ברגע שרואים את דגם 3 דלתות של BMW סידרה1 פעם אחת, אי אפשר יותר לשכוח את המכונית. הדגם הקומפקטי והמרשים מתאפיין באלגנטיות נמרצת ובאופי ספורטיבי שבא לביטוי בעיצוב אתלטי. מנועים רבי עצמה מבטיחים חוויות דינמיות בלתי נשכחות, ומערך המנועים מגוון - ממנוע בנזין בעל 3 צילינדרים בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW ועד מנועים נמרצים בעלי 4 צילינדרים בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW וגולת הכותרת - מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של M Performance, ב-BMW M140i.


בכל מנוע שתבחר, מובטחת לך חטיבת הינע מעל לכל תחרות בקטגוריה של המכוניות הקומפקטיות. זאת, במידה לא מבוטלת, הודות לטכנולוגיות EfficientDynamics

של BMW, ובהן תפקוד Automatic Start/Stop, מחוון שילוב אופטימלי ומערכת לבלימה רגנרטיבית.


אותם מנועים משמשים גם בגרסת 5 דלתות של BMW סידרה 1, שהודות לתא נוסעים ארגונומי עם אינספור אפשרויות אחסון ואזור מטען גמיש, היא מכונית אידיאלית לשימוש יומיומי. תיבת הילוכים ידנית בעלת 6 הילוכים או תיבת הילוכים Steptronic בעלת 8 הילוכים
תיבת ההילוכים מבטיחה זריזות סנסציונית. עם חבילות Urban Line, Sport
Line ו-M Sport, הנופך האישי מובטח. הודות לתקשורת חכמה ופתרונות בידור ConnectedDrive של BMW, דגם 5 דלתות של BMW סידרה 1 מחולל מהפכה בממשק שבין הניידות האישית לבין הפעילויות היום יומיות. וגם מעשיר את היכולות שלך להגשים יעדים חדשים.


בין אם אתה מחפש BMW סידרה 1 משומשת, ובין אם חדשה - כאן תמצא את כל המידע והצעות מימון וליסינג על BMW סידרה 1 מהדור הנוכחי - וכמובן, גם פרטים של סוכנות שבה ישמחו לארגן לך נסיעת מבחן.