חדשנות בכל פעימה.

BMW i

חבילת האבזור המלאה Pure Impulse

חדשנות בכל פעימה.

חבילת האבזור המלאה Pure Impulse

חדשנות בכל פעימה.חבילת האבזור המלאה Pure Impulse
BMW i

חבילת עיצוב פנים - CARPO CARUM GREY.

חבילת העיצוב Carpo Carum Grey, מרשימה באסתטיקה חדשנית ובמראה איכותי. משטחי עור בהירים בגוון Carum Grey מנוגד לגוון anthracite של חיפוי התקרה, ועם פריטים נפרדים בעור טבעי ליצירת אווירה של מרחב. עיטורי BMW i Blue מיוחדים, דוגמת אלו של חגורת הבטיחות או התפרים הכפולים על המושבים ושטיחוני הרצפה, לא רק מדגישים את הספורטיביות הכוללת של BMW i8, אלא גם יוצרים אווירה ייחודית. משטחים בגוון Amido מטאלי בלוח המכשירים, בקונסולה המרכזית ובדלתות משלימים את המראה הכולל. בשילוב עם הפרטים העדינים בגימור כרום, הם מבטיחים שחבילת עיצוב זו תהיה המפתח לחוויה ייחודית של עיצוב ונוחות.

  • חיפויי הצד

    חיפויי הצד של המראות החיצוניות בעור טבעי בגוון anthracite-שחור מעניקים לתא הנוסעים מראה ספורטיבי ומרווח עוד יותר. פסי נוי כחולים יוצרים קווי מתאר אסתטיים ורושם תלת ממדי עתיר חזון. הניגודים שנוצרים ביחס למשטחי העור הבהירים בחיפויי הצד מדגישים את האיכויות המודרניות והדינמיות של BMW i8.

  • חגורות הבטיחות

    הודות לקסם הספורטיבי שלהן, חגורות הבטיחות, הנכללות בחבילת עיצוב זו, בולטות על רקע המאפיינים המודרניים-קלאסיים בתא הנוסעים של BMW i8. הגוון הרענן שלהן תואם לזה של התפרים הכפולים בגוון הבהיר BMW i Blue ובה בעת הוא מנוגד לזה של העור הטבעי הבהיר של המושבים. מאפיינים אלה מעניקים לחגורות הבטיחות של הנהג והנוסע הקדמי אופי של פריטי עיצוב מודרניים, אשר משדרים דינמיות וייחוד.

כיתובים על המושבים.

הפרטים המסוגננים הם שיוצרים את ההבדל בין השגרתי ליוצא הדופן. כך למשל, כיתובי “i8” על משענות הראש, אשר מוצעים באופן בשילוב עם חבילת העיצוב הפנימית Carpo Carum Grey מעידים על איכות גבוהה ומיומנות דיסקרטית, ומדגישים את התחושה של האיכות היוקרתית החדשה.

ציפוי קראמי לידית בורר ההילוכים.

ציפוי קראמי לידית בורר ההילוכים.

העידון שמשדרת ידית בורר ההילוכים בעלת הציפוי הקראמי מזירקוניום אוקסיד (zirconium-oxide), המצטיינת בחוזק גבוה ועמידות בפני שריטות, מוסיף עוד נופך של תחכום לתא הנוסעים שלBMW i8. בנוסף לכך, התחושה היוקרתית שמשדרת הנגיעה בחומר מבטיחה חוויה מוחשית עוד לפני שמתחילים בנסיעה.

ספי דלתות.

המעבר משגרת היום יום לעידן החדשנות: ברגע שפותחים את הדלת של BMW i8, ספי הדלתות שובים מיד את העין. כיתובי “i8” המודרניים משדרים מראה איכותי ותחושה עילאית. האפקט מושג באמצעות חריטה בלייזר כחלק מתהליך הייצור, וחושף לעין את הצבעים השונים של הצביעה המרובדת.

כיסויים.

גם כשמביטים דרך השמשה הקדמית, כיסוי תא המנוע מעור שחור יוצר רושם של אלגנטיות תכליתית ואיכות יוצאת דופן - חוויה שמשתלבת בתחושה של המגע הנעים והמתוחכם כאשר מכניסים מזוודות לתא המטען.
רכיב מסוגנן לא פחות בחבילת עיצוב פנימי זו הם שטיחוני הרצפה בעלי התפרים בגוון BMW i Blue מנוגד.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.