האצל סמכויות לעוזרים אמינים ויעילים.

BMW ConnectedDrive Driver Assistance systems in the BMW X1.

These assistants are professionals: A wide range of Driver Assistance systems are there to support you in the BMW X1. They guarantee the maximum possible safety and comfort at all times. You can therefore concentrate on what is important – carefree driving pleasure.

חבילת DRIVING ASSISTANT (אופציונלית).

חבילת Driving Assistant האופציונלית משלבת בין מערכות אשר מבוססות על מצלמה, וכוללת את המערכת להתראה על סטייה מנתיב ואת מערכות התראת התקרבות וגילוי הולכי רגל עם תפקוד של בלימה קלה בעיר.
סייען האלומה הגבוהה מספק את הראות הטובה ביותר בחשיכה ומונע סנוור של נהגים אחרים באמצעות חלוקה ייעודית של אלומת האור הגבוה.
המערכת להתראת סטייה מנתיב (Lane Departure Warning) מפעילה רטט בגלגל ההגה כשהרכב סוטה שלא במתכוון מנתיב הנסיעה במהירות הגבוהה מ-70 קמ"ש. במצבים קריטיים, התראת בקרת ההתקרבות מפיקה לנהג התראה בשני שלבים. ההתראה על הולכי רגל פועלת במהירות של 10 קמ"ש עד 60 קמ"ש ומשמיעה התראה בעצמה אחידה במקרה של סכנה חמורה. במקביל, הבלמים דרוכים מראש לתגובה מהירה יותר. במקרה חירום, המערכת תבצע סיוע בבלימה כדי להפחית את מהירות ההתנגשות. אם הרכב שמלפנים בולם באופן פתאומי, מופקות התראות ברמות גבוהות יותר, בצורה הדרגתית, עד לבלימה קלה.