רב עצמה ועתיר הבעה.

העיצוב של BMW X5.

BMW iPerformance

רב עצמה ועתיר הבעה.

העיצוב של BMW X5.

אישיות חזקה אפשר לזהות מיד. מהרגע הראשון שבו רואים אותו, BMW X5 מושך את תשומת הלב - וממשיך לשמור עליה. וכאשר יושבים בו, אפשר ליהנות בכל קילומטר מסביבת נהג באיכות הגבוהה ביותר. תנוחת הישיבה הגבוהה, למשל, מעניקה ראות אופטימלית אל הדרך מלפנים - וגם אל החומרים האיכותיים בתא הנוסעים.

רב עצמה ועתיר הבעה.העיצוב של BMW X5.

אישיות חזקה אפשר לזהות מיד. מהרגע הראשון שבו רואים אותו, BMW X5 מושך את תשומת הלב - וממשיך לשמור עליה. וכאשר יושבים בו, אפשר ליהנות בכל קילומטר מסביבת נהג באיכות הגבוהה ביותר. תנוחת הישיבה הגבוהה, למשל, מעניקה ראות אופטימלית אל הדרך מלפנים - וגם אל החומרים האיכותיים בתא הנוסעים.

Read more

עיצוב חיצוני.

עם פרופורציות דינמיות וזקופות, BMW X5 מהדור השלישי מזוהה מיד כדגם X BMW. אולם, כמה מאפייני עיצוב חדשים הם שמדגישים את הנוכחות רבת ההוד ואת הגמישות הניצבת מעל לכל תחרות.
אחד האלמנטים החשובים של העיצוב האופטימלי הוא הדגש שהושם על אווירודינמיות. הודות לאלמנטים שובי העין בחזית, בחלק האחורי ובצדי הרכב, מתקבל שילוב אידיאלי של צורה ותפקוד: פתחי אוויר מסוג Air Curtain בפגוש הקדמי ופתחי אוויר מסוג Air Breather החדשים בקשתות הגלגלים הקדמיות מדגישים את האופי הספורטיבי של BMW X5 - ובה בעת, מסייעים לצמצם את צריכת הדלק ואת פליטת CO2.
הצורה האווירודינמית נמשכת גם בחלק האחורי. רכיבי Air Blade בעמודי D מעניקים לא רק מראה רחב יותר, אלא גם זרימת אוויר משופרת.
מלפנים, העיצוב הרחב והשטוח של שבכת הכליות של BMW מעניק ל-BMW X5 נוכחות אתלטית מרשימה. שבכת הכליות והפנסים הראשיים "מתמזגים" אלה באלה, יוצרים רושם של יחידה כוללת ומדגישים את מפשק הגלגלים הרחב של הרכב. בה בעת, המרחק הקצר בין עמוד A לבין הסרן הקדמי מסיט את המוקד הוויזואלי של הרכב לפנים, ובכך מדגיש את ההנעה לכל הגלגלים.

עיצוב.

שילוב מושלם של דינמיות רבת עצמה, ספורטיביות מלאת הוד ואלגנטיות ייחודית: העיצוב של BMW X5.

עיצוב.

שילוב מושלם של דינמיות רבת עצמה, ספורטיביות מלאת הוד ואלגנטיות ייחודית: העיצוב של BMW X5.

עיצוב פנימי.

עור איכותי, משטחים מעודנים, תאורת אווירה ונוחות מרבית: אתה מוזמן להתרווח בתא הנוסעים של BMW X5 וליהנות מהיוקרה.

  • אווירה אלגנטית ותחושה נעימה

    בעוד שהמרכב של BMW X5 מתאפיין בנוכחות בולטת, הרי שבתא הנוסעים שולטת האלגנטיות המרשימה. קווי המתאר האופקיים והמשטחים המנוגדים מדגישים את תחושת המרחב. החומרים האיכותיים ומשטחי הפנים, בשילוב עם המבחר העשיר של סוגי הריפוד והצבעים, כמו גם תאורת האווירה, משרים תחושה נעימה במיוחד.

  • עיצוב סביבת הנהג

    גם הבהירות ממלאת תפקיד חשוב בתא הנוסעים של BMW X5. תנוחת הישיבה המוגבהת, האופיינית לדגמי X BMW, מבטיחה ראות טובה ככל האפשר של הדרך מלפנים. כל רכיבי ההפעלה, ובכלל זה בקר המגע iDrive Touch החדש עם מערכת הניווט Professional האופציונלית והצג הניצב העצמאי, פונים כלפי הנהג. המראה הפנימית עם התפקוד האוטומטי כנגד סנוור, אשר מותקנת כסטנדרט, מבטיחה רמות גבוהות עוד יותר של בטיחות ונוחות.

אווירה.

ברגע שמתיישבים ב-BMW X5, לא נותר עוד כל ספק: השלמות האמתית מומחשת בסך כל הפרטים. תא הנוסעים המרווח והמהודר מתאפיין בחומרים שנבחרו בקפידה, באיכות הגבוהה ביותר.
עור משובח וחיפויים אלגנטיים - ביחד עם אפשרויות תאורה ייחודיות שמספקת חבילת התאורה האופציונלית הכוללת תאורת אווירה מעוצבת - יוצרים אווירה יוקרתית במיוחד.
מושבי Comfort בעלי הכוונון החשמלי לנהג ולנוסע הקדמי אשר מוצעים כאופציה, מסייעים ליהנות מנהיגה רגועה ולא מעייפת. צג הבקרה הניצב והעצמאי, באיכות הגבוהה ביותר, ומערכת השמע המתקדמת Bang & Olufsen עם הצליל ההיקפי (אופציונלי), מבטיחים שהנסיעה ב-BMW X5 תפנק את כל החושים.

עיצוב תאורה.

חבילת התאורה כוללת מגוון של מקורות אור בטכנולוגיית LED, לנוחות גבוהה יותר, הן בתא הנוסעים והן מחוץ לרכב.
תאורת האווירה כוללת תצורה מרשימה של "קבלת פנים" ותשעה עיצובי תאורה שהוגדרו מראש, אשר שוטפים את כל תא הנוסעים בתמהיל מרגיע ונעים של תאורה עקיפה וישירה, על מנת להדגיש את האווירה שמזכירה טרקלין. התאורה, בטכנולוגיית LED, היא בשלושה צבעים (לבן, כתום וכחול). מקורות האור מותקנים במקומות כמו תא האחסון שבחלק הקדמי של הקונסולה המרכזית, בכל התאים שבדלתות ובחיפויים, וכן באזורי היציאה של הדלתות. פנסי LED נוספים ניתן למצוא במראות האיפור, באזור הרגליים מלפנים ומאחור ובחיפוי התקרה, במשענות הגב של המושבים הקדמיים ובפס החיפוי.
המאפיינים כוללים גם תאורת סף בטכנולוגיית LED בידיות החיצוניות של הדלתות וכן מקורות אור בבתי המראות החיצוניות ובדלת האחורית המתרוממת.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק וטווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. הנתונים בפועל מושפעים גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולים אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more