להתרווח ולהירגע. ברמה הגבוהה ביותר.

נוחות ונינוחות ב-BMW סידרה 7.

להתרווח ולהירגע. ברמה הגבוהה ביותר.

נוחות ונינוחות ב-BMW סידרה 7.

להנאה מהנהיגה שמאפיינת את כל דגמי BMW, מוסיפה BMW סידרה 7 ממד חדש של הנאה מהנסיעה - גם כשמישהו אחר נוהג. הנוסעים שיושבים במושבים המפוארים מאחור נהנים ממרחב נדיב. טכנולוגיית השלדה האקטיבית של מערכת Executive Drive Pro המוצעת כאופציה מעניקה חוויית נסיעה בנוחות מושלמת ונהיגה דינמית בכל מצב, ותאורת האווירה המעוצבת, כמו גם המערכות החדשניות לנוחות ובידור, מבטיחות נסיעה מהנה ברמה עילאית.

להתרווח ולהירגע. ברמה הגבוהה ביותר.נוחות ונינוחות ב-BMW סידרה 7.

להנאה מהנהיגה שמאפיינת את כל דגמי BMW, מוסיפה BMW סידרה 7 ממד חדש של הנאה מהנסיעה - גם כשמישהו אחר נוהג. הנוסעים שיושבים במושבים המפוארים מאחור נהנים ממרחב נדיב. טכנולוגיית השלדה האקטיבית של מערכת Executive Drive Pro המוצעת כאופציה מעניקה חוויית נסיעה בנוחות מושלמת ונהיגה דינמית בכל מצב, ותאורת האווירה המעוצבת, כמו גם המערכות החדשניות לנוחות ובידור, מבטיחות נסיעה מהנה ברמה עילאית.

Read more

מערכת שמע BOWERS & WILKINS DIAMOND עם צליל היקפי

מערכת השמע Bowers & Wilkins Diamond עם הצליל ההיקפי מציעה בחלל המכונית שמע יוצא דופן, באיכות אולפן. המיקום של הרמקולים, אשר נבחר בקפידה, מבטיח כי הנהג והנוסעים ייהנו תמיד מאיכות שמע טובה ככל האפשר - בכל מקומות הישיבה. שישה עשר רמקולים בהספק כולל של 1,400 וואט מספקים חוויית צליל מהפנטת.
רמקולים המיוצרים מחומרים חדשניים יוצרים איזון מושלם בין איכות צליל לבין משקל המכונית. הטוויטרים של מערכת השמע Bowers & Wilkins Diamond עם הצליל ההיקפי כוללים יהלומים שמיוצרים מחומר סינתטי טהור. החומר הייחודי, הקל והעמיד במיוחד, הוא אידיאלי להפקה של צלילים בתדר גבוה. מאפיינים בולטים נוספים כוללים את טכנולוגיית NautilusTM, אשר מסיטה קרינת קול לא רצויה מן החלק האחורי של הכיפה, על מנת ליצור צליל תלת ממדי, את שני הרמקולים לצלילי טווח הביניים בטכנולוגיית Kevlar®, ואת שני הסאב-וופרים המרכזיים בטכנולוגיית Rohacell®.
מסגרת הרמקול, המיוצרת מפלדת אל-חלד, מצטיינת בעיצוב הייחודי של סדרת פיבונאצ'י. כשמפעילים את המערכת מוארים הרמקולים בתאורה עדינה, על מנת לבטא מבחינה חזותית את איכות השמע יוצאת הדופן של המערכת.

חבילת EXECUTIVE LOUNGE

קשה למצוא מקום טוב יותר להירגע בדרכים - מאשר ב-BMW סידרה 7 המצוידת בחבילת Executive Lounge. היא מציעה לנוסע היושב מאחורי מושב הנוסע הקדמי נוחות מרבית הודות למגוון רחב של אפשרויות כוונון, תפקוד עיסוי אופציונלי עם חבילה משולבת של תכניות אימונים Vitality Programme, ומשענת לרגל במיקום נוח במיוחד למנוחה. בנוסף, אפשר להזיז את מושב הנוסע הקדמי הרחק לפנים באופן חשמלי, וגם לקפל את משענת הגב שלו קדימה - על מנת לפנות מרווח מרבי לרגליים. שולחן מתקפל וחבילה אופציונלית של חוויית בידור במושב האחורי משלימים היטב את הפינוק בחלק האחורי של BMW סידרה 7.

 • חבילת Executive Lounge Seating

  חבילת האבזור Executive Lounge Seating מעניקה לנוסע היושב מאחורי מושב הנוסע הקדמי נוחות ברמה גבוהה, הודות למרווח רגליים מרבי. את המושב ואת הזווית של משענת הגב אפשר לכוונן בנפרד, על מנת להשיג תנוחת ישיבה נוחה ומרגיעה. משענת רגל שנשלפת באופן חשמלי ממשענת הגב של הנוסע הקדמי מגבירה את הנוחות עוד יותר.
  כדי להשיג מרווח רב עוד יותר בחלק האחורי של המכונית, אפשר להזיז את מושב הנוסע הקדמי למרחק של 90 מ"מ קדימה, וגם לקפל את משענת הראש שלו כלפי מטה, כדי להשיג ראות מושלמת קדימה.

 • חבילת קונסולה אחורית Executive Lounge

  חבילת הקונסולה האחורית Executive Lounge מציעה שלל תפקודים לנוחות גבוהה ככל האפשר במושב האחורי של המכונית. באמצעות הטאבלט Touch Command של BMW, אשר מצויד בצג מגע בגודל של 7 אינץ', אפשר להפעיל את תפקודי הנוחות והבידור בצורה נוחה.
  לנוסע שיושב מאחורי מושב הנוסע הקדמי מציעה חבילת הקונסולה האחורית Executive Lounge, בנוסף למושב מתקפל שאפשר לסגור אנכית או לפתוח אופקית, גם שני מחזיקי ספלים מובנים, תא אחסון ותא נוסף מתחת למשענת היד.
  בנוסף, חבילת הקונסולה האחורית Executive Lounge כוללת מנשא טעינה snap-in עבור הטאבלט Touch Command של BMW, ושטיחוני רצפה ייחודיים בעלי פלומה עבה. עם חבילת הקונסולה האחורית Executive Lounge יש במכונית ארבעה מקומות ישיבה זמינים.

 • חבילת תכניות אימונים Vitality Programme

  לנסוע בנוחות ולהגיע רעננים ומלאי אנרגיה. בשילוב עם מושבי העיסוי מאחור וחבילת חוויית בידור במושב האחורי המוצעת כאופציה, תכניות האימונים מחבילת Vitality Programme של BMW מציעות ליושבים מאחור מבחר עשיר של תרגילים לשמירה על רעננות.
  אפשר לבחור מבין שמונה תכניות אימונים שונות להפעלת השרירים של הגב והכתפיים. האימון האינטראקטיבי מוצג בצג הבידור האחורי, והחיישנים המובנים במושבים האחוריים מעניקים משוב על מנת להבטיח ביצוע אופטימלי של התרגילים.

 • תפקוד עיסוי לנוסעים מאחור

  הנוסעים מאחור יכולים לבחור מבין שמונה תפקודי עיסוי שונים במשענת הגב ובכרית המושב, על מנת להמריץ את השרירים או להרגיע אותם בצורה ממוקדת, ולהפחית את הלחץ על חוליות עמוד השדרה. את תכניות העיסוי אפשר לקבוע באחת מבין שלוש רמות.
  שמונה התכניות מחולקות לקטגוריות הפעלה, הירגעות ורענון. התכניות מקטגוריית ההפעלה מעסות לא רק חלקי גוף נפרדים, דוגמת אגן הירכיים או הגב העליון, אלא את כל הגוף. גם עמוד השדרה זוכה לעיסוי באמצעות תרגילים ספציפיים. בתכניות מקטגוריית ההירגעות, אזורי הגב, הכתפיים והמותניים זוכים לעיסוי עדין. תפקוד הרענון מוביל לרוגע מוחשי והרפיה של הגוף - שהיא חשובה במיוחד בנסיעות ארוכות. בצג הבידור למושב האחורי מוצגת תכנית אימונים באנימציה (במסגרת תכנית הרענון), בסנכרון עם מנועי העיסוי. את מלוא המגוון של התכניות והתפקודים אפשר לבקר באמצעות טאבלט Touch Command שהוא חלק ממערכת הבידור למושב האחורי.

תאורת אווירה מעוצבת.

אור יוצר עולמות - בטבע, באמנות, בעיצוב וגם ב-BMW סידרה 7. מגוון של מקורות אור, ישירים ועקיפים, מעניקים לתא הנוסעים של BMW סידרה 7 את המראה המודרני שלו, דמוי הטרקלין. תפיסת התאורה מגיעה לשלמות עם גג השמש הפנורמי Sky Lounge, הודות לשילוב בין מקורות אור טבעיים לבין תאורת האווירה הצבעונית - שילוב שיוצר אווירה בלתי נשכחת.

 • גג שמש פנורמי Sky Lounge

  גג השמש הפנורמי Sky Lounge מעניק לנוסעים תמונה ברורה של השמיים, ביום ובלילה, לתחושה של מרחב נדיב ופתוח. תא הנוסעים שטוף האור יוצר רושם מהודר במיוחד. הווילונות הנגללים החשמליים מלפנים ומאחור מתכווננים בנפרד ומציעים צל נעים להגנה מקרינה ישירה של שמש.
  בשעות החשיכה נוצרת אווירה נעימה הודות לעיצוב תאורה שכולל יותר מ-15,000 גופי תאורה. את הגוון של התאורה המעוצבת אפשר לבחור מבין שישה צבעים של תאורת אווירה.
  אפשר ליהנות ממגוון של אפשרויות נוספות לאוורור של תא הנוסעים, הודות לתפקודי ההזזה או ההטיה מלפנים. מגן רוח מובנה, שנשלף באופן אוטומטי, מגן על הנוסעים מפני משבי רוח עזים, גם בנהיגה עם גג פתוח.

 • תאורת אווירה

  כשבחוץ יורדת החשיכה, תאורת האווירה משרה בתא הנוסעים אווירה נעימה ומרגיעה. שטיח התאורה לקבלת פנים (Welcome Light Carpet), שהוא חלק מחבילת תאורת האווירה, מאיר את האזור שלפני דלתות המכונית כאשר נכנסים אליה ויוצאים ממנה.
  בנוסף לשטיח התאורה לקבלת פנים (Welcome Light Carpet), בעל התאורה הלבנה, כוללת חבילת האבזור שישה עיצובי תאורה פנימיים שאפשר לעמעם - בצבעים הבאים: White, Blue, Orange, Bronze, Lilac או Green.
  עוד כוללת חבילת האבזור: תאורה באזור הרגליים מלפנים, בתא הכפפות, בקונסולה המרכזית מאחור ובתא האחסון שבמשענת היד, וכן במשענות הגב של המושבים הקדמיים; תאורת קריאה מלפנים ומאחור; תאורה באזור תא המטען; תאורה בחיפויים, במראות החיצוניות ובתא לכרטיסים; תאורה באזור הרגליים ותאורת יציאה בכל הדלתות.

חבילת מבשם אוויר (AMBIENT AIR PACKAGE)

בעת לחיצה על לחצן ייעודי, מפזרת חבילת מבשם האוויר (Ambient Air Package) ניחוח עדין ונעים בתא הנוסעים. אפשר לבחור מבין שמונה ניחוחות, מארבע קטגוריות - שכולם הותאמו במיוחד למכונית. בכל פעם, ניתן לפזר במכונית לסירוגין שני ניחוחות. ניתן לבחור מבין שלוש עצמות בישום. את התפקוד אפשר להפעיל באמצעות בקר iDrive ותפריטי iDrive, או ישירות, בלחיצה על לחצן בלוח הבקרה של מיזוג האוויר. החיווי של התפקוד מופיע בצג הבקרה.
כשמפזרים ניחוח, האוויר החיצוני מסונן ומטוהר. גם איכות האוויר משתפרת באופן משמעותי, הודות לפיזור יוני חמצן.
שמונת הניחוחות מחולקים לארבע הקטגוריות הבאות: "Blue Suite" עם ניחוחות של מים רעננים, "Green Suite" עם ניחוחות של צמחים רעננים, "Golden Suite" עם ניחוחות חמים ועשירים ו-"Authentic Suite" עם ניחוחות טבעיים. בשימוש ממוצע, מספיקים כל הניחוחות לכשישה חודשים וניתן להזמין ניחוחות חדשים כאביזרים מקוריים של BMW.

חבילת בידור במושב האחורי (אופציונלי)

החבילה של חוויית בידור במושב האחורי מבטיחה שהיושבים מאחור יוכלו ליהנות מבידור משובח.
את חוויית הבידור במושב האחורי מפעילים באמצעות הטאבלט Touch Command של BMW. המערכת כוללת שני צגים צבעוניים, בגודל 10 אינץ', בחלק האחורי של גב המושבים הקדמיים. החבילה כוללת גם נגן Blu-ray, חיבור HDMI למכשירים ניידים ומגוון חיבורים לנגני MP3, קונסולות משחקים ושאר מכשירים. באמצעות הממשק האלחוטי המובנה ניתן לחבר עד שלושה זוגות של אוזניות.
בשילוב עם מושבי העיסוי מאחור, ניתן להשתמש בחבילה של חוויית בידור במושב האחורי גם בתכניות האימונים מחבילת Vitality Programme.

מערכת EXECUTIVE DRIVE PRO

מערכת Executive Drive Pro לבקרת המתלים מבטיחה נוחות נסיעה יוצאת דופן, והיא מציעה מאפיינים יוצאי דופן של דינמיקת נהיגה. למרות שמערכת המתלים הסטנדרטית, הכוללת מתלי אוויר קדמיים ואחוריים, ובולמי זעזועים אדפטיביים מציעה מאפייני נוחות מעולים, הרי שהתוספת של מערכת Executive Drive Pro עם ייצוב אלקטרו-מכני כנגד גלגול המרכב, מפחיתה למינימום את גלגול המרכב בפניות ועל משטחי דרך משובשים ולא ישרים. המערכת מבוססת על מייצבים אקטיביים בסרן הקדמי ובסרן האחורי, והיא מווסתת את המתלים בצורה רציפה במהלך הנסיעה. נוחות הנסיעה והדינמיות יכולות להגיע לרמות הגבוהות ביותר הודות לשילוב של מידע נוסף ממערכת הניווט, ניתוח של סגנון הנהיגה ונתונים על הדרך מלפנים שמתקבלים מהמצלמה.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more