נראה טוב - בפנים ובחוץ.

נוחות ופונקציונליות ב-BMW X4.

חלל פנימי נדיב במיוחד: העיצוב החיצוני של ה-BMW X4 מרשים עם קו גג אלגנטי של מכונית Coupé. בפנים, הוא מעניק פונקציונליות ונוחות ללא מתחרים. מושב הספסל האחורי המתפצל ומתקפל ביחס 40:20:40, הכלול במפרט הסטנדרטי, מאפשר להגדיל את המרחב הפנימי כך שיענה על כל צרכי ההובלה שלך.

פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (COMFORT ACCESS) (אופציונלי)

פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (COMFORT ACCESS) (אופציונלי)

היכנס לכאן בבקשה: באמצעות מערכת פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (Comfort Access), אין יותר צורך לשחרר את נעילת הרכב באופן ידני. פשוט שא את המפתח עליך וגע קלות בידית הדלת.
זה לא יכול להיות שימושי יותר: תנועה מהירה של הרגל מתחת לפגוש האחורי היא כל מה שדרוש כדי לגרום לדלת האחורית המתרוממת להיפתח באופן אוטומטי (אופציונלי)
ניתן גם להתניע את המנוע מבלי להחזיק את המפתח ביד. והודות לאימות המפתח, הביטחון מובטח בכל עת.

מרחב.

למרות הקווים של מכונית קופה, תא הנוסעים של BMW X4 מרווח ושימושי באופן יוצא דופן. לא רק החומרים האיכותיים של תא הנוסעים, אלא גם אפשרויות האחסון השימושיות ושפע המרחב לכל הנוסעים מבטיחים אווירה נעימה. הפונקציונליות משתקפת בנתונים: חמישה מושבים, מושב הספסל האחורי המתפצל ומתקפל ביחס 40:20:40, הכלול במפרט הסטנדרטי, ואזור מטען שניתן להגדילו מ-500 ליטר עד לנפח מרבי של 1,400 ליטר. כיסוי אזור המטען וכן חבילת האחסון האופציונאלית הכוללת רשתות למטען, פסי קשירה ורצפת אזור מטען דו-צדדית נגד החלקה משפרים עוד יותר את הנוחות ואת השימושיות היומיומית של רכב שהוא ממש לא יומיומי.

דלת תא מטען נפתחת חשמלית (אופציונלי)

כשמבקשים לפתוח את תא המטען בתום מסע קניות, מתחילים בדרך כלל לחפש אחר המפתח בין התיקים והשקיות בזמן שניצבים מול המכונית בידיים מלאות. במצבים כאלה, מערכת ה-Comfort Access החדשנית באה לעזרתך, ומאפשרת פתיחה ללא מגע של הדלת האחורית המתרוממת.
בעקבות תנועה מהירה ומכוונת של הרגל מתחת לפגוש האחורי, מפעיל החיישן את תהליך הפתיחה. כדי שהמערכת תוכל לפעול, יש לשאת את מפתח המכונית. הנעילה של הדלת האחורית המתרוממת משוחררת והיא נפתחת על צירה באופן אוטומטי. חיישנים המותקנים בגבהים שונים בפגוש האחורי מזהים את תנועת הרגל ופותחים את הדלת האחורית המתרוממת. התפקוד החדשני, שהוא חלק מטכנולוגיות ConnectedDrive של BMW, הופך את הפתיחה של תא המטען ואת הכנסת המטען לנוחות יותר.