מסובב ראשים אמיתי

העיצוב של ה-BMW X6.

מסובב ראשים אמיתי

העיצוב של ה-BMW X6.

הגיע הזמן לשלוט בעניינים: BMW X6. עם קווים נמרצים שנמתחים הרחק לפנים, משדר BMW X6 דינמיקה ושימושיות שלא ניתן לעמוד בפניהן. יציבה רחבה ועוצמתית משקפות את הגנים של רכבי X, בעוד שקו הגג, המזכיר מכונית קופה, מדגיש את האופי של BMW X6, שאינו מותיר מקום לספק. שילוב שהופך את רכב ה-Sports Activity Coupé ליצירה מיוחדת במינה.

 

במסכים של צג הבקרה מופיע העיצוב החדש של ממשק המשתמש.

מסובב ראשים אמיתיהעיצוב של ה-BMW X6.

הגיע הזמן לשלוט בעניינים: BMW X6. עם קווים נמרצים שנמתחים הרחק לפנים, משדר BMW X6 דינמיקה ושימושיות שלא ניתן לעמוד בפניהן. יציבה רחבה ועוצמתית משקפות את הגנים של רכבי X, בעוד שקו הגג, המזכיר מכונית קופה, מדגיש את האופי של BMW X6, שאינו מותיר מקום לספק. שילוב שהופך את רכב ה-Sports Activity Coupé ליצירה מיוחדת במינה.

 

במסכים של צג הבקרה מופיע העיצוב החדש של ממשק המשתמש.

Read more

עיצוב חיצוני.

רחב. שרירי. דינמי. ה-BMW X6 משלב יציבה איתנה של דגם מסידרה X עם ספורטיביות של מכונית קופה. החזית השולטת מכילה כניסות אוויר מרשימות שמעניקות אינדיקציה לגבי הכוח שאורב מאחוריהן. שבכת הכליות הגדולה בעלת הצורה הספורטיבית מדגישה נוכחות אתלטית זו, עם רושם נוסף של עליונות שאותו מעניקים הפנסים הראשיים הכפולים ופנסי הערפל, שממוקמים קרוב לקצוות של חזית הרכב. במבט מהצד, הצללית הספורטיבית דמוית הקופה מתבלטת, כשהיא ממוסגרת אופטית על-ידי קישוטי הכרום היוקרתיים המקיפים את החלונות. מנקודת מבט זו, שפת העיצוב האקטיבית של ה-BMW X6 ניתנת לזיהוי באופן מידי: החלק הראשון של קו העיצוב שלא ניתן לטעות בו נמשך מבתי הגלגלים הקדמיים בעלי העיצוב העצמתי ועד לידיות הדלתות האחוריות. החלק השני מתחיל בבתי הגלגלים האחוריים ומתחדד באלגנטיות בחלק האחורי של הרכב. האופי הדינמי של ה-BMW X6 בולט עוד יותר בחלק האחורי הרחב והמרשים, שם קווים אופקיים מדגישים את היציבה האיתנה. BMW X6 מוכן להותיר את כל המגבלות הרחק מאחור.

עיצוב תאורה בטכנולוגיית LED.

את העיצוב החיצוני של BMW X6 אפשר להשלים בתאורה בטכנולוגיית LED (אופציונלי) - מהפנסים הראשיים ופנסי הערפל הקדמיים ועד לפנסים האחוריים.

  • פנסי ערפל בטכנולוגיית LED (אופציונלי)

    פנסי ערפל מגבירים את הראות לטווח קצר בערפל או בגשם, ומשפרים את הבטיחות בנהיגה בשעות הלילה. יחד עם האלומה בעלת הזווית הרחבה שלהם, הם ידועים בצבע של האור שלהם - שדומה מאוד לאור יום - חיי השירות הארוכים שלהם וצריכת האנרגיה הנמוכה. פנסי הערפל מהווים גם הם פריט עיצוב מרשים מתחת לפנסים הראשיים העגולים הכפולים בחזית המושכת תשומת לב של ה-BMW X6.

  • פנסים אחוריים בטכנולוגיית LED

    כל אחד מהפנסים האחוריים עם רכיבי התאורה בטכנולוגיית full LED כולל שני רכיבי תאורה נפרדים ועתירי עצמה בטכנולוגיית LED. שניהם מעוצבים בצורת האות L האופיינית ל-BMW. הדבר מחזק את זהות BMW של החלק האחורי ומאפשרת זיהוי של הרכב מאחור כ-BMW גם בשעות החשיכה.
    רכיבי התאורה בצורת האות L בפנסי הבלימה, מעניקים הדהוד נוסף למוטיב העיצוב בתוך הפנסים האחוריים.

עיצוב פנימי.

מבנים ברורים. ספורטיביות אקסקלוסיבית. איכות ייצור גבוהה. תא הנוסעים של ה-BMW X6 תוכנן ביסודית ובקפידה, עד לפרט האחרון ממש. בסגנון אופייני ל-BMW, סביבת הנהג מוכוונת במלואה כלפי הנהג, שנהנה ממבט שולט הודות לתנוחת הישיבה המוגבהת. העיצוב הספורטיבי של המושבים מבטיח יציבות אופטימלית, גם בנסיעות הדינאמיות ביותר.
הצללית דמוית הקופה והקימורים הפנימיים העוטפים מבטיחים שיושבי הרכב ירגישו בנוח בכל עת. משטחים פנימיים כהים ובהירים יוצרים ניגודים עזים, והחומרים היוקרתיים וריפודי העור הכלולים במפרט הסטנדרטי משדרים מסר ברור: שלמות היא הדבר החשוב ביותר.

חומרים

איכות עילאית היא המאפיין הבולט ביותר של ריפודי העור והחיפויים הדקורטיביים של ה-BMW X6. ניתן לקבל מגוון שילובי צבעים רבי הבעה. אופציה אחת היא חיפוי בעור Soft Nappa שחור בחלק העליון של לוח המכשירים; בשילוב עם חבילת העיצוב הפנימית Pure Extravagence האופציונלית בגוון Cognac/Black, ובתוספת צבעים ניגודיים בגוון חום. החלק התחתון הוא בגוון Cognac. חבילת M Sport האופציונלית כוללת שילוב של ריפודי עור/אלקנטרה בגוון שחור וחיפויי פנים בגימור Aluminium Hexagon. ריפודי עור Dakota זמינים גם הם בגוונים שונים; ביניהם הגוון האדום Coral Red עם תפרים ניגודיים בצבע שחור וחיפויים פנימיים בגימור Fine Brushed Aluminium ליצירת מראה מושך.

חבילת תאורה עם תאורת אווירה.

חבילת התאורה כוללת נורות LED רבות ומעניקה לתא הנוסעים של ה-BMW X6 אווירה אלגנטית שמזמינה את הנוסעים להירגע.
תאורת אווירה - כולל מצב "קבלת פנים" ותשע עיצובי תאורה מוגדרים מראש בגוון כחול, לבן וכתום - ממלאת את תא הנוסעים בתערובת נעימה ומרגיעה של תאורה ישירה ועקיפה, ומדגישה את אווירת הסלון של הרכב. מקורות האור הנוספים של תאורת האווירה נמצאים בחיפוי התקרה, באזור הרגליים מלפנים ומאחור, בגב המושבים הקדמיים ובכל התאים בדלתות ובדפנות, וכן במקומות נוספים.
תאורת LED נוספת בחלק החיצוני מציעה תוספת של נוחות יומיומית; לדוגמה, תאורת הקרבה בידיות הדלתות לכניסה ויציאה, או פנסי הקריאה השימושיים מאחור.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more