התאמה מלאה לצרכיך.

נוחות ב-BMW X5.

BMW iPerformance

התאמה מלאה לצרכיך.

נוחות ב-BMW X5.

התאמה מלאה לצרכיך.נוחות ב-BMW X5.

הנאה מנהיגה היא גם שאלה של נוחות. ב-BMW X5, אתה יכול ליהנות מהישיבה הנוחה ביותר, מפס קול מושלם ומהבידור המשובח ביותר בכל עת.

Read more

שימושיות.

שפע מקום לכל חפץ: הובלה של פריטי מטען כבדים או גדולים מתבצעת בקלות ב-BMW X5 - הודות למגוון תפקודים שימושיים.
הן בחלק הפנימי והן בחלק החיצוני - BMW X5 הוא רכב גמיש במיוחד. כך למשל, דלת אזור המטען המורכבת משני חלקים: החלק העליון של הדלת מתרומם על צירו, גבוה כלפי מעלה, ומאפשר להכניס לאזור המטען ולהוציא ממנו פריטים קטנים בצורה נוחה. כשפותחים את החלק התחתון של דלת אזור המטען נוצרת פלטפורמה שטוחה, במפלס אחד עם רצפת אזור המטען, שניתן להניח עליה את פריטי המטען לפני הכנסתם.
מלבד העובדה שוו הגרירה (אופציונלי) יכול לשאת עומס של 2.7 טון עד 3.5 טון (בהתאם למנוע המותקן ברכב), הוא מציע גם רמה גבוהה של בטיחות. המערכת לבקרת יציבות הגרור מזהה סבסוב מסוכן של הגרור ומפעילה את הבלמים של הרכב הגורר, וגם של הגרור, כדי להשיב במהירות את היציבות.
הגמישות היא מאפיין בולט גם בתא הנוסעים. את המושבים האחוריים אפשר לקפל כלפי מטה ביחס פיצול של 40:20:40 (אופציונלי) על מנת להגדיל למקסימום את המקום הזמין לנוסעים ולמטען כאחד. חבילת תאי האחסון (אופציונלי) משפרת את השימושיות של הרכב ומציעה פתרונות חכמים רבים לאחסון של פריטים קטנים וגדולים. החבילה כוללת תא למשקפיים וכן ווים, רשתות ומסילות עיגון עם טבעות באזור המטען.

נוחות.

ההרגשה הנעימה מובטחת: נוחות ותפקודים ב-BMW X5.

נוחות.

ההרגשה הנעימה מובטחת: נוחות ותפקודים ב-BMW X5.

תצוגת מחוונים רב תכליתית.

תצוגת המחוונים הרב תכליתית, עם טכנולוגיה של מסך מואפל וצג בגודל של 10.25 אינץ', מספקת המחשה מרשימה במיוחד של חוויית הנהיגה.
בה בעת, היא מסייעת לנהג להתרכז בדרך שמלפנים באמצעות הצגה של מידע רלוונטי ומניעה של הסחות דעת.
אפשר לבחור מבין שלוש תכניות תצוגה שונות בלוח המחוונים, שלכל אחת מהן מאפיינים ספציפיים משלה - ובכלל זה לוח צבעים וסגנון גראפי: תכניות Comfort, ECO PRO ו-Sport. בתכנית Comfort נשמר בעיקרון המראה המוכר, בעוד שבתכנית ECO PRO שולטים בצג גווני כחול ומופיעות התצוגות החדשות של מערכות EfficientDynamics ו-Bonus Range כדי לסייע לנהג להשיג סגנון נהיגה יעיל וחסכוני ככל האפשר. מצב Sport, לעומת זאת, מתאפיין בגווני אדום ומציג נתוני ביצועים.
תצוגת המחוונים הרב תכליתית מאפשרת להציג גם הנחיות ניווט, וגם רשימות של תפקודי הבידור והטלפון.

מושבים.

בכל מקום שבו יושבים ב-BMW X5 אפשר ליהנות תמיד מישיבה נוחה במיוחד - הודות לתנוחת הישיבה הגבוהה מלפנים ולגמישות הבלתי מוגבלת, כמעט, מאחור.
הנהג והנוסע הקדמי יכולים ליהנות ב-BMW X5 לא רק מתנוחת הישיבה הגבוהה והטיפוסית, אלא גם ממושבי Comfort המוצעים כאופציה. את החלק העליון של גב המושב, את רוחב משענת הגב, את תמיכת הירכיים ואת גובה משענת הראש אפשר לכוונן באופן חשמלי, על מנת להפחית את המתח והעייפות ולשפר את הנוחות הכוללת.
את המושבים האחוריים אפשר לקפל כלפי מטה ביחס פיצול של 40:20:40 (אופציונלי) בהתאם למספר הנוסעים שמבקשים להסיע ופריטי המטען שיש להוביל. את אזור המטען אפשר להרחיב עד לנפח נדיב של 1,870 ליטר.
מושבי Comfort האחוריים,המוצעים כאופציה, כוללים ריפוד נדיב במיוחד וניתן לכוונן אותם בנפרד, באופנים רבים. כך למשל, אפשר להטות את משענת הגב של שני מקומות הישיבה הקיצוניים לשש זוויות שונות, בטווח כולל של עשר מעלות. את מושבי ה-Comfort האחוריים ניתן להזיז גם בטווח של 80 מ"מ לפנים או לאחור, ביחס פיצול של 60:40. כך ניתן לפנות מרווח רב יותר לברכיים או למטען, לפי הצורך. את גב המושב האחורי אפשר לקפל גם במלואו כלפי מטה, ביחס פיצול של 40:20:40.
גמישות רבה עוד יותר מציעה שורת המושבים השלישית (אופציונלי), אשר כוללת שני מושבים שמתקפלים בנפרד ופונים בכיוון הנסיעה.

מערכת בידור PROFESSIONAL במושבים האחוריים.

מערכת בידור PROFESSIONAL במושבים האחוריים.

בידור ברמה הגבוהה ביותר.

במושבים האחוריים של BMW X5 מובטח בידור ברמה הגבוהה ביותר, יהא אורכה של הנסיעה אשר יהא - באמצעות מערכת Professional לבידור במושב האחורי.
המערכת כוללת שני צגים צבעוניים נפרדים בקוטר 9.2 אינץ' (שאת זווית ההטיה שלהם אפשר לכוונן) וכונן DVD. בהתאם לאבזור המותקן ברכב, הנוסעים יכולים לשלוט בשלט-רחוק בטלוויזיה, ברדיו, במחליף תקליטורי ה-DVD, בניווט (בנפרד מהנהג) ובכל רכב שמצוידים במערכת ConnectedDrive - גם באינטרנט. המערכת כוללת גם חיבורים לנגני MP3 ולקונסולות משחק. וכדי למנוע מצב שבו הרעש מאחור מפריע לנהג, אפשר לחבר אוזניות אלחוטיות.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק וטווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. הנתונים בפועל מושפעים גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולים אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more