לשימושיות יש מראה חדש.

העיצוב של ה-BMW X3.

לשימושיות יש מראה חדש.

העיצוב של ה-BMW X3.

גרסתו האחרונה של הרכב שייסד את קבוצת ה-Sports Activity Vehicles (SAV), שומרת על הכריזמה המובהקת שלה ובאותו הזמן, נראה אתלטי יותר מאשר אי פעם. בפנים, ה-BMW X3 מדגיש בצורה נחרצת את האופי היוקרתי היוצא מן הכלל שלו עם חומרים באיכות גבוהה.

לשימושיות יש מראה חדש.העיצוב של ה-BMW X3.

גרסתו האחרונה של הרכב שייסד את קבוצת ה-Sports Activity Vehicles (SAV), שומרת על הכריזמה המובהקת שלה ובאותו הזמן, נראה אתלטי יותר מאשר אי פעם. בפנים, ה-BMW X3 מדגיש בצורה נחרצת את האופי היוקרתי היוצא מן הכלל שלו עם חומרים באיכות גבוהה.

עיצוב חיצוני.

מראה משכנע: העיצוב החיצוני של ה-BMW X3 כולל ספורטיביות כחלק מהמפרט הסטנדרטי. הודות לפגוש הרחב עם פתחי האוויר רבי העוצמה, מקבלת החזית נוכחות מרשימה. שבכת הכליות הגדולה מעניקה הצהרה ברורה הודות למיקום המרכזי הבולט שלה, והיא שופעת ביטחון עצמי. פנסים ראשיים מיוחדים הנמשכים משני הצדדים אל עבר שבכת הכליות מעניקים מגע סופי לחזית, והם זמינים כאופציה עם פנסי קסנון או עם טכנולוגיית LED מלאה. בתוך הפנסים הראשיים - וכן בבתי המראות החיצוניות - משולבים מהבהבי הפנייה. פנסי הערפל זמינים גם הם כאופציה עם נורות LED.
מהצד, יש לצללית מראה של BMW X3 שלא ניתן לטעות בו. קו העיצוב האורכי הנמתח לאחור מדגיש את הצורה הטריזית המרומזת, שמוסיפה מגע נוסף של דינמיות. הפרשנות הייחודית של כיפוף ההופמייסטר מזהה את הרכב ללא עוררין כ-BMW X3. הודות לפגוש הדומיננטי שלו, החלק האחורי משלים את המראה הכללי של הרכב ומדגיש את היציבה המוצקה והיציבה. פרט בולט נוסף הוא ההגנה על המרכב התחתון, שיחד עם חבילת העיצוב xLine מגיעה בדגשי אלומיניום.

עיצוב פנימי.

החלל הפנימי של ה-BMW X3 משלב אווירה של איכות גבוהה עם פונקציונאליות חכמה. קווים מרגשים חוצים את לוח המכשירים והחלק הפנימי של הדלתות. יחד עם הקימור האנכי בקונסולה המרכזית, הם מדגישים את המראה המודרני תוך שמירה על המיקוד בנהג, האופייני ל-BMW. הודות לתנוחת הישיבה המוגבהת, כל הנוסעים נהנים מראות החוצה יוצאת מן הכלל. בנוסף, ה-BMW X3 מצליח להרשים הודות לאבזור אופציונאלי בעל איכות שניתן לראות ולחוש אותה באופן מידי. חומרים נבחרים ופרטים כגון גימורי כרום ודגשים נוספים מבליטים את המודרניות והאיכות של החלל הפנימי.

צבעים וחומרים.

היצע הצבעים והחומרים עבור ה-BMW X3 מכיל מגוון של אפשרויות איכותיות. טווח צבעי המרכב משתרע מגרסאות קלאסיות כגון Mineral White מטאלי עד לגוונים רבי הבעה כגון Deep Sea Blue מטאלי. זו הדרך המושלמת להדגיש את המראה המוצק ומלא הביטחון של ה-BMW X3. הרכב ממשיך להרשים גם בתא הנוסעים, עם חומרים ועיצובים מהשורה הראשונה. המשטחים הפנימיים מוצעים במגוון רחב של גימורים - לדוגמה גימור Fineline Anthracite עם פס קישוט מבליט בכרום, לאווירה מודרנית . או עיצובי עץ ייחודיים, כגון Burled Walnut, המעניק לחלל הפנימי מראה אלגנטי. מגוון ריפודי עור זמינים כדי להוסיף מגע יוקרתי נוסף לחלל הפנימי. אלה כוללים עור מגוון צבעים כגוןNevada Mocha עם תפרים ניגודיים בולטים בגוון אדום.

אווירה.

ברגע שאתה נכנס לתוך ה-BMW X3, האווירה תקסים אותך. שפע של מקום ותנוחת ישיבה מוגבהת מעניקים תחושת ביטחון. שדה הראייה ההיקפי המעולה אף משתפר הודות לגג הזכוכית הפנורמי הגדול , שמכניס שפע של אור לחלל הפנימי. הודות לבידוד הרעשים המצוין, חווית הנסיעה אינה מופרעת מרעשים חזקים המגיעים מבחוץ. במקום זאת, אתה יכול ליהנות מהמוזיקה האהובה עליך באמצעות מערכת Harman Kardon Surround Sound System האופציונלית. חומרים איכותיים, אפשרויות אחסון מגוונות ומערכות עזר לנהג, מגבירים את התחושה הנעימה ב-BMW X3 - והופכים גם את הנסיעה הארוכה ביותר לחוויה נעימה במיוחד.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.