BMW X1, מבט 3/4 קדמי בנסיעה לפני תמונת נוף הררי.

THE X1

פרטים ואבזור ב-BMW X1.

THE X1פרטים ואבזור ב-BMW X1.

מעורר את הצד השאפתני שבך: לא מדובר רק בעיצוב האתלטי והמרשים של ה-BMW X1 אלא גם במאפייני הנהיגה של דגמי סדרת X ובזריזות המצוינת שלהם. הודות לשילוב של נוחות עילאית בנסיעות ארוכות, חומרים באיכות גבוהה וטכנולוגיות חדשניות, זהו הרכב האידאלי לכל הרפתקה.

Read more

מאפיינים לכל הרפתקה.

מאפיינים עיצוביים ב-BMW X1.

ה-BMW X1 מקרין כמיהה עזה לצאת לפעולה: החל מגריל הכליות המרשים של BMW, דרך הפנסים הראשיים האדפטיביים מסוג LED (אופציונלי), פנסי הערפל מסוג LED, דרך גלגלי 19 אינץ' האופציונלים בעלי חישורים בסגנון Y ומראות צד עם אלומת אור "X1" (אופציונלי) עד פנסים אחוריים מסוג LED וגימור מרשים לצינורות הפליטה. תאורת האווירה האופציונלית הממוקמת באלגנטיות לכל אורך הרכב נדלקת מיד עם כניסתך לתוכו. לוח המחוונים מעוטר בתפירה דקורטיבית כפולה, המופיעה גם בריפוד העור Dakota (אופציונלי) בצבע Oyster ובשטיחוני הרצפה. המושב האחורי המתכוונן מספק גמישות באמצעות מקום נוסף באזור המושבים האחוריים או נפח אחסון גדול יותר בתא המטען.
BMW X1, מבט 3/4 קדמי בעמידה לפני תמונת נוף עירוני.
BMW X1, תקריב של כליית BMW.

גריל כליות של BMW.

גריל כליות כפול ומסיבי עם החיבור במרכזו וצלעות הגריל הבולטות בצורה ברורה מעבר למסגרת מעניקות ל-BMW X1 חזית מרשימה במיוחד.
BMW X1, תקריב של הפנסים הראשיים האדפטיביים מסוג LED.(אופציה בתשלום)

פנסים ראשיים אדפטיביים מסוג LED (אופציונלי).

הפנסים הראשיים האדפטיביים מסוג LED (אופציונלי) כוללים אורות "נמוכים" ואורות "גבוהים" מונעי סנוור (BMW Selective Beam) ופנסי איתות הפועלים בטכנולוגיית LED. הרכב מצויד גם בפנסים עוקבי פנייה ופנסי תאורת יום.
BMW X1, תקריב של פנסי הערפל מסוג LED.

פנסי ערפל מסוג LED (אופציונלי).

פנסי הערפל מסוג LED מגבירים את הראות לטווח הקצר בערפל או בגשם כבד ובצורה זו משפרים את הבטיחות. צבע האור שהם פולטים דומה מאוד לצבע אור יום. הם גם צורכים מעט אנרגיה ואורך החיים שלהם ארוך מאוד. פנסי הערפל מעניקים לחלקו הקדמי של הרכב מראה היי-טקי ומודרני.
BMW X1, תקריב על גלגלי סגסוגת קלה 19 אינץ'.(אופציה בתשלום)

גלגלי סגסוגת קלה 19 אינץ' עם חישורים בסגנון Y 580 בשני גוונים (אופציונלי).

גלגלי סגסוגת קלה 19 אינץ' עם חישורים בסגנון Y 580 בשני גווני אפור מבריק, 8J x 19 עם צמיגי ‎225/45 R19 (אופציונלי).
BMW X1, התמקדות באלומת LED‏ "X1".(אופציה בתשלום)

מראת צד עם אלומת LED‏ "X1" (אופציונלי)

מראת הצד בצד הנהג כוללת מקרן מסוג LED‏ המקרין את הכיתוב "X1" בשני צבעים בעת שחרור נעילת הרכב. קבלת פנים זו מאירה גם את מגרעת ידית הדלת.(אופציה בתשלום)
BMW X1, תקריב של הפנסים האחוריים הפועלים בטכנולוגיית LED.

הפנסים האחוריים פועלים בטכנולוגיית LED.

פנסים אחוריים הפועלים בטכנולוגיית LED ובעלי עיצוב L אופייני מחולקים ל-2 חלקים: אחד בגוף הרכב עצמו ואחד בדלת תא המטען. הודות לפעולת פנסי הבלימה הדינמיים, הנהגים שמאחוריך מוזהרים על ידי הבהוב פנסי הבלמים במקרה של בלימת חירום במצב מסוכן.
BMW X1, תקריב של צינור המפלט.

צינור מפלט, שמאלי וימני בגרסאות מנועי 20i

צינור מפלט עגול מסוג single-flow בצד שמאל ובצד ימין בקוטר של 90 מ"מ עם גימור כרום.
BMW X1, חלל פנים עם חבילת תאורה מופעלת.(אופציה בתשלום)

חבילת תאורה (אופציונלי).

חבילת תאורת הפנים כוללת פנסי LED שונים והיא משרה אווירה איכותית בתוך תא הנוסעים. שישה סגנונות תאורה הניתנים לבחירה מאירים את פנים הרכב בעזרת שילוב מסוגנן של אורות גלויים ונסתרים. נוסף לכך, מקבלת את פניך תאורת קבלת פנים מרשימה הכוללת את פנסי ה-LED החיצוניים ומקרן "X1" מסוג LED (אופציונלי).
BMW X1, חלל פנים עם לוח מחוונים הפועל בטכנולוגיית Black Panel

לוח מחוונים הפועל בטכנולוגיית Black Panel.

לוח המחוונים הפועל בטכנולוגיית Black Panel כולל משטח שחור מט עם שתי טבעות כרום עדינות והוא מובנה בתוך לוח המכשירים בצורה מודרנית ואלגנטית. הוא מראה לנהג מידע נוסף ורלוונטי באמצעות מסך מרכזי צבעוני בגודל 5.7 אינץ'.
BMW X1, חלל פנים עם לוח מכשירים עם תפירה כפולה.

לוח מכשירים עם תפירה כפולה.

לוח המכשירים כולל תפירה כפולה התואמת לצבע הריפוד.
BMW X1, חלל פנים עם מושבים אחוריים מתכווננים.

מושבים אחוריים מתכווננים (אופציונלי).

האפשרויות להשתמש בחלל תא המטען הן גמישות במיוחד הודות לדרכים הרבות שבהן ניתן לכוונן את המושבים האחוריים; תוכל להגדיל את חלל הרגליים של הנוסעים האחוריים או למקסם את חלל המטען של תא המטען - בהתאם להעדפה שלך. ניתן להזיז את המושב האחורי המפוצל ביחס של 60:40 לפנים או לאחור עד לכדי 130 מ"מ. ניתן גם לקפל את משענת הגב של המושב האחורי המפוצלת ביחס של 40:20:40 (אופציונלי).
BMW X1, חלל פנים עם ריפוד עור Dakota מחורר בצבע צדפה ובצבע אפור.(אופציה בתשלום)

עור Dakota מחורר בצבע Oyster ואפור (אופציונלי).

עור Dakota מחורר בצבע Oyster ואפור.

כל ביצועים בכל דרך.

טכנולוגיות הנהיגה של ה-BMW X1.

ה-BMW X1 מציע מגוון רחב של ביצועים עילאיים באמצעות מנועי 3 ו-4 צילינדרים BMW TwinPower Turbo, תיבת הילוכים Steptronic ומתלים אדפטיביים כאופציה.
BMW X1, תקריב של מנוע בנזין 4 צילינדרים BMW TwinPower Turbo.

מנוע בנזין 4 צילינדרים BMW TwinPower Turbo (אופציונלי).

מנוע הבנזין מהדור החדש בעל 4 צילינדרים בנפח של 2.0 ל' BMW TwinPower Turbo מבטיח הנאה מקסימלית מנהיגה. זהו מנוע תגובתי באופן מרשים, המעביר את הכוח בזריזות, גם במהירויות מנוע נמוכות, תוך כדי שמירה על תצרוכת דלק ופליטת מזהמים נמוכות.
BMW X1, מבט 3/4 אחורי בנסיעה לפני תמונת נוף הררי.

מתלים אדפטיביים (אופציונלי).

המתלים האדפטיביים (אופציונלי) מאפשרים לכוונן את מאפייני השיכוך כך שיתאימו למצב הנהיגה ומשלבים בין נוחות נסיעה ויכולות דינמיות לבין בטיחות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. באמצעות מתג בקרת Driving Experience Control, ניתן לבחור במצב נוחות או במצב ספורט.
BMW X1, חלל פנים עם חבילת ספורט M והגה ספורט M.(אופציה בתשלום)

הגה M ספורט (אופציונלי).

הגה M הספורט (אופציונלי) עם מערכת ה-Servotronic (תגבור תלוי מהירות) מספקים תגובה ישירה וזריזה ומאפשרים לך להשתמש בפחות מאמץ פיזי לצורך סיבוב גלגל ההגה. ניתן לבצע פניות מדויקות יותר ובכך לקבל מאפייני התנהגות אתלטיים יותר במיוחד בכבישים מפותלים.

להיות מעודכן תמיד.

החידושים של ה-BMW X1.

ה-BMW X1, המצויד במערכות אופציונליות כגון Apple CarPlay®‎, תצוגה עילית וצג בקרה בגודל 10.25 אינץ' לצד מערכות בטיחות חכמות הכוללות את חבילת הבטיחות Driving Assistant Plus ואת מערכת העזר לחניה מבטיח שתמיד תגיע ליעד שלך בנוחות ובבטחה.
BMW X1, חלל פנים עם התמקדות בתא הנהג
BMW X1, חלל פנים עם התמקדות בתצוגות ובבקרות.

תצוגות ובקרות.

בהתאם לגישה העדכנית של BMW המתמקדת בנהג, כל התצוגות והבקרות ממוקמות בצורה נוחה ונגישה. הן מחולקות לארבע קטגוריות עיקריות: נהיגה, נוחות, תצוגה והפעלה. כלומר נהגים חדשים יכולים להתמצא במהירות והזמן שבו מבטם מוסט מהדרך מצומצם למינימום.
BMW X1, חלל פנים עם התמקדות בתצוגות ובבקרות של חבילת הבטיחות Driving Assistant Plus. (אופציה בתשלום)

חבילת הבטיחות Driving Assistant Plus (אופציונלי).

חבילת הבטיחות Driving Assistant Plus האופציונלית משפרת משמעותית את הבטיחות ואת הנוחות. החבילה כוללת אזהרת שמירת מרחק ואזהרת הולכי רגל עם פעולת בלימה אוטונומית במגוון מהירויות , אזהרת מעבר נתיב, אורות דרך אוטומטיים, הגבלת מהירות ובקרת שיוט מבוססת מצלמה עם פעולת "עצור וסע".
BMW X1, חלל פנים עם התמקדות בתצוגות ובבקרות של חבילת הבטיחות Driving Assistant Plus.

מערכת עזר לחניה (אופציונלי).

מערכת העזר לחניה האופציונלית הופכת את החניה במקביל לפעולה פשוטה יותר. המערכת מודדת את מקומות החניה האפשריים כאשר הרכב חולף על פניהם במהירות נמוכה. כאשר היא מוצאת מקום חניה מתאים, היא משתלטת על מערכת ההיגוי בעוד אתה אחראי על בחירת ההילוך המתאים ועל הלחיצה על דוושת ההאצה והבלמים.
BMW X1, חלל פנים עם תצוגות ובקרות של ההכנה ל-Apple CarPlay®‎.אופציה בתשלום

Apple CarPlay®‎ (אופציונלי).

מדוע לא להשתמש ב-iPhone בתוך ה-BMW שלך כאשר אתה יכול להמשיך להשתמש בו כרגיל? Apple CarPlay®‎ מספקת לך גישה מרחוק לטלפון וליישומים כגון iMessage‏, WhatsApp‏, TuneIn‏, Spotify ו-Apple Music. באפשרותך גם להשתמש בלחצן הקול שעל גלגל ההגה כדי להפעיל את Siri, העוזרת הקולית של Apple (אופציונלי).
BMW X1, מבט צדדי כאשר דלת תא המטען פתוחה.

פתיחה חשמלית של דלת תא המטען (אופציונלי).

פתיחה חשמלית של דלת תא המטען מאפשרת למשתמשים לפתוח ולסגור את הדלת בצורה חשמלית וללא מאמץ- כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הלחצן שבתוך הרכב או על הלחצן שעל המפתח. ניתן גם לפתוח אותה בעזרת הידית החיצונית ולסגור אותה בעזרת לחצן שבחלקה הפנימי של דלת תא המטען. אות אזהרה קולי מגביר את הבטיחות (אופציונלי).
BMW X1 נתונים טכניים

BMW X1 נתונים טכניים

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more