ספורטיבית, מהודרת. ועוד הרבה יותר.

חבילות עיצוב BMW Lines עבור BMW סידרה 4 קופה.

ספורטיבית, מהודרת. ועוד הרבה יותר.

חבילות עיצוב BMW Lines עבור BMW סידרה 4 קופה.

תוכל להתאים את BMW סידרה 4 קופה להעדפותיך האישיות: באמצעות חבילות העיצוב BMW Lines והאבזור של BMW. חבילות העיצוב של BMW המוצעות עבור BMW סידרה 4 קופה הן Sport ו-Luxury. תוכל לבחור גם בחבילת M Sport.

ספורטיבית, מהודרת. ועוד הרבה יותר.חבילות עיצוב BMW Lines עבור BMW סידרה 4 קופה.

תוכל להתאים את BMW סידרה 4 קופה להעדפותיך האישיות: באמצעות חבילות העיצוב BMW Lines והאבזור של BMW. חבילות העיצוב של BMW המוצעות עבור BMW סידרה 4 קופה הן Sport ו-Luxury. תוכל לבחור גם בחבילת M Sport.

BMW סידרה 4 קופה עם חבילת העיצוב SPORT LINE.

עם חבילת העיצוב Sport Line מייצגת BMW סידרה 4 קופה את הדינמיות במיטבה. פריטי עיצוב בגימור שחור מבריק מאפיינים את הגרסה הספורטיבית של BMW סידרה 4 קופה.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת העיצוב Sport Line, הכוללת חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' עם חישורים כפולים ושני גוונים של צבע Ferric Grey מבריק, משדרת דינמיות ספורטיבית. פריטי עיצוב מרשימים דוגמת פתחי האוויר מסוג Air Breather ופגושים בעלי מאפיינים מיוחדים מלפנים ומאחור, דוגמת שיבוץ הנוי הפנימי בחלקו המרכזי של פתח האוויר הקדמי, מספקים נופך אלגנטי בגימור שחור מבריק. תשעת הפסים של שבכת הכליות של BMW, בעלי חזית מבריקה, מבטיחים מראה ספורטיבי. כאופציה, אפשר לקבל גם את המראות החיצוניות בגימור שחור מבריק. המסגרות של חלונות הצד והחיפוי של פתח החלון הם בגימור שחור מאט ספורטיבי. קצה צינור הפליטה המצופה כרום מושחר ולוגו "Sport" מדגישים את המראה האיכותי.
  כחלופה נוספת במסגרת חבילת העיצוב Sport Line, ניתן לבחור גם בחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' ובשני גוונים, Double-spoke style , צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור ופתחי האוויר מסוג Air Breather בצבע המרכב.

 • תא נוסעים

  חבילת Sport Line כוללת פריטי פנים בגוונים מנוגדים של שחור ואדום, בהשראת דינמיקת הנהיגה הקלאסית של BMW, ומקדמת את פני הנוסעים בספי דלתות מאלומיניום עם כיתוב "BMW Sport". הן הנהג והנוסע הקדמי נהנים ממושבי ספורט בעלי שוליים גבוהים עם ריפוד בד בדוגמת 'Track' ובגוון Anthracite עם עיטורים באדום או באפור, כאופציה מוצעים ריפודי עור Sensatec, ריפודי עור 'Dakota' שחורים עם עיטורים אדומים או ריפודי עור 'Dakota' אדומים בגוון Coral Red עם עיטורים שחורים. הגרסה האחרונה כוללת גם ריפוד אדום בגוון Coral Red לחלקו התחתון של לוח המכשירים. חיפויי פנים מיוחדים בגימור שחור מבריק עם עיטורים אדומים בגוון Coral Red או חיפויי פנים בגימור אלומיניום מוברש עם עיטורי Coral Red מאט מדגישים בצורה מושלמת את האווירה האתלטית במכונית.
  גלגל ההגה הספורטיבי, מצופה העור, מוצע עם תפרים בגוון אדום מנוגד או, לחלופין, עם תפרים שחורים. חיפויי הפנים ופסי הנוי הייחודיים בחיפויי הדלתות בגימור שחור מבריק עם עיטורים אדומים משדרים אווירה אתלטית, כמו גם החיפוי של הקונסולה המרכזית בגימור שחור מבריק. מאפיינים בולטים נוספים הם תאורת האווירה ותאורת קבלת הפנים, מד המהירות ומד הסל"ד עם לוחות שנתות אדומים וטבעת בגוון אדום מנוגד, כמו גם מסגרות הכרום של יחידות הבקרה של מערכת בקרת האקלים והשמע. מאפיין בולט נוסף היא תכנית SPORT+, המופעלת באמצעות מערכת ה-Driving Experience Control אשר מגבירה את הזריזות ומעניקה ביצועים דינמיים יותר, בצורה משמעותית. גם מפתח המכונית, עם העיטורים האדומים, משקף את האופי יוצא הדופן של חבילת האבזור Sport Line.
  במסגרת חבילת Sport Line מוצע גם מבחר של סוגי ריפוד אופציונליים, ובכלל זה ריפוד משולב בד/עור 'Breeze' בגוון Oyster, ריפודי עור Sensatec במגוון צבעים (שחור, בג' או שחור עם עיטורים אדומים) ריפודי עור 'Dakota' בהירים בגוון Oyster או ריפוד עור 'Dakota' שחורים או בגוון בז' (שניהם עם תפרים ייחודיים או בלעדיהם). נופך אישי לתא הנוסעים אפשר להוסיף באמצעות חיפויי פנים אטרקטיביים בגימור אלומיניום, בהברשה עדינה, עם עיטורים בגימור כרום או שחור מבריק, או מבחר חיפויי פנים מעץ משובח לבחירה ''Fineline' Anthracite, Ash Grain (עם שיבוץ מתכתי) או Burled Walnut, כל אחד מהם עם עיטורי נוי בגימור כרום.

BMW סידרה 4 קופה עם חבילת העיצוב LUXURY LINE (אופציונלי)

עם חבילת העיצוב Luxury Line, BMW סידרה 4 קופה מרשימה בעיצוב קלאסי ואלגנטי במיוחד. חומרים משובחים ופריטי עיצוב בגימור כרום מבריק הם המאפיינים הבולטים של חבילת BMW Line זו.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת העיצוב Luxury Line מבטיחה אלגנטיות טהורה: שבכת הכליות של BMW מתאפיינת בעיצוב אטרקטיבי במיוחד עם אחד עשר פסים אנכיים ופתחי האוויר מסוג Air Breather זוכים לגימור כרום מבריק. פריטים בעיצוב יוקרתי משתלבים בצורה ייחודית ומשרים אווירה ספורטיבית. עיטורים מכרום מבריק מוסיפים נופך אטרקטיבי לפגושים מלפנים ומאחור, כמו גם פס הכרום המקביל באזור של פתחי האוויר הקדמיים-צדדיים, במסגרות של חלונות הצד, בחיפויי פתחי החלונות, וכן בקצה צינור הפליטה. החישוקים המרהיבים מסגסוגת קלה, בקוטר 18 אינץ' מרובי החישורים, הם בעיצוב מהודר, אופייני למראה של חבילת Line הזו. לוגו "Luxury" מדגיש את המראה האלגנטי של המכונית.
  כמאפיינים חלופיים במסגרת חבילת Luxury Line אפשר לבחור גם בחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' עם מרובי חישורים וכן בפתחי האוויר מסוג Air Breather בצבע המרכב.
   

 • תא נוסעים

  חבילת העיצוב Luxury Line מבטיחה אלגנטיות טהורה ופאר. ריפוד עור 'Dakota' חומים בגוון Saddle Brown עם תפרים ייחודיים כולל גם עור Saddle Brown בחלקו התחתון של לוח המכשירים. חיפויי סף בגימור אלומיניום עם כיתובי "BMW Luxury" מקדמים את פני הנוסעים ברגע שהם פותחים את הדלת. תא הנוסעים המזמין כולל חיפויים מעץ משובח 'Fineline' בגוון Anthracite או Burled Walnut עם שיבוצים, וכל אחד מהם כולל גם עיטורי נוי בגימור כרום. עיטורי הדלתות התואמים בגימור כרום משדרים הידור בכל פרט. את האבזור משלימות תאורת אווירה משתנה ותאורת קבלת פנים מלפנים ומאחור. מאפיין ייחודי בחבילת Luxury Line הן מסגרות הכרום בקונסולה המרכזית וסביב יחידות הבקרה של מערכת בקרת האלקים והשמע. גם מפתח המכונית, עם עיטורי הכרום, משקף את הקסם הייחודי של חבילת האבזור המהודרת הזו.
  במסגרת חבילת Luxury Line מוצע גם מבחר של סוגי ריפוד אופציונליים, ובכלל זה ריפוד עור Sensatec בגוון שחור או בז', ריפודי עור 'Dakota' בגוון שחור או בז' (כל אחד מהם עם תפרים מיוחדים או בלעדיהם) או בעור 'Dakota' בהיר בגוון Oyster עם עיטורי Oyster כהים. חיפויי הפנים המוצעים כוללים את חיפוי עץ האגוז המשובח (ללא שיבוצים) עם עיטורים בגימור כרום, חיפוי העץ המשובח Ash Grain עם עיטורים בגימור כרום (ועם שיבוצים מתכתיים), חיפוי העץ המשובח 'Fineline' Anthracite עם עיטורי כרום, וחיפויי הפנים בגימור אלומיניום, עם הברשה אורכית ועיטורים בגימור כרום או בגימור שחור מבריק.

חבילת M SPORT.

האתלטיות היא מאפיין מרכזי של BMW סידרה 4 קופה. עם חבילת M Sport האופי שלה נמרץ עוד יותר, הן מבחינת העיצוב והמראה והן מבחינת דינמיקת הנהיגה.

 • עיצוב חיצוני

  עם חבילת העיצוב M Sport הכוללת את הצבע החיצוני המטאלי והייחודי Estoril Blue, המכונית מתאפיינת במראה דינמי במיוחד, כבר במבט ראשון. לרושם תורמים חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' דגם 400M Double-spoke style וחבילת העיצוב M Aerodynamics עם פתחי אוויר גדולים יותר בפגוש הקדמי, חצאיות צד עם קו אופי נוסף ופגוש אחורי עם מפזר אוויר (דיפיוזר) בגימור Dark Shadow מטאלי או אלומיניום. שבכת הכליות של BMW, עם תשעה פסים ופתחי אוויר מסוג Air Breather, הם בגימור Shadow Line מבריק של BMW Individual ובגוון שחור ספורטיבי שתואם למסגרות החלונות. פתחי אוויר מסוג Air Breather מוצע גם בגימור אלומיניום או בצבע המרכב. מתלי M Sport מספקים חוויה מהנה יותר בנהיגה דינמית, בכל קילומטר וקילומטר. סמל M בצדי המכונית וקצה צינור פליטה בגימור מנוגד של כרום מבריק משלימים את המראה.
  לחלופין, בחבילת M Sport מוצעים גם: חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' דגם 441 M Double-spoke style ובגוון Ferric Grey, חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' דגם 403 M Double-spoke style ובשני גוונים של Ferric Grey, בעלי גימור חריטה מבריק, חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' דגם 442 M Double-spoke style בשני גוונים של Ferric Grey, בעלי גימור חריטה מבריק או חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' דגם 442 M Double-spoke style בשני גוונים של Orbit Grey, בעלי גימור חריטה מבריק.

 • תא נוסעים

  בתא הנוסעים, חבילת M Sport מרשימה באתלטיות ייחודית. מושבי הספורט, בריפוד משולב בד/אלקנטרה בדוגמת 'Hexagon' ובגוון Anthracite עם תפרי M ועיטורים כחולים מספקים תמיכה צדית אופטימלית לנהג ולנוסע הקדמי. גלגל הגה M מצופה עור עם מתגים רב-תכליתיים ומשענות בוהן בעלות צורה מיוחדת מעניק לנהג שליטה מעולה על ההגה. חבילת M Sport כוללת גם חיפויי סף M, חיפוי תקרה Anthracite של BMW Individual וחיפויי פנים בגימור אלומיניום עם עיטורים כחולים וחיפויי דלתות תואמים וייחודיים, גם הם בגוון כחול. גם משענת M לרגל, מוט ההילוכים המקוצר (בשילוב עם תיבת הילוכים ידנית) עם סמל M ושרוול בלם היד מעור 'Walknappa' משדרים תחושה של ביצועים דינמיים משופרים. מאפיין בולט נוסף היא תאורת האווירה המשתנה, שמאפשרת לבחור בין אור כתום-אדום או לבן באמצעות מערכת ה-iDrive. מאפיינים מרשימים נוספים בתא הנוסעים כוללים את חיפוי הקונסולה המרכזית בגימור שחור מבריק, מד המהירות ומד הסל"ד עם לוחות שנתות בגוון אדום וטבעת אדומה מנוגדת, ומסגרות כרום ליחידות הבקרה של מערכות בקרת האקלים והשמע. מערכת ה- Driving Experience Control כולל תכנית SPORT+ לזריזות משופרת ונהיגה מהנה עוד יותר. גם מפתח המכונית, עם העיטורים הכחולים, משקף את האופי יוצא הדופן של חבילת M Sport.
  בחבילת M Sport מוצעים גם ריפודי עור Sensatec בגוון שחור או בז', וכן ריפודי עור 'Dakota' בגוון בז, שחור או Oyster או ריפודי עור 'Dakota' אדומים בגוון Coral Red עם עיטורים שחורים וגוון אדום לחלק התחתון של לוח המכשירים.
  חיפויי פנים נוספים שמוצעים לבחירה כוללים חיפוי עץ אגוז משובח עם עיטורים בגימור כרום מבריק, חיפוי עץ משובח 'Fineline' בגוון Anthracite עם עיטורים בגימור כרום, חיפוי עץ משובח Ash Grain עם שיבוצי מתכת ועיטורים בגימור כרום, חיפוי עץ משובח 'Fineline' בגוון Anthracite עם עיטורים בגימור כרום, וכן חיפויי פנים בגימור אלומיניום מוברש עם עיטורים בגימור כרום. את עיטורי הפנים והדלתות ניתן לקבל גם כפס נוי בגימור שחור מבריק, כולל חיפויי פנים בגימור אלומיניום מוברש עם עיטורים בגימור שחור מבריק.

BMW INDIVIDUAL.

עוצרת נשימה, אפילו בחנייה: BMW Individual מציעה עבור BMW סידרה 4 קופה מבחר עשיר של צבעים חיצוניים ייחודיים.

 • צבעים חיצוניים של BMW Individual

  עוצרת נשימה, אפילו בחנייה: BMW Individual מציעה עבור BMW סידרה 4 קופה מבחר עשיר של צבעים חיצוניים ייחודיים. אחד מבין ארבעת הצבעים עתירי ההבעה הוא Citrine Black מטאלי. צבע זה מעניק למכונית הקופה מראה קלאסי ואלגנטי מבלי להתפשר על הגנים הספורטיביים. בהשראת האבן היקרה סיטרין, צבע זה זוהר בפיגמנטים עדינים מסוג Xiralic® בגוונים הנעים מאבקת זהב ועד שחור-זית כהה ועמוק.

 • ריפודי עור Merino של BMW Individual

  Surrounded by elegance: With its unmistakably soft, supple and open-pored structure, the BMW Individual fine-grain Merino leather Gold Brown gives the interior of the Coupé particularly special flair. Precisely inlaid piping and contrasting stitching frames the leather with a style that sets the trend, rather than following it. Along with Gold Brown, there is a fascinating spectrum of colours that ranges from Opal White through to Cashmere and Black, so you can always find the perfect מעטפת אלגנטית: עור Merino בדוגמה העדינה של BMW Individual, בגוון Gold Brown ובמרקם רך, שופע ומחורר, משרה בתא הנוסעים של מכונית הקופה אווירה מיוחדת במינה. הודות לעיטורים המשובצים ולתפרים המדויקים בגוון מנוגד, ריפוד העור קובע מגמות במקום להיסחף אחריהן. מלבד גוון Gold Brown מוצע מגון רחב של צבעים - מ-Opal White ועד Cashmere ו-Black, כך שתמיד אפשר ליהנות מגוון מושלם.shade.

 • חיפויי פנים של BMW Individual

  חיפוי העץ המשובח בגימור Plane Auburn כהה של BMW Individual משתלב בצורה דיסקרטית ומושכת בריפוד העור Merino בגוון Gold Brown. החיפוי שובה עין בדוגמה בעלת מבנה לא צפוי ובצבע ייחודי הנשקף מעבר למשטח המבריק. העץ המשובח נבחר ביד ומותקן בהתאמה מדויקת. חיפוי הפנים בגימור Piano Black, בעל משטח מבריק שאליו יכולים להשתוות רק יצרני פסנתרים מובילים, מוצע כחלופה לשני חיפויי העץ האופציונליים.

 • חישוקי BMW Individual מסגסוגת קלה

  חישוקים מסגסוגת קלה של BMW Individual, בקוטר 19 אינץ' דגם 626 V-spoke design משדרים הצהרה דינמית במיוחדת. פרט מרהיב: כיתוב BMW Individual דיסקרטי, בחריטת לייזר.

 • גלגל הגה מצופה עור Merino של BMW Individual

  תחושה נעימה בנהיגה מהנה: נעים לאחוז בגלגל ההגה מצופה העור של BMW Individual והמגע בעור האיכותי מעורר השראה. פרט מרהיב נוסף: סמל BMW Individual מוטבע על לוחית דיסקרטית.

 • לוח מכשירים מצופה עור של BMW Individual

  תענוג לעיניים: לוח המכשירים מצופה העור של BMW Individual מעניק לתא הנוסעים ממד איכותי נוסף.