להפוך את סביבת הנהג לטרקלין VIP

נוחות ופונקציונליות ב-BMW X6.

הישען לאחור ותיהנה. מכיוון שב-BMW X6, יש רק מוקד תשומת לב אחד. וזה אתה. זה מתחיל במערכת פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (Comfort Access),המאפשרת את הכניסה הקלה לתא הנוסעים המרווח והפונקציונלי להפליא. וממשיך בצורה חלקה עם אופציות כגון מערכת Surround Sound יוקרתית של Bang & Olufsen או מערכת הבידור Professional במושב האחורי. המאפשרות לך ולנוסעיך ליהנות מכל נסיעה ברוגע מוחלט.

Read more

שימושיות.

תא הנוסעים של ה-BMW X6 לא רק מרשים עם חומרים אקסקלוסיביים ועיצוב יוצא דופן, אלא מעניק גם שפע של מרחב לכל חמשת הנוסעים. המושב האחורי, שנראה כמו מושב אלגנטי לשני אנשים, מסוגל להכיל אדם שלישי במידת הצורך. אפשרויות אחסון שימושיות רבות זמינות בכל רחבי הרכב, כולל תאים גדולים בכל הדלתות ובמשענת היד האחורית המרכזית, וכן מתחת לרצפת תא המטען (כחלק מחבילת האחסון האופציונלית). משענת היד המרכזית הקדמית מכילה שני מחזיקי ספלים גדולים, שניתנים להסתרה באמצעות כיסוי גלילה בהינף יד. הדלתות מסוגלות להכיל בקבוקים בגודל של עד 1.5 ליטר. ליושבים מאחור יש גישה לשני מחזיקי ספלים במשענת היד המרכזית.

 • גב המושב האחורי מתפצל ביחס של 40 : 20 : 40  כשגב המושב במצב זקוף, מגיע נפח אזור המטען של BMW X6 ל-580 ליטר. בהתאם לדרישות, אפשר לקפל את הגב של שלושת מקומות הישיבה האחוריים כלפי מטה, ביחס פיצול של 40:20:40, ובכך להגדיל את המרחב הזמין. כשכל שלושת החלקים מקופלים כלפי מטה, עומד לרשותך מרחב אחסון מרשים בנפח של 1,525 ליטר.

 • חבילת אחסון

  ה-X6 BMW מוכן תמיד לכל התכניות שלך. רמות השימושיות הגבוהות מורחבות עוד יותר באמצעות חבילת האחסון האופציונלית. בתא הנוסעים, היא כוללת למשל תא למשקפיים בתקרה. בתא המטען, רשת גמישה, וו רב-שימושי בצד שמאל, רשת בצד שמאל של תא המטען, וכן רצועת אבטחה בצד שמאל וארבעה פסי קשירה עם עיניות שמונעים את החלקת המטען.
  התוספת האידיאלית: תיק למגלשי סקי וסנובורד Pro, שניתן לאבטחה ישירות באמצעות נקודת הקשירה. כחלק מחבילת האחסון, אפשר להוביל בו עד ארבעה זוגות של מגלשי סקי, או שלושה משטחי סנובורד, בצורה נקייה ובטוחה - ועדיין להותיר מקום לעד שני נוסעים מאחור. השק ניתן להסרה בקלות והוא מצויד בגלגלים, המקלים על ההובלה ומבטיחים שניתן להשתמש בו גם מחוץ לרכב. ניתן לאחסן אותו ברצפת אזור המטען בצורה שחוסכת מקום.

 • וו הגרירה

  את וו הגרירה אפשר לכוונן באופן חשמלי וגם לקפל אותו במלואו אל מתחת לפגוש האחורי. הוא כולל גם בקרת יציבות הגרור. משקל הגרור המרבי הוא 3,500 ק"ג, בהתאם למנוע.

מערכת פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (COMFORT ACCESS)חדשנית וקלה לשימוש - מערכת פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (Comfort Access) מאפשרת לפתוח את דלתות הרכב ולהתניע את המנוע מבלי להשתמש באופן פעיל במפתח הרכב. את המפתח אפשר לשאת בכיס המכנסיים או בתיק, והוא מזוהה באופן אוטומטי ברגע שמתקרבים לרכב. ניתן לפתוח ולסגור גם את דלת תא המטען ללא מגע. לאחר שחרור נעילה אוטומטי של הדלתות (כולל הדלת האחורית המתרוממת), ניתן להתניע את המנוע באמצעות לחיצה על כפתור Start/Stop.

החבילה כוללת גם תאורת קרבה בידיות החיצוניות של הדלתות הקדמיות והאחוריות.
 

פתיחה חשמלית של דלת תא המטעןכשמבקשים לפתוח את תא המטען בתום מסע קניות, מתחילים בדרך כלל לחפש אחר המפתח בין התיקים והשקיות בזמן שניצבים מול הרכב בידיים מלאות. עם מערכת Comfort Access החדשנית, סיטואציה זו הופכת לנחלת העבר.
המערכת מאפשרת - בשילוב עם פתיחה חשמלית של דלת תא המטען - לפתוח את הדלת האחורית המתרוממת ללא מגע. תנועה מהירה ומכוונת של הרגל מתחת לפגוש האחורי, המזוהה על-ידי חיישן, מאפשרת פתיחה או סגירה של דלת תא המטען.
הנעילה של מכסה תא המטען משתחררת והוא נפתח או נסגר באופן אוטומטי. חיישנים המותקנים בגבהים שונים בפגוש האחורי מזהים את תנועת הרגל ופותחים את תא המטען. מאפיין חדשני זה של BMW Connected Drive מקל על הפתיחה, ההעמסה והסגירה של תא המטען. הגישה מתאפשרת רק אם המערכת מגלה את נוכחותו של מפתח הרכב.

מערכת בידור PROFESSIONAL במושב האחורי

מערכת הבידור Professional במושבים האחוריים מציעה את מיטב אפשרויות הבידור לנוסעים מאחור הודות לשני צגי HD צבעוניים ונפרדים. כונן ה-DVD הנוסף מאחור מאפשר לנוסעים לצפות בסרטים שונים בכל אחד משני צגי ה-9.2 אינץ'.
הם יכולים גם לצפות בתכניות, להשתמש בנגן MP3 או לשחק בקונסולת משחקים. הצליל מופק באמצעות רמקולים או אוזניות (גם אלחוטיות). אפשר להפעיל את מערכת הבידור Professional במושבים האחוריים בצורה נוחה, בעזרת שלט רחוק. גם הנוסעים מאחור יכולים לגשת לתפקודי הניווט.

תצוגת מחוונים רב תכליתית

תצוגת המחוונים הרב תכליתית, עם טכנולוגיה של מסך מואפל וצג בגודל של 10.25 אינץ', מספקת המחשה מרשימה במיוחד של חוויית הנהיגה. במקביל, היא מסייעת לנהג להתמקד בדרך שלפניו על-ידי הצגת מידע רלוונטי ומניעת הסחות דעת. אפשר לבחור מבין שלוש תכניות תצוגה שונות בלוח המחוונים, שלכל אחת מהן מאפיינים ספציפיים משלה - ובכלל זה לוח צבעים וסגנון גראפי: תכניות Comfort, ECO PRO ו-Sport. בתכנית Comfort נשמר בעיקרון המראה המוכר, בעוד שבתכנית ECO PRO שולטים בצג גווני כחול ומופיעות התצוגות החדשות של מערכות EfficientDynamics ו-Bonus Range כדי לסייע לנהג להשיג סגנון נהיגה יעיל וחסכוני ככל האפשר. מצב Sport, לעומת זאת, מתאפיין בגווני אדום ומציג נתוני ביצועים.

התצוגה הרב תכליתית מאפשרת גם להציג נתוני ניווט, וכן רשימות מתפקודי הבידור והטלפון.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more