שותפים חכמים בכל דרך.

בקר מגע iDrive Touch

בקר מגע iDrive Touch

בקר המגע iDrive Touch מאפשר לבקר בנוחות את מערכת ה-iDrive, ביד אחת. הודות ללוח המגע המשולב בבקר, אפשר להזין בקלות, בכתב יד, מידע דוגמת יעדים למערכת הניווט.
אפשר להיעזר בו גם כדי לגשת למגוון רחב של תפקודים והגדרות, וכדי לגלול רשימות. ההפעלה אינטואיטיבית וקלה, באמצעות מגע - דבר שמסייע מאוד לנהג משום שהוא כמעט ואינו צריך להסיט את תשומת הלב מהנעשה בדרך. כל התפקודים שמופעלים בעזרת הבקר מוצגים בצורה ברורה בצג הבקרה.

מערך מצלמות היקפיות.

תמונה מרהיבה: מערך המצלמות המשולבות ב-BMW X5 מציע ראות טובה יותר, למשל בצמתים או בתנאי תעבורה קשים.

 • מבט היקפי

  המבט ההיקפי מספק סיוע בחנייה ובתמרונים במקומות צפופים. לשם כך, האזור שבצדי הרכב ומאחוריו מוצג בצג הבקרה במבט על, ממעוף הציפור (360°).

 • תצוגה צדדית

  כן נכללת מערכת של מבט צד, לסיוע באזורים שבהם הראות גרועה (כמו יציאות או צמתים עם שטח מת). שתי מצלמות דיגיטליות בחזית הרכב, משמאל ומימין, מצלמות את הנעשה בצדדים ו משדרות את התמונה לצג הבקרה. כך ניתן לגלות מבעוד מועד תנועה בניצב לרכב ולהגיב בהתאם.

 • מצלמה אחורית

  בתמרונים וחניה, המצלמה האחורית מציגה בצג הבקרה את האזור שמאחורי הרכב. המצלמה האחורית מסייעת לראות את הנעשה מאחורי הרכב בזמן נסיעה לאחור במהירות נמוכה מ-20 קמ"ש, למשל לצורך החניית הרכב. קווי מסלול אינטראקטיביים מציינים אם מקום החנייה שנבחר מספיק גדול עבור הרכב ומסייעים להציג את האזורים המתאימים באמצעות סימונים בצבע בצג הבקרה. בשילוב עם וו גרירה (אופציונלי), המצלמה האחורית מציעה תפקוד שימושי של זום שמקל על הגישה לחיבור הגרור.
  אפשר לבחור בין שלוש אפשרויות - מצלמה אחורית, מבט היקפי או מבט צד, ולהפעיל את האפשרות הרצויה. התצוגה הנבחרת מופיעה בצג הבקרה.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more