ממד חדש של הנאה מהנהיגה.

BMW i

BMW i3 - המכונית החשמלית של BMW.

ממד חדש של הנאה מהנהיגה.

BMW i3 - המכונית החשמלית של BMW.

ממד חדש של הנאה מהנהיגה.BMW i3 - המכונית החשמלית של BMW.

העולם נמצא בתנועה מתמדת - וכך גם אנו. התנועה מחוללת שינויים, והשינויים הם מלהיבים. יותר ויותר אנשים ברחבי העולם חושבים מחדש על הערכים שלהם ומנסים לאמץ אורח חיים חדש ולגלות מודעות רבה יותר.
ב-BMW i, השינויים האלה בהלך הרוח הובילו לעידן חדש - שבו, לראשונה אי פעם, מפתחים מכוניות מהיסוד מתוך מחשבה על ניידות בת קיימא. ומבחינה זו, BMW i3 היא יותר ממכונית. היא הוכחה לכך שאחריות והנאה מהנהיגה משלימות זו את זו ויוצרות שלמות חדשה. זה הזמן להוביל ולתת דוגמה. לחוות עידן חדש של הנאה מנהיגה.

מה חשים כשנוהגים ב-BMW i3?

האם תהית אי פעם מה חשים כשנוהגים ב-BMW i3? גלה בעצמך, במסגרת החוויה של BMW i3. אתה מוזמן לצפות בסרטונים ממילאנו, לונדון, ברלין ואוסלו.

כדי לכבוש דרכים חדשות, חייבים להעז ולחשוב בצורה שונה.

בהתאם לרוח החלוצית של קבוצת BMW, למותג BMW יש מסורת ארוכה של פיתוחים פורצי דרך. אולם, כשהציגה את מותג BMW i, עשתה קבוצת BMW צעד נועז במיוחד לעבר העתיד. השורשים של BMW i נטועים בשנת 2007, כאשר “project i” - פרויקט שערער על כל היסודות שגובשו במשך עשרות שנים של ייצור מכוניות, ועל התפיסה הבסיסית של המכונית עצמה - סלל דרכים חדשות וכיוונים חדשים לקידמה, בניסיון להגדיר את תפיסת הניידות החדשה של העתיד.

הפיתוח של BMW i3.

המבחן המעשי.

.THE BORN ELECTRICS

.THE BORN ELECTRICS

מאז ש-BMW i הוקמה בשנת 2013, חלוצי חשמל מכל רחבי העולם, נוהגים, חיים וחולקים איתנו את חזון הניידות העתידית שלנו. בפלטפורמות של המדיה החברתית הם פותחים בפנינו את המרחבים האישיים שלהם, מספרים לנו סיפורים 'מחשמלים' ומשתפים רגעים מחיי היום יום עם BMW i3.

חדשנות והעיר הגדולה.

חדשנות והעיר הגדולה.

BMW i3 - המכונית החשמלית של BMW - היא הדגם הראשון בעולם מייצור סדרתי שהוגדר כמכונית בת קיימא בכל השלבים, מהפיתוח של המכונית ועד לייצור ולשימוש היום יומי. כמכונית חשמלית, היא אינה פולטת שום זיהום בשימוש צרכני יומיומי - מה שהופך אותה לבת הלוויה המושלמת לעיר.
אולם, BMW i3 אינה רק מכונית ירוקה. הודות לזריזות ולכושר ההאצה שלה - 7.3 שניות בלבד מ-0 ל-100 קמ"ש - היא בראש ובראשונה מספקת חוויית נהיגה יוצאת דופן. כדי להתחיל לנסוע, כל מה שצריך זה ללחוץ לחיצה עדינה על דוושת ההאצה, ו-BMW i3 מתחילה בהאצה רבת עצמה וחרישית כמעט לחלוטין.

BORN ELECTRIC חשמלית מלידה.

קרא עוד על תפיסת הניידות עתירת החזון של BMW i.

מערכת ההינע eDrive של BMW.

לחוות הנאה טהורה מנהיגה במכונית חשמלית: מערכת ההינע החדשנית eDrive של BMW מזניקה אותך ליעד בצורה דינמית וללא זיהום כלל.

טווח.

ל-BMW i3 (עם סוללת 94 Ah המשווקת בישראל) טווח נסיעה מעשי* של עד 200 ק"מ בנסיעה בכוחו של המנוע החשמלי. טווח זה ארוך ב-50% בהשוואה לטווח של BMW i3 (עם סוללת 60 Ah אשר שווקה בעבר באירופה) - להנאה ממושכת עוד יותר מהנהיגה. * טווח נסיעה חשמלי על פי נתוני היצרן – 300 ק"מ.

טעינה.

בבית או בדרכים: הודות לתפיסת הטעינה החדשנית שלה, אפשר "לתדלק" את BMW i3 תוך שעות ספורות.

קיימות.

משכנעת לאורך כל הדרך: כל תהליך הייצור וכל מחזור החיים של BMW i3 פותחו מתוך מחשבה על קיימות.

מדריך להפעלה מהירה.

גלה את הממד החדש של ההנאה מהנהיגה: המדריך להפעלה מהירה כולל שפע מידע על BMW i3 - המכונית החשמלית של BMW.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.