פתוחה. לכל בחירה.

חבילות העיצוב BMW Lines עבור BMW סידרה 4 קבריולט.

פתוחה. לכל בחירה.

חבילות העיצוב BMW Lines עבור BMW סידרה 4 קבריולט.

תוכל להתאים את BMW סידרה 4 קבריו להעדפותיך האישיות: באמצעות חבילות העיצוב של BMW. עבור BMW סידרה 4 קבריולט מוצעות חבילות האבזור Luxury Line ו-Sport Line של BMW. תוכל לבחור גם בחבילת M Sport ובחבילות אבזור נוספות, או לצייד את המכונית באביזרים מקוריים של BMW.

פתוחה. לכל בחירה.חבילות העיצוב BMW Lines עבור BMW סידרה 4 קבריולט.

תוכל להתאים את BMW סידרה 4 קבריו להעדפותיך האישיות: באמצעות חבילות העיצוב של BMW. עבור BMW סידרה 4 קבריולט מוצעות חבילות האבזור Luxury Line ו-Sport Line של BMW. תוכל לבחור גם בחבילת M Sport ובחבילות אבזור נוספות, או לצייד את המכונית באביזרים מקוריים של BMW.

BMW סידרה 4 קבריולט עם חבילת העיצוב

BMW סידרה 4 קבריו עם חבילת העיצוב Luxury Line היא הבחירה של אוהבי העיצוב האלגנטי והנצחי. מאפייני עיצוב מעודנים בכרום מבריק הם סימן ההיכר של חבילת BMW Line זו.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת העיצוב Luxury Line מתמקדת באלגנטיות: שבכת הכליות של BMW, עם אחד עשר פסים, ופתחי אוויר מסוג Air Breather בגימור כרום מבריק הם פריטים מרהיבים במיוחד. המבחר של פריטי העיצוב האיכותיים משלב בין יוקרה לבין אתלטיות. עיטורי כרום מבריקים הופכים את הפגושים מלפנים ומאחור, את המסגרות של חלונות הצד, את שולי הפתחים של החלונות ואת קצה צינור הפליטה למרהיבים עוד יותר. העיצוב המעודן של חישוקי הסגסוגת הקלה, בקוטר 18 אינץ' עם חישורים מרובים, למייצג המובהק של המראה של חבילת Luxury Line. סמל "Luxury" מדגיש עוד יותר את המראה האלגנטי של המכונית.
  חבילת העיצוב Luxury Line מוצעת גם עם חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19” בעיצוב מרובה חישורים.

 • תא הנוסעים

  חבילת העיצוב Luxury Line מבטיחה אלגנטיות טהורה ופאר. ברגע שפותחים את הדלתות, חיפויי סף מאלומיניום עם כיתובי "BMW Luxury" מקדמים את פניהם של הנוסעים. חיפויי פנים מעץ משובח 'Fineline' בגוון Anthracite עם עיטורי נוי בגימור כרום הם מהפריטים האלגנטיים הבולטים בתא הנוסעים. חיפויי הסף התואמים, בגימור כרום מדגישים את העיצוב המהודר. את האבזור משלימות תאורת אווירה משתנה ותאורת קבלת פנים מלפנים ומאחור. מאפיין ייחודי בחבילת Luxury Line הן מסגרות הכרום בקונסולה המרכזית וסביב יחידות הבקרה של מערכות בקרת האקלים והשמע. גם מפתח המכונית, עם עיטורי כרום, משקף את הקסם הייחודי של חבילת האבזור המהודרת הזו.
  במסגרת חבילת Luxury Line מוצעות גם חלופות נוספות, דוגמת ריפודי עור 'Dakota' שחורים, עם תפרים מיוחדים או בלעדיהם, ריפוד עור 'Dakota' בגוום בז', עם תפרים מיוחדים או בלעדיהם, ריפוד עור 'Dakota' בהירים בגוון Oyster עם עיטורי Oyster וכן ריפוד עור 'Dakota' חומים בגוון Saddle Brown, עם תפרים מיוחדים וריפוד עור לחלק התחתון של לוח המכשירים. חיפויי הפנים מוצעים בגימור עץ אגוז משובח (עם שיבוצי עץ או בלעדיהם) ועם עיטורים בגימור כרום, בגימור עץ משובח Ash Grain עם שיבוץ מתכתי, או בגימור אלומיניום עם הברשה אורכית עדינה, עם עיטורים בגימור כרום או שחור מבריק.

BMW סידרה 4 קבריולט עם חבילת העיצוב SPORT LINE.

חבילת העיצוב Sport Line תורמת נופך נוסף לאופי הדינמי של BMW סידרה 4 קבריו. פריטי עיצוב מרשימים בגימור שחור מבריק יוצרים רושם ספורטיבי ומסובב ראשים. בתא הנוסעים אפשר ליהנות מאווירה של טוב טעם הודות לריפודי העור האדומים הייחודיים בגוון Coral Red.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת העיצוב Sport Line משדרת דינמיות ספורטיבית הודות לחישוקי סגסוגת קלה, בעלי גימור חריטה מבריק, בקוטר 18 אינץ', Double-spoke style ובשני גוונים של Ferric Grey. פריטי עיצוב ייחודיים בגימור שחור מבריק תורמים לאווירה הספורטיבית והאלגנטית. פריטים אלה כוללים שבכת כליות של BMW עם פסים אנכיים ושיבוצים בפגושים מלפנים ומאחור. את המראות החיצוניות אפשר לקבל גם בגימור שחור מבריק. פתח האוויר מסוג Air Breather והמסגרות של חלונות הצד הם בגימור אלומיניום. קצה צינור פליטה בגימור כרום שחור ולוגו "Sport" מעל פתחי האוויר מסוג Air Breather מדגישים עוד יותר את המראה הספורטיבי.
  במסגרת חבילת Sport Line אפשר לבחור גם בחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', בעיצוב Star-spoke style בשני גוונים ועם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור.

 • תא נוסעים

  חבילת Sport Line כוללת פריטי פנים בגוונים מנוגדים של שחור ואדום, בהשראת דינמיקת הנהיגה הקלאסית של BMW. הנהג והנוסע הקדמי יכולים להתרווח לאחור במושבי ספורט בריפודי עור 'Dakota' שחורים עם עיטורים אדומים, או בריפודי עור 'Dakota' אדומים עם עיטורים שחורים. הגרסה האחרונה כוללת גם צביעה אדומה לחלק התחתון של לוח המכשירים. גלגל ההגה הספורטיבי, מצופה העור, מוצע עם תפרים בגוון אדום מנוגד או, לחלופין, עם תפרים שחורים. חיפויי הפנים הם בגימור שחור מבריק עם עיטורים אדומים או בגימור אלומיניום עם הברשה אורכית עדינה, עיטורים אדומים ועיטורים ייחודיים בדלתות - כולם במראה אתלטי במיוחד, כמו גם החיפוי בגוון שחור מבריק בקונסולה המרכזית. ברגע שפותחים את הדלתות, חיפויי סף מאלומיניום עם כיתובי "BMW Sport" מקדמים את פניהם של הנוסעים. מאפיינים בולטים נוספים כוללים את תאורת האווירה ותאורת קבלת הפנים, מד המהירות ומד הסל"ד עם לוחות שנתות אדומים וטבעת בגוון אדום מנוגד, כמו גם מסגרות הכרום של יחידות הבקרה של מערכות בקרת האקלים והשמע. גם מפתח המכונית בעל העיטורים האדומים מייצג היטב את המראה הדינמי של חבילת Sport Line. מאפיין ייחודי נוסף היא תכנית SPORT+, המופעלת באמצעות מערכת ה- Driving Experience Control, המגבירה את הזריזות ומעניקה ביצועים דינמיים יותר, בצורה משמעותית.
  חלופות נוספות שמוצעות במסגרת חבילת Sport Line: ריפודי עור 'Dakota' בהירים בגוון Oyster עם עיטורי Oyster כהים וצבע פנים כהה, ריפודי עור 'Dakota' בגוון בז' (עם תפרים ייחודיים או בלעדיהם), וכן ריפודי עור 'Dakota' שחורים (עם תפרים ייחודיים או בלעדיהם). נופך אישי לתא הנוסעים אפשר להוסיף באמצעות חיפויי פנים אטרקטיביים בגימור אלומיניום, בהברשה עדינה לאורך, עם עיטורים בגימור כרום או שחור מבריק, או חיפויי פנים מעץ משובח ''Fineline' Anthracite, Ash Grain (עם שיבוץ מתכתי) או עץ אגוז, כל אחד מהם עם עיטורי נוי בגימור כרום.

חבילת M SPORT.

הספורטיביות היא בליבו של ה-DNA של BMW סידרה 4 קבריולט. במסגרת חבילת M Sport, אפשר להעניק למכונית הקבריו נופך אתלטי במיוחד. ההנאה חסרת התחרות מהנהיגה משתקפת בכל הפרטים של האבזור והעיצוב.

 • עיצוב חיצוני

  עם חבילת האבזור M Sport הכוללת את הצבע החיצוני המטאלי והייחודי Estoril Blue, המכונית מתאפיינת במראה דינמי במיוחד, כבר במבט ראשון. לרושם תורמים חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' דגם 400M,Double-spoke style, חבילת עיצוב M Aerodynamics עם פתחי אוויר גדולים יותר בפגוש הקדמי, חצאיות צד עם קו אופי נוסף, פגוש אחורי עם שיבוץ מפזר אוויר (דיפיוזר) בגימור Dark Shadow וסמלי M מרשימים. שבכת הכליות של BMW, עם תשעה פסים ופתחי האוויר מסוג Air Breather, הם בגימור Shadow Line מבריק של BMW Individual בגוון שחור מבריק ודינמי שתואם למסגרות החלונות. כמו כן, מסגרות החלונות ופתחי האוויר מסוג Air Breather מוצעים גם בגימור אלומיניום. את המראה משלים קצה צינור הפליטה בגימור כרום מבריק ומנוגד. מתלי M Sport מספקים חוויה מהנה יותר בנהיגה דינמית, בכל קילומטר וקילומטר.
  לבחירה, ישנם חישוקים נוספים המותאמים לחבילת ה-M Sport: חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 18 אינץ' דגם 441M Double-spoke style ובגוון Ferric Grey, חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' דגם 403M,Double-spoke style ובשני גוונים של Ferric Grey, בעלי גימור חריטה מבריק, חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' דגם 442M, Double-spoke style בשני גוונים של Ferric Grey, בעלי גימור חריטה מבריק או חישוקי M מסגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ' דגם 442M, Double-spoke style בשני גוונים של Orbit Grey, בעלי גימור חריטה מבריק. בנוסף לצבע החיצוני הייחודי Estoril Blue מטאלי, מוצעים גם הצבעים החיצוניים הבאים: Sapphire Black מטאלי, Melbourne Red מטאלי, Glacier Silver מטאלי, Mineral Grey מטאלי אוAlpine White.

 • תא נוסעים

  בתא הנוסעים, חבילת M Sport מרשימה באתלטיות ייחודית. מושבי ספורט וריפודי עור (אופציונלי) עם עיטורים כחולים ועיטורי M מספקים תמיכה צדית אופטימלית. גלגל ההגה M, בציפוי עור עם מתגים רב-תכליתיים, כולל משענות בוהן בעלות צורה מיוחדת לשליטה מדויקת בהגה. עיטורי M בספי הדלתות, חיפוי פנים בגימור Aluminium Hexagon, פס נוי בצבע כחול מאט וחיפויי דלתות באותו הצבע משלימים את חבילת M Sport. גם משענת M לרגל, מוט ההילוכים המקוצר (בשילוב עם תיבת הילוכים ידנית) עם סמל M ושרוולי בורר ההילוכים ובלם היד מעור 'Walknappa' משדרים תחושה של ביצועים דינמיים משופרים. מאפיין בולט נוסף היא תאורת האווירה המשתנה. מאפיינים מרשימים נוספים בתא הנוסעים כוללים את חיפוי הקונסולה המרכזית בגימור שחור מבריק, מד המהירות ומד הסל"ד עם לוחות שנתות אדומים וטבעת אדומה מנוגדת, ומסגרות כרום ליחידות הבקרה של מערכות בקרת האקלים והשמע. מפתח המכונית עם העיטורים הכחולים משלים היטב את העיצוב הפנימי הייחודי של חבילת M Sport.
  האבזור החלופי המוצע במסגרת חבילת M Sport כולל ריפודי עור Dakota בגוון בז', ריפודי עור Dakota שחורים וריפודי עור Dakota אדומים בגוון Coral Red עם עיטורים שחורים וריפוד אדום לחלק התחתון של לוח המכשירים. חיפויי הפנים מוצעים לבחירה גם בגימור אלומיניום בדוגמת Hexagon עם פס נוי בגימור שחור מבריק, חיפוי אלומיניום מוברש עם פס נוי בגימור שחור מבריק, חיפוי עץ משובח Fineline Anthracite עם פס נוי בגימור כרום וחיפוי עץ משובח Burled Walnut עם פס נוי בגימור כרום.

BMW INDIVIDUAL.

האופי הייחודי ניכר בכל פרט - תחושה של ייחוד אמתי. הרדיפה שלך אחרי השלמות באה לביטוי מלא.

 • צבע חיצוני של BMW Individual

  עיצוב בהשראת שמים וארץ: BMW Individual מציעה עבור BMW סידרה 4 קבריולט מבחר עשיר של צבעים חיצוניים ייחודיים. אחד מבין ארבעת הצבעים עתירי ההבעה הוא Pyrite Brown מטאלי. צבע זה מוסיף זוהר כהה לקווי המתאר השריריים של מכונית הקבריו. בהשראת הברק המתכתי של אבן האש, הפיגמנטים בגוון כסוף-זהוב יוצרים תחושה מסתורית של עומק.

 • עור Merino של BMW Individual

  לחוש שטסים בשמים גם כשנמצאים צמוד לכביש: כשהגג פתוח, עור Merino בעל המראה הבהיר והנאה והדוגמה העדינה של BMW Individual, בגוון Opal White, חושף את הקסם המיוחד שלו. פני השטח הקטיפתיים של העור, העיטורים המוקפדים והתפרים בגוון מנוגד, יוצרים תחושה ייחודית של פתיחות ומרחב. הצבע Opal White הוא חלק מספקטרום מרהיב של צבעים, שמשתרע עד Cashmere ושחור, כך שניתן למצוא תמיד את הגוון המושלם.

 • חיפויי פנים של BMW Individual

  חיפוי הפנים מעץ משובח Ash Grain White של BMW Individual, בעל גוון תואם לעור Merino בעל הדפוס העדין בצבע Opal White, משלים היטב את האווירה שטופת האור. העץ המשובח נבחר ביד ומותקן במיומות גבוהה, כאשר הדפוס העדין של העץ הטבעי משתקף בצורה מעודנת בגימור המבריק. חיפוי הפנים בגימור Piano Black, בעל משטח מבריק שאליו יכולים להשתוות רק יצרני פסנתרים מובילים, מוצע כחלופה לשני החיפויים הייחודיים והאופציונליים מעץ משובח.

 • אבזור נוסף של BMW Individual

  חישוקי סגסוגת קלה של BMW Individual, בקוטר 19 אינץ' דגם 661I, V-spoke design משדרים הצהרה דינמית במיוחדת. פרט מרהיב: כיתוב BMW Individual דיסקרטי, בחריטת לייזר.
  תחושה נעימה בנהיגה מהנה: נעים לאחוז בגלגל ההגה מצופה העור של BMW Individual והמגע בעור האיכותי מעורר השראה. פרט מרהיב נוסף: סמל BMW Individual מוטבע על לוחית דיסקרטית.
  תענוג לעיניים: לוח המכשירים מצופה העור של BMW Individual מעניק לתא הנוסעים ממד איכותי נוסף.