הכריש בבריכת המכוניות.

BMW M

העיצוב של BMW M2 Coupé.

הכריש בבריכת המכוניות.

העיצוב של BMW M2 Coupé.

מכונית M היחידה בקטגוריה שלה. מכונית תוססת ומלאת מרץ, ששומרת על נאמנות מלאה לשורשים של הספורט המוטורי, מכל הבחינות ובכל פרט. בעיצוב החיצוני ובתא הנוסעים - BMW M2 Coupé משדרת עצמה מושלמת ודינמיות טהורה. מכונית שנוצרה לדחוק את המגבלות. פותחה במסלולי המרוצים - ומרגישה בבית בכל כביש.

הכריש בבריכת המכוניות.העיצוב של BMW M2 Coupé.

מכונית M היחידה בקטגוריה שלה. מכונית תוססת ומלאת מרץ, ששומרת על נאמנות מלאה לשורשים של הספורט המוטורי, מכל הבחינות ובכל פרט. בעיצוב החיצוני ובתא הנוסעים - BMW M2 Coupé משדרת עצמה מושלמת ודינמיות טהורה. מכונית שנוצרה לדחוק את המגבלות. פותחה במסלולי המרוצים - ומרגישה בבית בכל כביש.

BMW M

עיצוב חיצוני.

BMW M2 Coupé הקומפקטית היא מכונית מושלמת להאצות מהירות ולפניות נמרצות - מכונית שמפגינה עצמה אדירה, זריזות ודיוק עד אחרון הפרטים. פתחי האוויר הגדולים בפגוש הקדמי מספקים למנוע M עתיר הביצועים את האוויר הנחוץ לקירור. מכסה תא המנוע הוא נקודת ההתחלה של הקו האתלטי של מכונית הקופה, אשר משדר דינמיקה חסרת פשרות ומראה שרירי במיוחד במבט מהצד. פתחי אוויר מסוג Air Curtain ומסיט הרוח (ספוילר) האחורי של M משפרים את האווירודינמיות יוצאת הדופן. שבכת הכליות M הקלאסית עם חריצים כפולים ופתחי האוויר M מוסיפים מגע ספורטיבי עוד יותר ל-BMW M2 Coupé.
הסרן האחורי המדויק וקל המשקל, והצמיגים הרחבים במיוחד מבטיחים מפשק רחב ובכך משפרים את היציבה של המכונית. מפזר האוויר הפנימי שבפגוש האחורי, עם שני קצוות מובנים של צינור הפליטה, משלים את המראה הדינמי.

BMW M2 COUPÉ

בפעולה, מדגימה ה-BMW M2 Coupé את הגנים של הספורט המוטורי שלה שאינם מותירים מקום לטעויות.

עיצוב פנימי.

העיצוב הפנימי של BMW M2 Coupé מקבל את פניהם של הנהג והנוסע הקדמי במושבי Sport מרופדים בעור ‘Dakota’ בגוון שחור. בכל המושבים קיימים סמל M בולט מתחת למשענות הראש וכן תפרים מנוגדים בצבע כחול. פריטי התפעול פונים באופן שיטתי אל הנהג, כדי להבטיח גישה מהירה ומדויקת לתפקודים חשובים. פסי החיפוי הפנימיים שמיוצרים מסיבי פחמן בעלי נקבוביות פתוחות, גלגל ההגה M מצופה העור ושני המדים העגולים, בעלי המחוגים האדומים, מדגישים את האופי הספורטיבי של המכונית. מאפיינים רבים, דוגמת חיפוי התקרה בגוון Anthracite של BMW Individual, תורמים תרומה נוספת למראה המרשים.

חישוקי סגסוגת קלה M בקוטר 19 אינץ', דגם437 M, DOUBLE SPOKE STYLE, לצמיגים מעורבים ללא run-flat, עם חריטה מבריקה, מחושלים, שחורים - מלפנים במידה9J x 19 עם צמיגי 245/35 R19 , מאחור במידה 10J x 19 עם צמיגי 265/35 R19.

חלקי M PERFORMANCE של BMW.

המהות של BMW M היא דינמיות, טכנולוגיות חדשניות ועשרות שנות ניסיון בתחום הספורט המוטורי. חלקי M Performance של BMW מעבירים את הידע הזה היישר ממסלול המרוצים אל הכביש: עם רכיבים שניתנים להרכבה אחרי קבלת הרכב בנושאי אווירודינמיות, חטיבת הינע וסביבת הנהג, אתה יכול להוסיף אפילו עוד ספורטיביות בלתי מתפשרת ל-BMW M2 Coupé שלך.

מערכת משקט (דוד עמם).

הצליל של תשוקה טהורה: מערכת המשקט מגבירה את צליל 6 הצילינדרים של המכונית, והופכת אותו לחוויית שמע ייחודית. מיוצר מפלדת אל חלד באיכות גבוהה עם עמידות מעולה בפני תנאי מזג האוויר.

קצה צינור המפלט, סיבי פחמן

קצה צינור המפלט M Performance של BMW העשוי סיבי פחמן (Carbon fibre), מדגיש את האינדיבידואליות של המכונית. צינור המפלט המופרד תרמית הוא באיכות הגבוהה ביותר, וסמל M החרוט עליו מדגיש את האופי הספורטיבי של המכונית. זמין רק בשילוב עם מערכת משקט M Performance של BMW. זמין גם בטיטניום.

ספוילר, סיבי פחמן (Carbon fibre)

מגע של דינמיות אלגנטית: הספוילר האחורי מיוצר ב-100% מסיבי פחמן איכותיים (Carbon fibre). העיצוב האלגנטי והדינמי שלו מדגיש עוד יותר את המראה השרירי האתלטי של החלק האחורי של המכונית.

שבכת כליות, שחור.

לעשות רושם שנמשך מהמבט הראשון: שבכת הכליות בצבע שחור מבריק מעניקה לחזית המכונית מראה עוד יותר דינמי ואתלטי. המסגרת בצבע שחור מבריק גורמת לכניסת האוויר להיראות בולטת וגדולה יותר מאי פעם.

גלגל הגה מצופה אלקנטרה

ממסלול המרוצים לכביש הפתוח: ציפוי האלקנטרה האיכותי של גלגל ההגה מעניק לפיתה מעולה - בכל טמפרטורה, וגם בתנאי נהיגה קיצוניים. תצוגת המרוצים המבוססת על טכנולוגיית OLED ותצוגות ה-LED בשני גוונים מעניקות למכונית אווירה אותנטית של ספורט מוטורי בכל יום ביומו. לחצנים המשולבים באזור משענות האגודלים יכולים לשמש להפעלת מצבי Race, Sport או EfficientDynamics. שעון עצר (במצב Race עם מחוון מאיות השנייה) ומד האצה למדידת תאוצה אורכית ורוחבית מעניקים נתונים רלוונטיים לספורט מוטורי שמתעדכנים מדי שנייה. ניתן גם לשמור עד 50 זמני הקפות וכן את התוצאות הטובות ביותר של מהירות והאצה רוחבית ואורכית. החיפוי שלה, בסיבי פחמן בעלי נקבוביות פתוחות, מעניק מראה ייחודי, אתלטי ומפואר.

ידית בורר הילוכים, סיבי פחמן (Carbon fibre)

עיצוב חדשני ומובהק המתאפיין בסיבי פחמן בעלי נקבוביות פתוחות: טכנולוגיה חדשה זו מאפשרת לנהג לחוות את היופי של חומר ההיי-טק סיבי פחמן ממקור ראשון. הוא מעוטר בסמל BMW M בעל ארבעה הצבעים. עם תחושה אקסקלוסיבית של היד על הדופק של הספורט המוטורי.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.