ה-BMW X4 משאיר רושם בולט, בכל שעה ובכל מקום. עם העיצוב המוחצן שלו, הוא משלב סגנון חיים וביצועים וממזג שני דברים שמעולם לא מוזגו עדיין בפלח שוק זה: כוח אופייני לסידרה X ואסתטיקה של מכונית קופה קלאסית. עם מנועי BMW TwinPower Turbo עתירי ביצועים ואבזור סטנדרטי כגון היגוי Sport משתנה ובקרת ביצועים (Performance Control), ה-BMW X4 מדגים את האופי האימפולסיבי שלו במלוא הדרו.

BMW X4.

עיצוב.

רכב אחד, הצהרה אחת ברורה, מובחנת וחד משמעית. הקווים הדינמיים של ה-BMW X4 משתלבים ליצירת צללית אופיינית לקופה - ובאותו הזמן, מדגישים את הכתפיים הרחבות ואת היציבה המוצקה של דגם מסידרה X. קו קמט בעל שני חלקים מעניק לדגם זה מסוג SAC (Sport Activity Coupé) מראה שאי אפשר לטעות בו. כחלק מחבילת M Sport האופציונאלית, פתחי כניסת אוויר חסונים וחישוקי סגסוגת קלה M 20 אינץ', מאפשרים לרכב להפגין את שריריו. וגם בפנים, ה-BMW מקרין ביטחון עצמי צרוף.

דינמיקת נהיגה.

נגיעה קלה בדוושת ההאצה וה-BMW X4 נכנס לעולם משלו. תיבת ההילוכים Steptronic Sport בעלת 8 הילוכים מנצלת את הפוטנציאל של המנוע במלואו: BMW X4 xDrive28i מאיץ מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 6.4 שניות בלבד. מערכת ההנעה החכמה לכל הגלגלים, BMW xDrive, מעבירה כוח לכביש עם אחיזת כביש מעולה. מאפיינים סטנדרטיים אחרים כוללים היגוי Sport משתנה ובקרת ביצועים.

חבילות עיצוב ואבזור.

ברגע שה-BMW X4 מגיע, הכביש הופך להיות הבמה שלו. הביצועים שלו הופכים להיות הביצועים שלך. התאם את רכבך כך שיתאים לצרכים ולרצונות שלך. האם היית רוצה להדגיש יותר את המאפיינים של סידרה X? או אולי את ההיבט הדינמי של ה-BMW X4? עם xLine, חבילת M Sport ואביזרים מקוריים של BMW, כיסא הבמאי הוא כולו שלך.

245 כ"ס.

חבילת החידושים החכמים הכוללת מגדש טורבו TwinScroll עם Valvetronic, double VANOS והזרקת דלק ישירה בדיוק גבוה, לא רק מאפשרת ל-BMW X4 לשחרר את העצמה המרשימה שלו, אלא אחראית גם לחיסכון המדהים שלו. לדוגמא, מנוע הבנזין BMW TwinPower Turbo 2.0 ליטר עם 4 צילינדרים ו-245 כ"ס, המייצר מומנט מרבי של 35.7 קג"מ ב-1,250-4,800 סל"ד, מבטיח האצה מ-0 ל-100 קמ"ש ב-6.4 שניות בלבד וצורך רק 7.3 ליטר דלק ל-100 ק"מ. פליטות ה-CO2 הן 172 גרם לק"מ.
כל הנתונים נקבעו בהתאם למסלול המבחן של EU ותלויים בתצורת הצמיגים שנבחרה.