BMW X1, מבט 3/4 קדמי בנסיעה לפני תמונת נוף הררי.

THE BMW X1

עיצוב ואבזור של ה-BMW X1

מעורר את הצד השאפתני שבך: לא מדובר רק בעיצוב האתלטי והמרשים של ה-BMW X1 אלא גם במאפייני הנהיגה של דגמי סדרת X ובזריזות המצוינת שלהם. הודות לשילוב של נוחות עילאית בנסיעות ארוכות, חומרים באיכות גבוהה וטכנולוגיות חדשניות, זהו הרכב האידאלי לכל הרפתקה.

קרא עוד
THE BMW X1עיצוב ואבזור של ה-BMW X1

מאפיינים לכל הרפתקה.

מאפיינים עיצוביים ב-BMW X1.

ה-BMW X1 מקרין כמיהה עזה לצאת לפעולה: החל מגריל הכליות המרשים של BMW, דרך הפנסים הראשיים האדפטיביים מסוג LED ופנסי הערפל מסוג LED המוצעים שניהם כאופציה, דרך חישוקים בקוטר 19 אינץ' (מוצע כאופציה) בעלי חישורים בסגנון Y ומראות צד המקרינות באמצעות אלומת אור את לוגו "X1" עד פנסים אחוריים מסוג LED וגימור מרשים לצינורות הפליטה. תאורת האווירה הממוקמת באלגנטיות בכל חלל הרכב נדלקת מיד עם כניסתך לתוכו. לוח המחוונים מעוטר בתפירה דקורטיבית כפולה, המופיעה גם בריפוד העור Dakota (מוצע כאופציה).

BMW X1, מבט 3/4 קדמי בעמידה לפני תמונת נוף עירוני.
BMW X1, תקריב של כליית BMW.

גריל כליות של BMW.

גריל הכליות המסיבי עם החיבור במרכזו וצלעות הגריל הבולטות בצורה ברורה מעבר למסגרת מעניקות ל-BMW X1 חזית מרשימה במיוחד.
BMW X1, תקריב של הפנסים הראשיים האדפטיביים מסוג LED.(אופציה בתשלום)

פנסים ראשיים אדפטיביים מסוג LED (מוצע כאופציה).

הפנסים הראשיים מסוג LED כוללים אורות "נמוכים" ואורות "גבוהים" ופנסי איתות הפועלים בטכנולוגיית LED (מוצע כאופציה)
BMW X1, תקריב של פנסי הערפל מסוג LED.

פנסי ערפל מסוג LED (מוצע באופציה).

פנסי הערפל מסוג LED מגבירים את הראות לטווח הקצר בערפל או בגשם כבד ובצורה זו משפרים את הבטיחות. צבע האור שהם פולטים דומה מאוד לצבע אור יום. הם גם צורכים מעט אנרגיה ואורך החיים שלהם ארוך מאוד. פנסי הערפל מעניקים לחלקו הקדמי של הרכב מראה היי-טקי ומודרני (מוצע כאופציה).
BMW X1, התמקדות באלומת LED‏ "X1".(אופציה בתשלום)

מראת צד המקרינה באמצעות אלומת LED את לוגו "X1" (מוצע כאופציה).

מראת הצד בצד הנהג כוללת מקרן מסוג LED ‏המקרין את הכיתוב "X1" בשני צבעים בעת שחרור נעילת הרכב. קבלת פנים זו מאירה גם את מגרעת ידית הדלת (מוצע כאופציה).
BMW X1, תקריב של הפנסים האחוריים הפועלים בטכנולוגיית LED.

הפנסים האחוריים פועלים בטכנולוגיית LED.

פנסים אחוריים הפועלים בטכנולוגיית LED ובעלי עיצוב L אופייני מחולקים ל-2 חלקים: אחד בגוף הרכב עצמו ואחד בדלת תא המטען. הודות לפעולת פנסי הבלימה הדינמיים, הנהגים שמאחוריך מוזהרים על ידי הבהוב פנסי הבלמים במקרה של בלימת חירום במצב מסוכן.
BMW X1, חלל פנים עם חבילת תאורה מופעלת.(אופציה בתשלום)

חבילת תאורה (מוצעת כאופציה)

חבילת תאורת הפנים כוללת פנסי LED שונים והיא משרה אווירה איכותית בתוך תא הנוסעים. שישה סגנונות תאורה הניתנים לבחירה מאירים את פנים הרכב בעזרת שילוב מסוגנן של אורות גלויים ונסתרים. נוסף לכך, מקבלת את פניך תאורת קבלת פנים מרשימה הכוללת את פנסי ה-LED החיצוניים ומקרן "X1" מסוג LED (מוצע כאופציה).
BMW X1, חלל פנים עם לוח מחוונים הפועל בטכנולוגיית Black Panel

לוח מחוונים הפועל בטכנולוגיית Black Panel.

לוח המחוונים הפועל בטכנולוגיית Black Panel כולל משטח שחור מט עם שתי טבעות כרום עדינות והוא מובנה בתוך לוח המכשירים בצורה מודרנית ואלגנטית. הוא מראה לנהג מידע נוסף ורלוונטי באמצעות מסך מרכזי צבעוני בגודל 5.7 אינץ'.
BMW X1, חלל פנים עם לוח מכשירים עם תפירה כפולה.

לוח מכשירים עם תפירה כפולה.

לוח המכשירים כולל תפירה כפולה התואמת לצבע הריפוד.

להיות מעודכן תמיד.

החידושים של ה-BMW X1 המוצעים כאבזור אופציונלי.

טעינה אלחוטית לטלפון הנייד, תצוגה עילית וצג בקרה בגודל 10.25 אינץ' לצד מערכות בטיחות חכמות הכוללות את מערכת העזר BMW Driving Assistance Plus ואת מערכת העזר לחניה, מבטיח שתמיד תגיע ליעד שלך בנוחות ובבטחה (המערכות מוצעות כאופציה).

BMW X1, חלל פנים עם התמקדות בתא הנהג
BMW X1, חלל פנים עם התמקדות בתצוגות ובבקרות.

תצוגות ובקרות.

בהתאם לגישה העדכנית של BMW המתמקדת בנהג, כל התצוגות והבקרות ממוקמות בצורה נוחה ונגישה. הן מחולקות לארבע קטגוריות עיקריות: נהיגה, נוחות, תצוגה והפעלה. כלומר נהגים חדשים יכולים להתמצא במהירות והזמן שבו מבטם מוסט מהדרך מצומצם למינימום.
 BMW X1, חלל פנים עם התמקדות בתצוגה העילית של BMW.(מוצע כאופציה)

BMW, תצוגה עילית. (מוצע כאופציה)

התצוגה העילית הצבעונית (מוצע כאופציה) של BMW מקרינה מידע הרלוונטי לנסיעה ישירות בשדה הראייה שלך ובצורה זו מאפשרת לך להתרכז בצורה מלאה בנהיגה. התצוגה כוללת מידע כגון מהירות הנסיעה הנוכחית והנחיות ניווט.
BMW X1, מבט צדדי כאשר דלת תא המטען פתוחה.

הפעלה אוטומטית של דלת תא המטען (מוצע כאופציה).

ההפעלה האוטומטית של דלת תא המטען מאפשרת למשתמשים לפתוח ולסגור את הדלת בצורה חשמלית - כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הלחצן שבתוך הרכב או על הלחצן שעל המפתח. ניתן גם לפתוח אותה בעזרת הידית החיצונית ולסגור אותה בעזרת לחצן שבחלקה הפנימי של דלת תא המטען. אות אזהרה קולי מגביר את הבטיחות (מוצע כאופציה).

ה-BMW X1 פלאג-אין הייבריד.

הטכנולוגיות החדשניות של ה-BMW xDrive25e בקצרה.

ה-BMW X1 xDrive25e פלאג-אין הייבריד משלב בין מנוע חשמלי עוצמתי ומנוע בערה יעיל. שילוב זה מבטיח ביצועים דינמיים ותצרוכת דלק נמוכה. העובדות מדברות בעד עצמן: הספק כולל של 220 כ"ס, טווח נסיעה במצב חשמלי של עד 51 ק"מ* ותצרוכת דלק משולבת של 1.9 ל'/100 ק"מ*. גלו את הטכנולוגיות שבבסיס מערכת הנעה מתקדמת זו.

* נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. הנתונים בפועל מושפעים גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולים אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

הרעיון שמאחורי הרכב BMW X1 xDrive25e F48 2019 מבט 3/4 אחורי

הרעיון הכללי שמאחורי הרכב.

ה-BMW X1 xDrive25e המצויד במערכת הנעה היברידית החדישה ביותר עומד בסטנדרטים המחמירים ביותר של יכולות נהיגה דינמיות ויעילות. השילוב שבין מנוע חשמלי eDrive ומנוע בנזין בעל 3 צילינדרים מספק ביצועים מלהיבים והנאה מנהיגה המאפיינת את המותג. במצב חשמלי מלא הרכב אינו פולט כל מזהמים.
ניהול אנרגיה חכם BMW X1 xDrive25e F48 2019 מבט 3/4 קדמי

ניהול אנרגיה חכם.

ניהול אנרגיה חכם הוא אחד מעמודי התווך שמאחורי רעיון ה-eDrive של BMW. מערכת זו מתאמת את האינטראקציה שבין כל רכיבי מערכת ההינע של הרכב והמנוע החשמלי כדי שהרכב יפעל בצורה היעילה ביותר תוך שמירה על יכולות נהיגה דינמיות מרשימות והגדלת טווח הנסיעה במצב חשמלי.
מצבי eDrive‏ BMW X1 xDrive25e F48 2019 צילום תקריב של מתג eDrive

מצבי eDrive.

בעזרת לחצן ה-eDrive אתם יכולים לבחור בין שלושה מצבי ההינע החשמלי השונים: בעת הפעלת הרכב, מצב ברירת המחדל הפעיל הוא AUTO eDrive. מצב הנהיגה החשמלי המלא MAX eDrive מספק כוח הנעה חשמלי גדול יותר. במצב SAVE BATTERY עוצמת הטעינה של הסוללה נשמרת עד לרמה של 90% במהלך הנסיעה.
טווח BMW X1 xDrive25e F48 2019 מבט 3/4 קדמי

טווח.

ה-BMW X1 xDrive25e מייצג את הערכים האופייניים למותג - הנאה מנהיגה, הביצועים ויעילות מקסימלית. טכנולוגיית ה-eDrive המרשימה של BMW מאפשרת טווח נסיעה במצב חשמלי בלבד של 51 ק"מ* תוך הפחתה משמעותית בפליטת ה-CO2. *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. הנתונים בפועל מושפעים גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולים אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

שקע טעינה חיצונית BMW X1 xDrive25e F48 2019 צילום תקריב, חלק קדמי צדדי

שקע לטעינה חיצונית.

השקע המאפשר טעינה חיצונית של סוללת המתח הגבוה נמצא מאחורי הדלתית שבכנף הקדמית השמאלית של הרכב. דלתית זו מגנה על השקע מפגעי מזג האוויר. צג LED מראה את מצב הטעינה הנוכחי.
הינע פלאג-אין היברידי BMW X1 xDrive25e F48 2019, מבט אחורי 3/4

הינע פלאג-אין היברידי.

הינע הפלאג-אין היברידי החדשני משלב בין מנוע בערה יעיל ומנוע חשמלי עוצמתי. הספק המערכת הגבוה במיוחד מאפשר לך לנסוע למרחקים ארוכים הודות למנוע הבערה ובמקביל אפשרות לנהוג ברכב ללא פליטת מזהמים.
בלימה רגנרטיבית BMW X1 xDrive25e F48 2019 מבט מהצד

בלימה רגנרטיבית.

מערכת הבלימה הרגנרטיבית מאפשרת לאלטרנטור לייצר חשמל כאשר אתם לוחצים על דוושת הבלמים או משחררים את דוושת ההאצה. בצורה זו האנרגיה הקינטית הופכת לאנרגיית חשמל הטוענת את הסוללה.

דרגות זיהום ובטיחות.

  • *נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. נתוני צריכת הדלק ו/או טווח הנסיעה בפועל עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ויכולים להגיע לפער ביחס לנתוני היצרן.