חדשנית. מקדימה את זמנה.

שימושיות חדשנית ב-BMW סידרה 7.

חדשנית. מקדימה את זמנה.

שימושיות חדשנית ב-BMW סידרה 7.

החיפוש אחר חידושים פורצי דרך הוא הכוח המניע של מהנדסי BMW. עם תפקודים דוגמת שליטה באמצעות תנועות יד (Gesture Control), תאורת לייזר (BMW Laserlight) או חנייה בשלט רחוק (Remote Control Parking), קובעים המהנדסים סטנדרטים עתידניים נוספים ב-BMW סידרה 7. בנוסף, לראשונה ברכב של BMW, שולב טאבלט מובנה במושב האחורי ((Touch Command לשליטה בתפקודים עיקריים.

חדשנית. מקדימה את זמנה.שימושיות חדשנית ב-BMW סידרה 7.

החיפוש אחר חידושים פורצי דרך הוא הכוח המניע של מהנדסי BMW. עם תפקודים דוגמת שליטה באמצעות תנועות יד (Gesture Control), תאורת לייזר (BMW Laserlight) או חנייה בשלט רחוק (Remote Control Parking), קובעים המהנדסים סטנדרטים עתידניים נוספים ב-BMW סידרה 7. בנוסף, לראשונה ברכב של BMW, שולב טאבלט מובנה במושב האחורי ((Touch Command לשליטה בתפקודים עיקריים.

Read more

תאורת לייזר של (BMW (BMW LASERLIGHT.

במצב של אלומה גבוהה בטכנולוגיית לייזר, מאירה תאורת הלייזר של (BMW (BMW Laserlight  לטווח של עד 600 מטר - כמעט פי שניים מהטווח של פנסים ראשיים רגילים. באמצעות השימוש בטכנולוגיה חדשה זו בפנסים הראשיים, משפרת תאורת הלייזר את הבטיחות ומעניקה ראות טובה יותר בשעות הלילה.

האבזור כולל אלומה נמוכה בטכנולוגיית LED ואלומה גבוהה עם מודול לייזר. תאורת הלייזר הבהירה במיוחד של BMW מעניקה אלומת אור בעצמה גבוהה משמעותית מזו של מקורות אור רגילים. כדי ליצור בידול חזותי, הפנסים הראשיים המצוידים בתאורת לייזר של BMW כוללים עיטורים כחולים וכיתוב "BMW Laserlight". תאורת הלייזר של BMW כוללת גם פנסי חנייה בטכנולוגיית LED, תאורת יום בטכנולוגיית LED, מאותתי פנייה בטכנולוגיית LED, פנסי פנייה בטכנולוגיית LED, פנסים ראשיים מסתגלים וסייען אלומה גבוהה כנגד סנוור של BMW (BMW Selective Beam).

טאבלט מובנה TOUCH COMMAND

הטאבלט המובנה Touch Command של BMW מצויד בצג בגודל של 7 אינץ' ומשולב במשענת היד המרכזית מאחור. הוא מחובר למערכות המכונית ומעניק יכולות מקיפות להפעלה וקביעת הגדרות.
בעזרת הטאבלט אפשר לכוונן, למשל, את המושבים האחוריים ואת מושב הנוסע הקדמי. אפשר לכוונן גם את מיזוג האוויר, האוורור וחימום המושב מאחור, וכן את התאורה הפנימית עם תאורת האווירה, את התריסים של גג השמש ואת הווילונות הנגללים. אפשר לשלוט גם על תפקודי הבידור.
את הטאבלט Touch Command אפשר לטעון בנוחות בעזרת מתאם Snap-in.

שליטה באמצעות תנועות יד (GESTURE CONTROL) של BMW.

באמצעות השליטה בתנועות יד (Gesture Control) של BMW אפשר להפעיל תפקודים נבחרים בתנועות יד מוגדרות. תנועות פשוטות דוגמת החלקה או הצבעה מזוהות באמצעות חיישן הממוקם מעל לקונסולה המרכזית ומפעילות תפקודים דוגמת קבלה של שיחת טלפון נכנסת או דחייתה. את עצמת הקול אפשר לכוונן בתנועות סיבוביות של האצבע המורה. השליטה בתנועות יד (Gesture Control) משלימה את מערכות הבקרה הקיימות, דוגמת בקר המגע iDrive .
תנועות היד הזמינות בפועל מופיעות בצג הבקרה, על מנת לסייע לנהג או לנוסע להשתמש בהן. בנוסף, מעניקה המערכת תגובה מידית, קולית וחזותית, לתנועות היד.

נוחות ונינוחות

העידן החדש של נוחות הנהיגה ב-BMW סידרה 7.

חנייה בשלט רחוק (REMOTE CONTROL PARKING).

התפקוד של חנייה בשלט רחוק (Remote Control Parking) מאפשר לנהג לצאת בנוחות מהמכונית לפני החנייתה, ולהיעזר בשלט-רחוק כדי להסיע את המכונית אל מקום חנייה צר, או חנייה ביתית צרה, בנסיעה לפנים, או להוציא אותה מהם בנסיעה לאחור. הנהג מפעיל את התפקוד של חנייה בשלט רחוק (Remote Control Parking) מחוץ למכונית, בעזרת המפתח עם הצג של BMW.
כל תהליך החנייה מנוטר על ידי חיישני החניה, מערכת העזר לחנייה (Parking assistant) ומערך המצלמות ההיקפיות. על מנת להשתמש בתפקוד של חנייה בשלט רחוק (Remote Control Parking) המכונית צריכה לעמוד ישר ועם גלגלים ממורכזים ישר לפנים, עם החזית כלפי מקום החנייה או החנייה הביתית. במהלך הליך החנייה, הנהג יכול לעצור את המכונית עצירה מבוקרת, במידת הצורך.
לאחר שהמכונית חונה, אפשר לדומם את המנוע בעזרת המפתח. כשמגיעה העת להמשיך בנסיעה, אפשר לשוב ולהתניע את המנוע בעזרת המפתח. במהלך הוצאת המכונית ממקום החנייה בעזרת המפתח, נוסעת המכונית לאחור בקו ישר באופן אוטומטי.

מפתח עם צג של BMW.

המפתח עם הצג של BMW מציג מגוון פריטי מידע על מצב המכונית ומאפשר לשלוט בתפקודים נבחרים בעזרת צג המגע המובנה במפתח.
אפשר להציג את השעה, כמו גם את כמות הדלק שנותרה במיכל וטווח הנסיעה הנוכחי, את התראות השירות ואת הסטטוס הנוכחי של מערכת הנעילה המרכזית, החלונות וגג השמש. בנוסף לכך, בעזרת המפתח עם הצג של BMW אפשר להפעיל את פריטי האבזור הבאים: חנייה בשלט רחוק (Remote Control Parking) ומערכת החימום.
את המפתח עם הצג של BMW אפשר לטעון בטעינה אלחוטית או בעזרת כבל ה-USB שנכלל במערכת.

חבילת תקשורת סלולרית

חבילת התקשורת הסלולרית כוללת חיבור באמצעות טכנולוגיית Bluetooth לטלפון הנייד. בנוסף, זמינים שני שקעי USB עם מלוא התפקודים, וכל אחד מהם מספק זרם טעינה של עד שני אמפר לטעינה מהירה של מכשירים ניידים.
אנטנת הגג מבטיחה כי הקליטה הסלולרית תהיה טובה לפחות כמו מחוץ למכונית. מיקרופון שני עם בקרה נוספת על עצמת הקול מבטיח שניתן יהיה לשמוע היטב את מי שמשוחח בדיבורית, גם אם הוא יושב במושב הנוסע הקדמי.
אפשר לחבר בו-זמנית, בתקשורת Bluetooth, שני טלפונים ניידים ונגן שמע נייד. חבילת התקשורת כוללת תפקודי Office בתקשורת Bluetooth ומעניקה גישה ליומן, הודעות SMS ודואר אלקטרוני בסמארטפונים תואמים. מלבד זאת, ממשק אלחוטי בתקשורת NFC מאפשר לחבר למכונית טלפונים ניידים בקלות ובמהירות.

תפקוד ADAPTIVE MODE.

תפקוד ADAPTIVE MODE.

Adaptive Mode הוא תפקוד חכם ואינטראקטיבי, בו אפשר לבחור באמצעות מערכת ה-Driving Experience Control. תפקוד Adaptive Mode משפיע על הבקרה הדינמית של בולמי הזעזועים האדפטיביים, על ההגה ועל תיבת ההילוכים האוטומטית, ומתאים את ההגדרות ברציפות לתנאי הנהיגה הנוכחיים - ולתכנית הנסיעה שנבחרה (COMFORT או SPORT).
במסגרת תפקוד Adaptive Mode לוקחת המערכת בחשבון גורמים רבים, ובכלל זה כמות הלחיצה של הנהג על דוושת התאוצה, סיבוב של גלגל ההגה או הפעלה של בקרת שיוט, כמו גם סגנון הנהיגה האישי של הנהג. מלבד זאת, נסמכת המערכת גם על אינטראקציה בזמן אמת עם מערכת הניווט, על מנת להתאים את בקרת המתלים כאשר מתקרבים לפניות, צמתים או תנאי דרך שונים. פרט לתפקוד Adaptive Mode, יכול הנהג לבחור גם בתכניות נוספות של מערכת ה-Driving Experience Control: SPORT, COMFORT או ECO PRO.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more