הדור החדש של החזון.

BMW i8 קופה החדשה.

הדור החדש של החזון.

BMW i8 קופה החדשה.

הדור החדש של החזון.BMW i8 קופה החדשה.

העתיד לובש צורה - BMW i8 קופה החדשה. מלאת מרץ, מרהיבת עין ומוכנה להגדיר את הניידות מחדש. להנאה מנהיגה ללא תנאי, בכל מקום שאליו מובילה הדרך. די במבט חטוף בעיצוב האגדי כדי להגביר את רמות האדרנלין. גם מד הסל"ד מזנק במהירות עצומה: יחידת ההנעה ההיברידית החדשנית – שילוב של מנוע טורבו-בנזין למנוע חשמלי - מפתח הספק של 374 כ"ס ומומנט של 58.1 קג"מ. בנוסף, הוא מאיץ את BMW i8 קופה החדשה תוך 4.4 שניות בלבד מ-0 ל-100 קמ"ש. הנתיב המהיר לעידן החדש.

Read more
BMW i

מפרט טכני ומחירון.

מפרט טכני ומחירון.

הצצה אל העתיד.

BMW i8 קופה מתגלה כעתידנית עד אחרון הפרטים. הקווים המתקדמים שלה מדברים בשפת עיצוב דינמית מעל לכל תחרות. המאפיין המרשים ביותר: דלתות כנפי השחף המרשימות, המיוצרות מסיבי פחמן קלי משקל (קרבון פייבר), שנפתחות בצורה נוחה. החזית האתלטית ממשיכה להציג את האופי הייחודי של המכונית, ונושאת בגאווה את שבכת הכליות הכפולה של BMW - שמשני צדיה פנסים ראשיים בטכנולוגיית LED מלאה ופתחי אוויר מסוג Air Curtain שזכו לעיצוב חדש. ה"חגורה השחורה" והייחודית, בצורת האות V, נמתחת ממכסה תא המנוע, לאורך המכונית כולה ומדגישה את הצללית השטוחה שלה. העיצוב הזורם והמרשים גם משפר את זרימת האוויר ומתאפיין באווירודינמיות ברמה חסרת תקדים. הסימביוזה המושלמת שמציגה BMW i8 קופה בין צורה לתפקוד מכירה רק כיוון אחד: קדימה.

"BMW i8 קופה היא כבר עכשיו מכונית הספורט ההיברידית הנמכרת ביותר בעולם - ואני מאמין שהדגם החדש יצליח עוד יותר".
קלאוס פרהליש, חבר מועצת המנהלים, חברת BMW

מרכז הבקרה של המחר.

גם תא הנוסעים של BMW i8 קופה מדגיש את האופי הייחודי של המכונית. הדבר ניכר מיד בחבילת העיצוב הפנימי הייחודית Accaro Amido/E-Copper. עיצוב הפנים משקף גם את הקווים הדינמיים של העיצוב החיצוני, ויוצר דינמיקה עתידנית בסביבת הנהג. החלק המרכזי של סביבת הנהג נוטה כלפי הנהג ואמצעי הבקרה מאורגנים בצורה אינטואיטיבית - על מנת להבטיח מוכוונות מרבית לנהג ומבנה ברור. מושבי הספורט החדשים, בעלי הכוונון החשמלי, מעניקים תמיכה צדית אופטימלית ונוחות מרבית. בשעות החשיכה, תאורת האווירה הפנימית, בטכנולוגיית LED, מבטיחה אווירה איכותית. את פסי הנוי בדלתות, לוח המכשירים, הקונסולה המרכזית וגלגל ההגה אפשר לקבל כאופציה בגימור בצבעי EfficientDynamics Blue, Amber Yellow ו-White.

מגדירה מחדש את הדינמיקה.

העיצוב של BMW i8 עוצר נשימה - וגם משבי רוח. זאת לא רק בזכות המראה האתלטי, אלא גם הודות למרכב החלק, המבנה בעל המשקל הנמוך במיוחד והעיצוב המרובד של הפנסים האחוריים, בטכנולוגיית LED, שהרוח זורמת דרכם.

Read more

צורה חדשה למשקל נמוך.

צורה חדשה למשקל נמוך.

להוביל בראש. זה קל עם BMW i8 קופה החדשה. אחת מהסיבות היא התפיסה יוצאת הדופן של המשקל הנמוך: מבנה ה- LifeDrive. היא כוללת את מודול Drive - שלדת אלומיניום ואת מודול Life - תא נוסעים קל במיוחד המיוצר מסיבי פחמן (קרבון פייבר) בעלי חוזק גבוה. שני הרכיבים הם בעלי משקל אופטימלי, עד הגרם האחרון, ומציעים שילוב בין קיימות מוקפדת לבין יעילות ספורטיבית מושלמת בכביש.

החופש להגיע לכל מקום.

החופש להגיע לכל מקום.

טעינה או תדלוק - את שניהם אפשר לבצע בקלות ב-BMW i8 קופה החדשה, הודות לחבילה המקיפה של המוצרים והשירותים ELECTRIC 360°. בבית, אפשר לטעון את BMW i8 בקלות בעמדת BMW i Wallbox (אופציונלי) או בעזרת כבל הטעינה המסופק עם הרכב. בכביש, תמצא מספר גדל והולך של תחנות טעינה ציבוריות, שבהן ניתן להשתמש.

תכנית BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE.

תכנית BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE.

כבעלים של BMW i8 קופה, אתה נהנה מעולם שלם של הטבות. תכנית BMW i Pure Impulse Experience מציעה לחבריה אירועים בלעדיים והצעות ייחודיות של סגנון חיים ברחבי העולם. התכנית כוללת תובנות מרתקות ומעוררות השראה על טכנולוגיה, נסיעות, תרבות, גסטרונומיה ועיצוב.

בטיחות מלאה במבט קדימה.

בטיחות מלאה במבט קדימה.

בכל מקום שאליו תיסע - BMW i8 קופה מוכנה לכל דבר הודות למספר הרב של מערכות הסיוע. בנהיגה בכביש רטוב, למשל, הבלמים מנוקים מדי פעם באמצעות התפקוד לבלמים יבשים שמפחית את הלחות - והכל ללא לחץ מוחשי על הבלמים. בתנאים של מזג אוויר גרוע, בקרת האחיזה הדינמית (DTC) מקילה על תחילת הנסיעה, מפחיתה את סחרור הגלגלים ומבטיחה אחיזה מרבית. במהלך הנסיעה, מערכת xDrive של BMW להנעה חכמה לכל הגלגלים מספקת אחיזה מעולה בכל התנאים. המערכת מופעלת במצב היברידי ומחלקת את כוחות ההינע של שני סוגי ההנעה, בצורה משתנה ובהתאם לתנאים, לכל ארבעת הגלגלים.

עוד נושאים קשורים.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק וטווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. הנתונים בפועל מושפעים גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולים אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more