סמל של עידן חדש.

BMW i8 רודסטר בהופעת בכורה.

סמל של עידן חדש.

BMW i8 רודסטר בהופעת בכורה.

סמל של עידן חדש.BMW i8 רודסטר בהופעת בכורה.

העתיד לובש צורה - BMW i8 רודסטר הראשונה אי פעם. נמרצת, מלהיבה ומוכנה להציג פרשנות חדשה לחופש. להנאה מנהיגה ללא תנאי, בכל מקום שאליו מובילה הדרך. כבר במבט הראשון בעיצוב האגדי עולות רמות האדרנלין. גם מד הסל"ד מזנק במהירות עצומה: יחידת ההנעה ההיברידית החדשנית – שילוב של מנוע טורבו-בנזין למנוע חשמלי - מפתח הספק של 374 כ"ס ומומנט של 58.1 קג"מ. בנוסף, הוא מאיץ את BMW i8 קופה החדשה בתוך 4.6 שניות בלבד. הנתיב המהיר ביותר לחוויה החדשה של החופש.

Read more
BMW i

מפרט טכני, קטלוג וספר נהג.

הנוכחות המוחלטת.

BMW i8 רודסטר מתגלה כעתידנית עד אחרון הפרטים. הקווים המתקדמים שלה מדברים בשפת עיצוב דינמית מעל לכל תחרות. המאפיין המרשים ביותר: דלתות כנפי השחף המרשימות, המיוצרות מסיבי פחמן קלי משקל (קרבון פייבר), שנפתחות על צירן בצורה נוחה. החזית האתלטית ממשיכה להציג את האופי הייחודי של המכונית, ונושאת בגאווה את שבכת הכליות הכפולה של BMW - שמשני צדיה פנסים ראשיים בטכנולוגיית LED מלאה ופתחי אוויר מסוג Air Curtain שזכו לעיצוב חדש. ה"חגורה השחורה" והייחודית, בצורת האות V, נמתחת ממכסה תא המנוע, לאורך המכונית כולה ומדגישה את הצללית השטוחה שלה. העיצוב הזורם והמרשים גם משפר את זרימת האוויר ומתאפיין באווירודינמיות ברמה חסרת תקדים. הסימביוזה המושלמת שמציגה BMW i8 רודסטר בין צורה לתפקוד מכירה רק יעד אחד: חופש מוחלט.

"אנו מכנים זאת ניידות חשמלית פתוחה וטהורה. עם המכונית הדו-מושבית הפתוחה הזו אנו מכוונים לצמרת פלח השוק של מכוניות הספורט ההיברידיות והפתוחות".
קלאוס פרהליש, חבר מועצת המנהלים, חברת BMW

חלל. פתוח.

גם תא הנוסעים של BMW i8 רודסטר מדגיש את האופי הייחודי של המכונית. הדבר ניכר מיד בחבילת העיצוב הפנימי הייחודית Accaro Amido/E-Copper. עיצוב הפנים משקף גם את הקווים הדינמיים של העיצוב החיצוני, ויוצר דינמיקה עתידנית בסביבת הנהג. החלק המרכזי של סביבת הנהג נוטה כלפי הנהג ואמצעי הבקרה מאורגנים בצורה אינטואיטיבית - על מנת להבטיח מוכוונות מרבית לנהג ומבנה ברור. מושבי הספורט החדשים, בעלי כוונון חשמלי ותפקוד זיכרון, מעניקים תמיכה צדית אופטימלית ונוחות מרבית. מאחורי המושבים נמצא מרחב אחסון נוסף. עם חבילת הנסיעות (Travel Packet) המוצעת כאופציה, אפשר ליהנות מחוצצים מתקפלים ומכיס מפות נוסף, מעור Nappa. בשעות החשיכה, תאורת האווירה הפנימית, בטכנולוגיית LED, מבטיחה אווירה איכותית. את פסי הנוי בדלתות, לוח המכשירים, הקונסולה המרכזית וגלגל ההגה אפשר לקבל כאופציה בגימור בצבעי EfficientDynamics Blue, Amber Yellow ו-White.

מכונית ספידסטר מהפכנית.

העיצוב של BMW i8 רודסטר עוצר נשימה - גם למשבי הרוח הנגדית. זאת לא רק בזכות המראה האתלטי, אלא גם הודות למרכב החלק, המבנה בעל המשקל הנמוך במיוחד והעיצוב המרובד של הפנסים האחוריים, בטכנולוגיית LED, שהרוח זורמת דרכם.

Read more

ראש חץ. מיוצר מפחמן.

ראש חץ. מיוצר מפחמן.

להוביל בראש. זה קל עם BMW i8 רודסטר החדשה. אחת מהסיבות היא התפיסה יוצאת הדופן של המשקל הנמוך: מבנה ה- LifeDrive. היא כוללת את מודול Drive - שלדת אלומיניום ואת מודול Life - תא נוסעים קל במיוחד המיוצר מסיבי פחמן (קרבון פייבר) בעלי חוזק גבוה. שני הרכיבים עברו אופטימיזציה קפדנית של המשקל עד הגרם האחרון, ומציעים שילוב בין קיימות מוקפדת לבין יעילות ספורטיבית מושלמת בכביש.

החופש להגיע לכל מקום.

החופש להגיע לכל מקום.

טעינה או תדלוק - את שניהם אפשר לבצע בקלות ב-BMW i8 רודסטר החדשה, הודות לחבילה המקיפה של המוצרים והשירותים ELECTRIC 360°. בבית, אפשר לטעון את BMW i8 בקלות בעמדת BMW i Wallbox (אופציונלי) או בעזרת כבל הטעינה המסופק עם הרכב.

CONNECTED TODAY FOR TOMORROW.

BMW ConnectedDrive offers innovative solutions that provide high connectivity for the new BMW i8 Roadster – for a fully intelligent and sustainable form of mobility. For example, the BMW ConnectedDrive services for navigation always provide the most efficient route to the destination. In addition, the BMW Connected App Remote Services for iOS and Android give you plenty of relevant information about your BMW i8 Roadster – just a fingertip away. And thanks to BMW Teleservices, the BMW i Partner is always up to date when there is a need for service.

  • Send my routes to car

    The “Send my routes to car” function allows you to plan your intelligent routes and transmit them to your BMW before getting in yourself. BMW Connected+ detects a low level of fuel and adds a refuelling stop to your route.

  • Share live trip status

    The “Share live trip status” function allows you to securely share your time of arrival and current location with friends and family during a trip. The recipient receives a link to a website that displays the destination and current location of the vehicle on a map.

תכנית BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE.

תכנית BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE.

כבעלים של BMW i8 רודסטר, אתה נהנה מעולם שלם של הטבות. תכנית BMW i Pure Impulse Experience מציעה לחברים אירועים בלעדיים והצעות ייחודיות של סגנון חיים ברחבי העולם. התכנית כוללת תובנות מרתקות ומעוררות השראה על טכנולוגיה, נסיעות, תרבות, גסטרונומיה ועיצוב.

בטיחות מלאה במבט קדימה.

בטיחות מלאה במבט קדימה.

בכל מקום שאליו תיסע - BMW i8 רודסטר מוכנה לכל דבר הודות למספר הרב של מערכות הסיוע. בנהיגה בכביש רטוב, למשל, הבלמים מנוקים מדי פעם באמצעות התפקוד לבלמים יבשים שמפחית את הלחות - והכל ללא לחץ מוחשי על הבלמים. בתנאים של מזג אוויר גרוע, בקרת האחיזה הדינמית (DTC) מקילה על תחילת הנסיעה, מפחיתה את סחרור הגלגלים ומבטיחה אחיזה מרבית. במהלך הנסיעה, מערכת xDrive של BMW להנעה חכמה לכל הגלגלים מספקת אחיזה מעולה בכל התנאים. המערכת מופעלת במצב היברידי ומחלקת את כוחות ההינע של שני סוגי ההנעה, בצורה משתנה ובהתאם לתנאים, לכל ארבעת הגלגלים.

עוד נושאים קשורים.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק וטווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. הנתונים בפועל מושפעים גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולים אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more