חסרת גבולות. ההנאה מהנהיגה.

לחוות את דינמיקת הנהיגה ב-BMW סידרה 4 קבריולט.

לחוות את דינמיקת הנהיגה בצורתה הטהורה ביותר. עם BMW סידרה 4 קבריו, אתה יכול לממש את הכמיהה שלך לחופש בכל נסיעה. זאת הודות לטכנולוגיות החדשניות של BMW, אשר מבטיחות שתישאר במסלול ותיהנה מבטיחות מרבית גם כשאתה מתפתה לנהיגה זריזה וספורטיבית.

תיבת הילוכים אוטומטית STEPTRONIC בעלת 8 הילוכים.

תיבת ההילוכיםהאוטומטי Steptronic, בעלת 8 ההילוכים מציבה אמות מידה חדשות במונחים של ביצועים דינמיים, יעילות וחיסכון והיא אחד הרכיבים החשובים בטכנולוגיות Efficient-Dynamics של BMW . הפערים הקטנים במיוחד בין יחסי ההעברה מאפשרים הספקה אופטימלית של הכוח - מההילוכים הנמוכים ועד לגבוהים. כך מצטמצמת צריכת הדלק באופן משמעותי, והנהג יכול ליהנות מתחושה ספורטיבית יותר ומביצועים דינמיים יותר. במיוחד בנסיעה מהירה, ההילוכים הנוספים מפחיתים את מהירות המנוע ותורמים לחיסכון בדלק ולצמצום רעש המנוע.
ממיר המומנט הוא גורם נוסף שתורם לכך - גם כשבוחרים במצב של שילוב הילוכים ידני. בשילוב עם השינויים המהירים במהירות המנוע והכוונון המדויק של תיבת ההילוכים, נוחות השילוב גבוהה מאוד והרעש פוחת במידה ניכרת.
הודות לתיבת ההילוכים האוטומטית Steptronic בעלת 8 ההילוכים, במסגרת טכנולוגיות EfficientDynamics של BMW, ניתן לשפר כעת את הביצועים בפועל של מכוניות המצוידות בטכנולוגיה החדשה Predictive Drive Train, באמצעות מערכת ה-Driving Experience Control. בתכנית "Sport", מערכת הניהול של תיבת ההילוכים עושה שימוש בנתונים ממערכת הניווט (אופציונלי) כדי לספק היענות דינמית ומידית עוד יותר, בהתאם למאפייני המסלול. כפי שרומז שמה, תכנית "Comfort" מציעה שילוב מוכוון נוחות ומפחיתה את מספרן של החלפות ההילוכים.

מערכת DRIVING EXPERIENCE CONTROL.

מערכת ה- Driving Experience Control מעניקה לך חופש בחירה: אתה יכול לעבור מתכנית Comfort, שמציעה כוונון סטנדרטי של המנוע ותיבת ההילוכים, לתכנית ECO PRO המיועדת ליעילות וחיסכון, או לתכנית Sport המספקת נהיגה דינמית עוד יותר.

  • תכנית ECO PRO

    התכנית החסכונית ECO PRO מתאימה בצורה חכמה את העקומות האופייניות של דוושת ההאצה ותיבת ההילוכים, וכן את האסטרטגיה של מערכת בקרת האקלים . תכנית ECO PRO מסייעת לנהגים להפחית את צריכת הדלק בשיעור של עד 20 אחוזים. תפקוד "גלישה" הייחודי (בשילוב תיבת הילוכים האוטומטית בלבד) מעניקה חיסכון פוטנציאלי רב עוד יותר.