עוזרים יעילים. בכל נסיעה.

נוחות ובטיחות ב-BMW סידרה 4 קופה.

מערכות עזר נוחות להפעלה, אמצעי בטיחות מקיפים: BMW סידרה 4 קופה מגינה עליך ומסייעת לך ככל האפשר.

משענות ראש משולבות והגשה של חגורת הבטיחות.

משענות הראש המשולבות בגב המושב האחורי מדגישות את הספורטיביות של מכונית הקופה ומגבירות את נוחות הישיבה, כמו גם את הבטיחות, של הנוסעים היושבים מאחור.
הנוסעים מלפנים נהנים ממאריך אוטומטי של חגורת הבטיחות. המנגנון מגיש את חגורת הבטיחות באופן אוטומטי מעמוד B לנהג ולנוסע הקדמי ברגע שמכניסים את מפתח ההצתה וסוגרים את הדלתות.

מערכת להובלה של פריטי מטען ארוכים.

מערכת להובלה של פריטי מטען ארוכים.

גמישות רבה יותר בהובלה.

המערכת להובלה של פריטי מטען ארוכים מגבירה את גמישות ההובלה במכונית של BMW. הודות לגב המפוצל של המושב האחורי, ביחס של 60:40 (או 40:20:40 כאופציה), אפשר ליצור שילובים שונים של מקומות ישיבה ואזור מטען, במענה למגוון רחב של דרישות.
כך למשל, אפשר להוביל עד ארבעה זוגות של מגלשי סקי ועדיין להותיר מקום לארבעה נוסעים. יתרון נוסף של המערכת להובלה של פריטי מטען ארוכים הוא שכל החפצים שמובילים נותרים נקיים ומוגנים מפני גניבה בתוך המכונית, ואין צורך להוביל אותם על גגון, שבו הם חשופים לפגעי מזג האוויר ולידיים זרות. גם האווירודינמיות ודינמיקת הנהיגה אינן נפגעות.
האבזור האופציונלי כולל גם משענת יד מרכזית ושני מחזיקים ספלים. תיק תואם למגלשי סקי וסנובורד מוצע כאביזר מקורי של BMW.

פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (COMFORT ACCESS)

פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (COMFORT ACCESS)

פתיחה ללא מגע של דלת תא המטען

הפתיחה והסגירה ללא מגע של דלת תא המטען היא חלק ממערכת פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (Comfort Access). אם מתקרבים למכונית בידיים מלאות, כל מה שצריך לעשות הוא תנועה מכוונת של הרגל מתחת לפגוש האחורי, והתהליך מתבצע בצורה נוחה ואוטומטית. כדי שהמערכת תוכל לפעול, יש לשאת את מפתח המכונית. כשמבקשים לפתוח את אזור המטען בתום מסע קניות, מתחילים בדרך כלל לחפש אחר המפתח בין התיקים והשקיות בזמן שניצבים מול המכונית בידיים מלאות. במצבים כאלה, מערכת ה-Comfort Access מסייעת מאוד, ומאפשרת לפתוח את מכסה תא המטען ללא נגיעה: בעקבות תנועה מהירה ומכוונת של הרגל מתחת לפגוש האחורי, מפעיל החיישן את תהליך הפתיחה. כדי שהמערכת תוכל לפעול, יש לשאת את מפתח המכונית. הנעילה של מכסה תא המטען משוחררת והוא נפתח על צירו באופן אוטומטי. חיישנים המותקנים בגבהים שונים בפגוש האחורי מגלים את תנועת הרגל ופותחים את מכסה תא המטען. תפקוד חדשני זה, שהוא חלק מטכנולוגיות ConnectedDrive של BMW, הופך את הפתיחה של תא המטען ואת הכנסת המטען לנוחות יותר.

תפיסת האחסון.

המגוון הרחב של תאי האחסון עונה על כל צורך אפשרי: תאי אחסון בדלתות, עם מקום לבקבוקים בקיבולת של עד ליטר אחד; תא אחסון עם מכסה בחלק הקדמי של הקונסולה המרכזית; תא פתוח מתחת למשענת היד הקדמית ובחלק האחורי של הקונסולה המרכזית; שני מחזיקי ספלים מלפנים ומאחור; מגש אחסון ותא כפפות - מספקים שפע מקום לאחסון נוח.

בטיחות פסיבית.

החבילה של אמצעי הבטיחות החכמים ב-BMW סידרה 4 קופה נועדה במיוחד לצמצום של סכנת התאונות - ולמתן תחושה נוחה של הגנה אידיאלית בכל עת.
קורות רוחב עמידות ביותר וגדולות במיוחד, והשימוש חכם בפלדות מרובות פאזות בעלות חוזק גבוה וחוזק אולטרה גבוה מעניקים למרכב יציבות מרבית תוך שמירה על משקל נמוך. אנרגיית ההולם מנותבת לאזורים אחרים של המרכב, סביב כלוב ההגנה על הנוסעים, דוגמת הגחון, מסגרת הצד, קיר האש והגג, ונספגת באזורי המעיכה מלפנים ומאחור. במקרה של פגיעה מהצד, ההגנה מוענקת על-ידי מבנים מחוזקים בעמוד B ובספי הדלתות, קורות הגנה בעלות חוזק גבוה בדלתות להגנה מפני פגיעות צד, וקורות רוחב חסונות באזורי הישיבה.