נולדה לכביש. ובשביל הנהג.

דינמיקת נהיגה ב-BMW סידרה 4 קופה. BMW סידרה 4 קופה החדשה מספקת ביצועים מרביים ונוחות אופטימלית בכל תנאי הדרך.

נולדה לכביש. ובשביל הנהג.

דינמיקת נהיגה ב-BMW סידרה 4 קופה. BMW סידרה 4 קופה החדשה מספקת ביצועים מרביים ונוחות אופטימלית בכל תנאי הדרך.

נולדה לכביש. ובשביל הנהג.דינמיקת נהיגה ב-BMW סידרה 4 קופה. BMW סידרה 4 קופה החדשה מספקת ביצועים מרביים ונוחות אופטימלית בכל תנאי הדרך.

כוונון מושלם. בשבילך.

בכל נסיעה, בכל כביש ובכל הזדמנות: BMW סידרה 4 קופה מציעה דינמיקת נהיגה יוצאת דופן. זאת באמצעות התאמה, ברמה האישית ביותר, של התכונות שלה לצרכים המיוחדים שלך. בסרט הבא תוכל להתפעל מדינמיקת הנהיגה המעולה של BMW סידרה 4 קופה.

נוסקת לגבהים חדשים. וממשיכה לאחוז בכביש.

התנהגות כביש מעולה מבלי להתפשר על הנוחות. והנאה מהנהיגה ללא גבולות. מתלי M-sport אדפטיביים (אופציונלי) של BMW סידרה 4 קופה מציעים התנהגות אופטימלית וזריזות רבה עוד יותר, הודות לבקרה אלקטרונית של בולמי הזעזועים והתאמתם לסגנון הנהיגה ותנאי הדרך. את המאפיינים שלהם אפשר לקבוע באמצעות מערכת ה- Driving Experience Control. כשבוחרים בתכנית SPORT או SPORT+ באמצעות המערכת, מופעל שיכוך קשיח יותר, במידה משמעותית.

קשיחות גבוהה יותר בלחיצה אחת.

בין אם יוצאים לנסיעה דינמית בכבישים הרריים ומפותלים ובין אם יוצאים לעקיפה בדרך בין עירונית: במקרים רבים, המכונית נדרשת לספק ביצועים מרביים. לשם כך צוידה BMW סידרה 4 קופה בתכנית SPORT. בלחיצה אחת, המכונית מגיבה בצורה ישירה יותר והמנוע נענה בצורה מידית עוד יותר. והמקור לתחושה שאתה חווה ברור: אדרנלין טהור.

לנהוג לאן שאתה רוצה. ובצורה שאתה רוצה.

המכונית צריכה להתאים את עצמה לצרכים ולשאיפות של הנהג - ולא להיפך. מסיבה זו, מערכת ה-Driving Experience Control מעניק לך את חופש הבחירה: בלחיצה על לחצן המותקן בקונסולה המרכזית, אתה מפעיל את תכנית הנהיגה המבוקשת. אתה יכול לעבור מתכנית COMFORT, שמציעה כוונון סטנדרטי של המנוע ותיבת ההילוכים, לתכנית ECO PRO המיועדת ליעילות וחיסכון, או לתכנית SPORT המספקת נהיגה דינמית עוד יותר. בתכנית SPORT, נקודות השילוב של תיבת ההילוכים sport אוטומטית Steptronic בעלת 8 ההילוכים הן בעלות אופי ספורטיבי יותר והמתלים האדפטיביים (אופציונלי) מעניקים למכונית תחושה כללית אתלטית בהרבה.

פס הקול שלך, עד 326 כ"ס.

אתה יכול להפוך למלחין - בלחיצה על דוושת ההאצה. צליל המנוע של BMW סידרה 4 קופה פותח במיוחד על ידי מהנדסי קול ומשדר דינמיות שאפשר לשמוע.

תיבת הילוכים STEPTRONIC בעלת 8 הילוכים.

תיבת הילוכים STEPTRONIC בעלת 8 הילוכים.

שמונה הילוכים, הנאה מרבית מהנהיגה.

ההילוכים מוחלפים מבלי שאתה חש בכך: תיבת ההילוכים האוטומטית Steptronic בעלת 8 ההילוכים לא רק קובעת סטנדרטים חדשים של דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון - אלא משמשת גם מרכיב חשוב בטכנולוגיות EfficientDynamics של BMW. הפערים הקטנים במיוחד בין יחסי ההעברה מאפשרים פיתוח אופטימלי של כוח - מההילוך הנמוך ועד לגבוה. צריכת הדלק נמוכה משמעותית ואפשר ליהנות מאופי ספורטיבי ודינמי יותר. במיוחד במהירות גבוהה, ההילוכים הנוספים מאפשרים למנוע לפעול בסל"ד נמוך יותר וכתוצאה מכך צריכת הדלק נמוכה יותר ורעש המנוע פוחת. גם ממיר המומנט תורם לכך - אפילו במצב של שילוב הילוכים ידני. הודות לשינויים הקטנים במהירות המנוע ולכוונון המדויק של תיבת ההילוכים, אפשר ליהנות מנוחות גבוהה גם בהחלפות הילוכים ומהפחתה משמעותית של רעשי הרקע. ובכל זאת, יש דברים שאינם משתנים: העצמה הגבוהה והזריזות הרבה שמציעה BMW סידרה 4 קופה.

לשפר את הביצועים בפועל.

הודות לתיבת ההילוכים האוטומטית Steptronic בעלת 8 ההילוכים, במסגרת טכנולוגיות EfficientDynamics של BMW, ניתן לשפר כעת את הביצועים בפועל של מכוניות המצוידות בטכנולוגיה החדשה Predictive Drive Train, באמצעות מערכת ה- Driving Experience Control. בתכנית "Sport", מערכת הניהול של תיבת ההילוכים עושה שימוש בנתונים ממערכת הניווט (אופציונלי) כדי לספק היענות דינמית ומידית עוד יותר, בהתאם למאפייני המסלול. כפי שרומז שמה, תכנית "Comfort" מציעה שילוב מוכוון נוחות ומפחיתה את מספרן של החלפות ההילוכים.