבעה שלנו הוא Moonstone מטאלי. בהשראת אור הירח, הצבע החיצוני של BMW Individual שוטף את מרכב המכונית בגווני כסף רבי פנים. ובהתאם לזווית בה נופלות קרני האור על הצבע, הגוונים מתחלפים - מצהוב-זהוב ועד כחלחל-אפרפר - ומעניקים לפני השטח של המרכב עומק ויזואלי מהפנט.

 • ריפודי עור Merino של BMW Individual

  מקום רב יותר לביטוי אישי: עור Merino בגוון Nutmeg של BMW Individual, בעל הדפוס העדין, משרה בתא הנוסעים בעל הממדים הנדיבים אווירה של יוקרה טהורה. המשטחים המרהיבים והרכים כקטיפה הופכים את האיכות הגבוהה למוחשית ביותר, בעוד שהעיטורים והתפרים המיושמים בקפידה חושפים את איכות הייצור הגבוהה ואת תשומת הלב שהוענקה לכל פרט. מלבד צבע זה, מוצע מבחר עשיר של צבעים מרהיבים נוספים - מ-Opal White ועד Cashmere Beige ו-Black - כך שניתן למצוא בקלות צבע מתאים.

 • חיפויי פנים של BMW Individual

  תא נוסעים משובב עין: חיפוי העץ המשובח Ash Grain White של BMW Individual משתלב בהרמוניה מושלמת במראה הכללי ובאווירה של תא הנוסעים, ובה בעת מוסיף נופך מיוחד של יוקרה. הדפוס הטבעי של העץ משדר נוכחות מעודנת מבעד לגימור המבריק ומדגיש את המראה הייחודי של BMW סידרה 4 Gran Coupé. כתחליף לשני החיפויים עתירי האופי, מעץ מובחר, מוצע החיפוי הפנימי בגימור Piano Black, עם משטח מבריק כפי שיכולים להציע רק יצרני פסנתרים מובילים.

 • אבזור נוסף של BMW Individual

  חישוקי סגסוגת קלה של BMW Individual, בקוטר 19 אינץ' דגם 626I, V-spoke Design, משדרים הצהרה דינמית במיוחד. פרט מרהיב: כיתוב BMW Individual דיסקרטי, בחריטת לייזר.
  נהיגה מהנה בקצות אצבעותיך: גלגל ההגה מצופה העור של BMW Individual נוח מאוד לאחיזה ומרופד בעור משובח. מאפיין בולט נוסף: סמל BMW Individual מוטבע על לוחית דיסקרטית.
  תענוג לעיניים: לוח המכשירים מצופה העור של BMW Individual מעניק לתא הנוסעים ממד חדש של איכות.