ציון דרך משמעותי: ה-BMW X1 קובע את הסטנדרטים. העיצוב האתלטי שלו מבטא את התשוקה שלו לצאת לדרך. כבר במבט ראשון, אפשר לראות שמדובר בדגם X: חלקו החיצוני מתאפיין בשלוחות קצרות ובבסיס גלגלים ארוך - מאפיינים טיפוסים לרכב פנאי (SAV). העיצוב השאפתני שלו משלב בתוכו יכולות דינמיות משכנעות וזריזות. והודות לרמת שימושיות וגמישות גבוהה בשילוב טכנולוגיות חדשניות, הוא מספק רמת נוחות מקסימלית בכל נסיעה.

קרא עוד

קטלוג, מפרט טכני וספר נהג.

להורדת נתוני הצמיגים

ספר נהג


לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

קרא עוד

המאפיינים העיצוביים של ה-BMW X1.

ה-BMW X1 מקרין כמיהה עזה לצאת לפעולה: החל בגריל הכליות המרשים של BMW, הפנסים הראשיים האדפטיביים מסוג LED, ופנסי הערפל מסוג LED, דרך גלגלי 19 אינץ' בעלי חישורים בסגנון Y ומראות צד עם אלומת אור "X1" עד פנסים אחוריים מסוג LED וגימור מרשים לצינורות הפליטה. תאורת האווירה הממוקמת באלגנטיות לכל אורך הרכב נדלקת מיד עם כניסתך לתוכו. לוח המחוונים מעוטר בתפירה דקורטיבית כפולה, המופיעה גם בריפוד העור Dakota (בחלק מהדגמים) בצבע צדפה ובשטיחוני הרצפה. המושב האחורי המתכוונן מספק גמישות באמצעות מקום נוסף באזור המושבים האחוריים או נפח אחסון גדול יותר בתא המטען.
BMW X1 LCI צילום תקריב של הפנסים הראשיים האדפטיביים מסוג LED

BMW X1 פנסים ראשיים אדפטיביים מסוג LED.

הפנסים הראשיים האדפטיביים מסוג LED כוללים אורות "נמוכים" ואורות "גבוהים" מונעי סנוור (BMW Selective Beam) ופנסי איתות הפועלים בטכנולוגיית LED. הרכב מצויד גם בפנסי מתכווננים בפנייה, פנסי תאורת יום ובקרת פנסים אדפטיביים המאירה את הדרך בהתאם למצב הנהיגה.
BMW X1 LCI התמקדות באלומת LED‏ "X1".

מראת צד עם אלומת LED‏ "X1" (אופציה).

מראת הצד בצד הנהג כוללת מקרן מסוג LED‏ המקרין את הכיתוב "X1" בשני צבעים בעת שחרור נעילת הרכב. קבלת פנים זו מאירה גם את מגרעת ידית הדלת.
BMW X1 LCI חלל פנים עם חבילת תאורה מופעלת

חבילת תאורה (אופציה).

חבילת תאורת הפנים LED  משרה אווירה יוקרתית בתא הנוסעים. שישה סגנונות תאורה הניתנים לבחירה מאירים את פנים הרכב בעזרת שילוב מסוגנן של אורות גלויים ונסתרים. נוסף לכך, מקבלת את פניך תאורת קבלת פנים מרשימה הכוללת את פנסי ה-LED החיצוניים ומקרן "X1" מסוג LED.

BMW X1 LCI חלל פנים עם מושבים אחוריים מתכווננים

מושבים אחוריים מתכווננים (אופציה).

האפשרויות להשתמש בחלל תא המטען הן גמישות במיוחד הודות לדרכים הרבות שבהן ניתן לכוונן את המושבים האחוריים; תוכל להגדיל את חלל הרגליים של הנוסעים האחוריים או למקסם את חלל המטען של תא המטען - בהתאם להעדפה שלך. ניתן להזיז את המושב האחורי המפוצל ביחס של 60:40 לפנים או לאחור עד לכדי 130 מ"מ. ניתן גם לקפל את משענת הגב של המושב האחורי המפוצלת ביחס של 40:20:40.
BMW X1 LCI חלל פנים עם ריפוד עור Dakota מחורר בצבע צדפה ובצבע אפור

עור Dakota מחורר | צדפה ואפור (אופציה).

עור Dakota‏ PDOA מחורר בצבע צדפה ואפור.

BMW X1 xDRIVE25e פלאג-אין הייבריד.

גלו את היתרונות של ה-BMW X1 xDrive25e עם מערכת הינע היברידית חדשנית.

פלאג-אין הייבריד BMW X1 xDrive25e LCI מבט צדדי טעינה עם דוגמנית

טכנולוגיית הפלאג-אין הייבריד של ה-BMW X1 xDrive25e.

ה-BMW X1 xDrive25e פלאג-אין הייבריד משלב בין טכנולוגיית ההנעה החשמלית eDrive ומנוע הבעירה העוצמתי של BMW. שתי יחידות הכוח מייצרות חוויית נהיגה יעילה וייחודית. מערכת ההנעה הכפולה לכל הגלגלים BMW xDrive, הייחודית לדגמי הפלאג-אין הייבריד בסגמנט זה, שומרת על יכולות דינמיות ועל אחיזה אופטימלית.

עוד על מערכת הפלאג-אין הייבריד של BMW
פלאג-אין הייבריד BMW X1 xDrive25e LCI מבט צדדי בנסיעה ברחוב

מצבי הנהיגה של ה-BMW X1 xDrive25e.

נהיגה במצב חשמלי טהור ללא פליטת מזהמים בדרך לעבודה או נסיעה דינמית ועוצמתית בטיולים בסוף השבוע - ה-BMW X1 xDrive25e עם הנעה היברידית פורש בפניכם את כל האופציות. אתם יכולים להפיק את המקסימום ממצבי הנהיגה החכמים המאפשרים שילוב אופטימלי בין מנוע הבעירה ומנוע החשמל בכל מצב.

עוד על מצבי הנהיגה החכמים
פלאג-אין הייבריד BMW X1 xDrive25e LCI מבט צדדי בטעינה

לטעון את ה- BMW X1 xDrive25e.

BMW מציעה לכם פתרונות טעינה מגוונים למערכת הפלאג-אין הייבריד שלכם. 

עוד על טעינה של BMW

BMW X1 MODELS.

Model Advantage

 • Park Distance Control (PDC), rear
 • Automatic tailgate operation
 • Cruise control with braking function
 • 2-zone Automatic air conditioning
BMW X1 F48 LCI Model Advantage in Cashmere silver three-quarter front view studio shot

Model xLine

 • 18" light alloy wheels Y-spoke style 579; other wheels available
 • Front bumper with sump guard and other design elements in Silver matt
 • Seats in Cloth-/leather combination 'Cross Track' in Granite Brown with Black accent, alternatively Leather 'Dakota' with perforations; other upholsteries available
 • Interior trim finishers in 'Pearl' dark with accent in Pearl Chrome; other trims available
BMW X1 F48 LCI Model xLine in Mineralwhite three-quarter front view studio shot

Model Sport Line

 • 18" light alloy wheels Double-spoke style 578; other wheels available
 • Front bumper with specific design elements in Black high-gloss, Sump guard in body colour
 • Sport seats in Cloth/Sensatec combination Anthracite with Grey highlight; other upholsteries available
 • Sport leather steering wheel
BMW X1 F48 LCI Model Sport Line in Sunset Orange three-quarter front view studio shot

Model M Sport

 • M Aerodynamics package with front apron, side sills, wheel arch trim and cladding in body colour, rear apron with diffuser insert in Dark Shadow metallic
 • 18" M light alloy wheels Double-spoke style 570 M; other wheels available
 • Sport seats for driver and front passenger in cloth ‘Micro Hexagon'/Sensatec Black or Anthracite Cloth/Sensatec with Grey highlights; other upholsteries available
 • M Sport suspension, lowered; alternatively standard suspension
 • M leather steering wheel
BMW X1 F48 LCI Model M Sport in M Misano Blue three-quarter front view studio shot
 • Model Advantage
 • Model xLine
 • Model Sport Line
 • Model M Sport

טכנולוגיות ההנעה של ה-BMW X1.

ביצועים בכל דרך.

ה-BMW X1 מציע מגוון רחב של ביצועים עילאיים באמצעות מנועי 3 ו-4 צילינדרים BMW TwinPower Turbo, תיבת הילוכים Steptronic, מערכת חכמה להינע בכל ארבעת הגלגלים BMW xDrive, מתלה אדפטיבי ובלם ספורטיבי M.
BMW X1 F48 LCI close-up of the BMW TwinPower Turbo 4-cylinder petrol engine

TwinPower Turbo 4-cylinder petrol engine.

The new generation TwinPower Turbo 2.0-litre 4-cylinder petrol engine guarantees maximum driving pleasure. זהו מנוע תגובתי באופן מרשים, המעביר את הכוח בזריזות, גם במהירויות מנוע נמוכות, תוך שמירה על תצרוכת דלק ופליטת מזהמים נמוכות.
BMW X1 LCI תקריב של הלוגו xDrive מאחור

BMW xDrive.

המערכת החכמה להנעה כפולה BMW xDrive מעבירה את כוח ההנעה לגלגלים הקדמיים והאחוריים בצורה חלקה ומשתנה לקבלת אחיזה מקסימלית, יכולות נהיגה דינמיות ובטיחות בכל נסיעה. כדי לשפר עוד יותר את זריזות הרכב, מערכת חלוקת הכוח האלקטרונית יכולה לסייע לדוגמה במצב של היגוי יתר או תת היגוי בפניות.
BMW X1 LCI מבט אחורי בנסיעה לפני תמונת נוף הררי

מתלים אדפטיביים.

The adaptive suspension makes it possible to adjust the damper characteristics to suit the driving situation and combines ride comfort and driving dynamics with the best possible safety. Via the Driving Experience Control, you can choose the standard COMFORT mode or the SPORT mode.
BMW X1 LCI תקריב של ידית ההילוכים בקונסולה המרכזית

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic.

תיבת הילוכים אוטומטית ספורטיבית Steptronic בעלת 8 הילוכים מחליפה הילוכים במהירות מרשימה. בין אם אתה משתמש במצב אוטומטי ובין אם אתה מחליף הילוכים ידנית - לשיוט נוח או לנהיגה דינמית אינטנסיבית. במצב ספורט וכאשר ידית ההילוכים במצב S/M, החלפת ההילוכים מכווננת כדי לספק ביצועים מקסימליים.
BMW X1 F48 LCI side view with close-up on 19" rim with M Sport brake

בלם ספורט M.

בלמי M Sport כוללים קליפרים קבועים הצבועים בגוון כחול עם כיתוב M וכוללים צלחות בלמים גדולות המבטיחות ביצועי בלימה מרשימים.

מערכות עזר לנהיגה.

BMW X1 LCI חלל פנים עם התמקדות בתצוגות ובבקרות של מערכת העזר לנהיגה פלוס

Driving Assistant Plus.

ציוד מערכת העזר לנהיגה פלוס משפר משמעותית את הבטיחות ואת הנוחות. הוא כולל אזהרת התנגשות ואזהרת הולכי רגל עם פעולת בלימה עירונית קלה, אזהרת מעבר נתיב, אורות דרך אוטומטיים, מידע הגבלת מהירות, ובקרת שיוט מבוססת מצלמה עם פעולת "עצור וסע".
BMW X1 LCI חלל פנים עם התמקדות בתצוגות ובבקרות של מערכת העזר לנהיגה פלוס

Parking Assistant.

מערכת העזר לחניה הופכת את החניה במקביל לפעולה פשוטה יותר. המערכת מודדת את מקומות החניה האפשריים כאשר הרכב חולף על פניהם במהירות נמוכה. כאשר היא מוצאת מקום חניה מתאים, היא משתלטת על מערכת ההיגוי בעוד אתה אחראי על בחירת ההילוך המתאים ועל הלחיצה על דוושת ההאצה והבלמים.

BMW SERVICES.

SERVICE AND ASSISTANCE FOR THE BMW X1.

 • נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה. הבלאי משפיע על הקיבול של הסוללה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות גבוהים (נתוני צריכת דלק) או נמוכים (טווח נסיעה חשמלי) מנתוני היצרן