חידושים שמעניקים ביטחון.

בטיחות ב-BMW i8.

תפיסת הבטיחות שפותחה עבור BMW i8 הותאמה למכונית בצורה מושלמת. תא הנוסעים הקשיח במיוחד, אשר מיוצר מקרבון, מגן לא רק על הנוסעים, אלא גם על הסוללה בעלת המתח הגבוה, אשר מותקנת בין שני החלקים של מודול Drive, מפני השפעות חיצוניות. מערכות חדשניות לסיוע לנהג, במסגרת טכנולוגיות ConnectedDrive של BMW, מסייעות לנהג לשמור על מודעות ביחס לנעשה בסביבה ולהגיב בצורה נכונה לכל מצב נתון. ואם מתפתחת בעיה, מגוון רחב של שירותים מקושרים מבטיחים כי תשמור על ניידות בכל עת.

מערכות סיוע לנהג.

כשהיא מאובזרת בחבילת Driving Assistant, המוצעת כאופציה, כוללת BMW i8 מגוון רחב של מערכות עזר המבוססות על מצלמות.
אם מתגלה אדם או מכשול בטווח מהירויות של כ-10 קמ"ש 60 קמ"ש, המערכת להתראת התנגשות במהירויות עירוניות עם תפקוד בלימה למניעת פגיעה בהולכי רגל, מאיטה את המכונית. בנסיעה מהירה יותר, המערכת להתראת התנגשות מספקת הגנה נוספת מפני פגיעה של חזית מכוניתך בחלקו האחורי של הרכב שמלפנים. אם המערכת קובעת כי לא ניתן למנוע את התאונה, תפקודי הבלימה מסייעים להפחית את מהירות הפגיעה.
מערך מצלמות היקפיות עם גילוי עצמים, מציעות נוחות מרבית ומסייעות בתמרוני חנייה. תפקודים נוספים דוגמת סייען אלומה גבוהה ומידע הגבלת מהירות מעניקים רמות גבוהות יותר של בטיחות ונוחות במהלך הנסיעה.

תצוגה עילית של BMW (אופציונלי)

התצוגה העילית הצבעונית של BMW, אשר מוצעת כאופציה, מציגה מידע רלוונטי לנהיגה ישירות בשדה הראייה שלך, על מנת לסייע לך להתרכז בנהיגה.
ניתן להשתמש בתצוגה העילית גם כדי להציג פרטים ממערכות המידע והבידור, דוגמת מידע על תחנות רדיו וקטעים מוזיקליים, וכן רשומות מספר הטלפונים או מהיסטוריית השיחות.
הסמלים מוקרנים על השמשה הקדמית בצבע מלא וברזולוציה גבוהה במיוחד. התצוגות מופיעות במיקום ארגונומי במיוחד על השמשה הקדמית, וניתן לכוונן את התצוגה בהתאם להעדפות.
עצמת ההקרנה מותאמת באופן אוטומטי לתנאי התאורה החיצונית. ישנם גם מצבים שונים ליום וללילה.

סוללת ליתיום-יון בעלת מתח גבוה.

סוללת ליתיום-יון בעלת מתח גבוה.

סוללת ליתיום-יון בעלת המתח הגבוה מחברת בין שני החלקים של מודול Drive ומוגנת בצורה אידיאלית מפני השפעות חיצוניות. מערכת שפותחה במיוחד לחימום ומיזוג אוויר מבטיחה תנודות מועטות ככל האפשר בטמפרטורה, על מנת להאריך במידה משמעותית את חיי השירות של הסוללה.
מערכת Battery Guard מסייעת לך לנטר את הסוללה בעלת המתח הגבוה ומודיעה כאשר מתגלה חריגה מנוהל הטעינה המתוכנן או אם, למשל, האורות של המכונית הושארו לפעול במשך פרק זמן ארוך מדי. כך ניתן למנוע פריקה מיותרת של הסוללה. במקרה של תאונה, הסוללה בעלת המתח הגבוה מנותקת באופן אוטומטי כדי למנוע המשך מעבר אנרגיה לא רצויה לתוך המכונית.
לסוללה של BMW i8, בעלת המתח הגבוה, מוענקת אחריות לשמונה שנים או עד מרחק של 100,000 ק"מ - הקודם מבין השניים.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.