אסתטיקה. מלאת חזון.

העיצוב של BMW סידרה 7.

אסתטיקה. מלאת חזון.

העיצוב של BMW סידרה 7.

"BMW סידרה 7 החדשה מייצגת את התפיסה שלנו ליוקרה מודרנית. אנו רואים בחדשנות טכנית ובאיכות גבוהה של כל פרט, רכיבים חיוניים במסגרת שפת העיצוב עתירת הרגש ואווירת הנינוחות בתא הנוסעים. בתהליך העיצוב עבדנו מתוך תפיסה של 'שירה טכנית' - תחושה של אינטראקציה מושלמת בין טכנולוגיה מתקדמת לבין הביטוי העיצובי שלה".
כרים חביב, מנהל העיצוב של BMW

אסתטיקה. מלאת חזון.העיצוב של BMW סידרה 7.

"BMW סידרה 7 החדשה מייצגת את התפיסה שלנו ליוקרה מודרנית. אנו רואים בחדשנות טכנית ובאיכות גבוהה של כל פרט, רכיבים חיוניים במסגרת שפת העיצוב עתירת הרגש ואווירת הנינוחות בתא הנוסעים. בתהליך העיצוב עבדנו מתוך תפיסה של 'שירה טכנית' - תחושה של אינטראקציה מושלמת בין טכנולוגיה מתקדמת לבין הביטוי העיצובי שלה".
כרים חביב, מנהל העיצוב של BMW

Read more

עיצוב חיצוני.

פרופורציות דינמיות, קווים מדויקים ומשטחים מפוסלים: BMW סידרה 7 מפגינה עיצוב טיפוסי של BMW בצורתו האלגנטית ביותר. בין אם בחזית הפורצת לפנים, ובין אם במראה המוארך במבט מהצד או בחלק האחורי רב העצמה, BMW סידרה 7 מקרינה נוכחות טבעית וסמכותית מכל זווית.

 • חזית בוטחת

  מלפנים, המסגרת הרחבה של שבכת הכליות הגדולה והזקופה בולטת בבירור, ומעניקה ל-BMW סידרה 7 מראה דינמי של פריצה לפנים. פתח האוויר התחתון, אשר מחולק מבחינה אופטית לשלושה חלקים, נפרש לכל רוחבו של הפגוש הקדמי, ומעניק למכונית מראה ייחודי וסמכותי ביותר. עם טכנולוגיית LED כאבזור סטנדרטי, העיצוב של הפנסים הראשיים המסתגלים בטכנולוגיית LED, אשר מוצעים כאופציה, מתחבר לשבכת הכליות ברצועה אופקית.
  טכנולוגיית תאורה ששופכת אור על הדרך מלפנים - במלוא מובן המילה: את תאורת הלייזר של BMW (BMW Laserlight ) אפשר לזהות לפי הפסים האופקיים, בצבע כחול, במרכז הפנס.

 • מראה אלגנטי במבט מהצד

  במבט מהצד, קו הגג המשתפל בעדינות יוצר צללית אלגנטית במיוחד. מסגרות החלונות מצופות הכרום מתמזגות בצורה חלקה בכיפוף הופמייסטר המפורסם. קו הקפל הכפול עם ידיות הדלתות המשולבות נמתח מהפנסים הראשיים לאורות האחוריים בשני קווים מדויקים. הם יוצרים ביניהם אזור צר שנראה כרצועה מתמשכת של אור, בשל המשחקים ההדדיים בין אור לצל במשטחי הצד, ומדגישים הן את האורך והן את הגובה הצדי של BMW סידרה 7. את המראה המאוזן של מכונית הסדאן ואת מרכז הכובד הנמוך למראה מחזק עיטור הכרום שנמתח מפתחי האוויר מסוג Air Breather לכל אורכה של המכונית, במבט מהצד.

 • חלק אחורי רב עצמה

  היישור האופקי של כל הרכיבים בחלק האחורי מדגיש את הרוחב והסמכותיות של BMW סידרה 7. פס כרום אופקי ובולט נמתח לכל רוחבה של המכונית, ויוצר קשר אופטי בין הפנסים. לראשונה נמשכת צורת האות L של פסי התאורה גם בגיאומטריה של זגוגיות הפנסים, מה שמעניק לפנסים האחוריים מראה מרשים עוד יותר. הקצוות של צינור הפליטה זכו למסגרת כרום מרשימה. בשילוב עם מפשק הגלגלים הרחב ובתי הגלגלים המעוצבים, זוכה BMW סידרה 7 למרכז כובד נמוך למראה ולנוכחות ייחודית גם במבט מאחור.

שכבת כליות אקטיבית להזרמת אוויר.

אחד מפריטי העיצוב הייחודיים במבט מהחזית על BMW סידרה 7 הוא שבכת הכליות האקטיבית להזרמת אוויר. פתחי האוויר, הכוללים פסי כרום, גלויים לעין ומווסתים את זרימת האוויר בצורה אקטיבית. כשדרישות הקירור של המנוע עולות, פתחי האוויר נפתחים. במצב סגור, הם משפרים את האווירודינמיות ומבטיחים נוכחות מרשימה הודות לפסי הכרום האנכיים.

עיצוב פנימי.

בכל מושב שבו יושבים ב-BMW סידרה 7, חשים את האווירה העכשווית והעתידנית כאחד, של פאר וחיים טובים. שילוב וירטואוזי של חומרים, תאורה, צורות, צבעים וטכנולוגיות חדשניות שמלוות את הנוסעים לכל מקום - בין במושב האחורי ובין במושב הנהג.

נוחות ונינוחות

העידן החדש של נוחות הנהיגה ב-BMW סידרה 7.

 • לנוסעים מאחור

  מאחור, כל פרט פונה בכיוון הנסיעה ויוצר אווירה מהודרת. הנוסעים נהנים מנוחות, ממרחב וממגוון אפשרויות בידור ייחודיות. הטאבלט הנשלף Touch Command מספק בקרה משולבת מלאה על תפקודי הנוחות והבידור.
  עם חבילת האבזור המיוחדת “Executive Lounge” יכול הנוסע היושב מאחורי מושב הנוסע הקדמי ליהנות מהנסיעה בתנוחה מרגיעה במיוחד. השולחן המובנה במשענת היד המרכזית מצופה בעור Nappa שחור, למראה איכותי ותחושה נעימה במיוחד. בנוסף, גג השמש הפנורמי Sky Lounge משרה בגרסה הארוכה תחושה של מרחב פתוח ואוורירי, שאותו ניתן להאיר במידת הצורך בתאורת אווירה במגוון צבעים. באווירה האידיאלית הזו אפשר ליהנות הנאה מושלמת ממערכת השמע Bowers & Wilkins Diamond, שמעניקה צליל היקפי באיכות אולפן ובעצמה של 1,400 וואט.

 • לנהג ולנוסע הקדמי

  הקונסולה המרכזית של BMW סידרה 7 פונה כלפי הנהג ומעניקה במה לשורה של חידושים טכנולוגיים. BMW היא יצרנית הרכב הראשונה שמציעה שליטה באמצעות תנועות יד (Gesture Control), אשר מאפשרת לתת פקודות מרכזיות באמצעות תנועות יד. פתרונות חכמים נוספים כוללים את הבקרה הקולית המתקדמת, את בקר המגע iDrive ואת צג המגע (Touch Display) המוצע כחלופה ומאפשר, בשילוב עם מערכת הניווט Professional, הפעלה ישירה באמצעות צג ה-LCD הצבעוני, בגודל 10.25 אינץ'.
  בהתאם לתכנית הנהיגה הנבחרת, תצוגת לוח המחוונים משתנה ומציגה סמלים ועיצובים גרפיים שונים. המתגים הרב-תכליתיים מעוצבים במבנה תלת-ממדי להפעלה נעימה במיוחד, והם מותקנים במשטח מצופה כרום מבריק. ארכיטקטורה אלגנטית של משטחים אופקיים מושכת את עיני הצופים, ותאורת האווירה מפנה את תשומת הלב שלהם לאזורים המתאימים.

תחכום.

BMW סידרה 7 מפגינה רמה עילאית של איכות ייצור ודיוק. עדות לכך מספקות המראות בעלות העיצוב ה'מרחף': המראות החיצוניות נראות כאילו הן צומחות בטבעיות מתוך קווי המתאר של החלון. מעבר לאפקט המודרני והאלגנטי, מבנה זה גם משפר את האווירודינמיות. דוגמאות נוספות לפרטים מקוריים ומתוחכמים אפשר למצוא בשבכת הכליות האקטיבית להזרמת אוויר, בעיצוב הייחודי, המדויק ורב העצמה של החישוקים ובכיפוף הופמייסטר ששולב בצורה חלקה.
בתא הנוסעים, חומרים איכותיים דוגמת כרום, חיפויי פנים מעץ משובח בגימור Poplar Grain Grey ומושבים המרופדים, למשל, בעור ‘Nappa’ בלעדי בגוון Ivory White יוצרים שילובים הרמוניים. את הרמה הגבוהה של איכות הייצור ממחיש גם לוח המחוונים, המעוטר בתפר רציף. חיפוי העץ הדקורטיבי והרצועה שעברה ציפוי אלקטרוליטי מותאמים זה לזו במהלך הייצור של כל מכונית בנפרד, על מנת להשיג מראה כולל מושלם.
על מנת ליהנות ממגוון של אפשרויות נוספות לעיצוב של BMW סידרה 7 אפשר לבחור, מתוך האבזור של BMW Individual Collection, שילובים ייחודיים של צבעים וחומרים. המבחר כולל צבע Mediterranean Brown Tartufo לריפוד העור המלא Merino בעל הדוגמה העדינה, עם פרטים בעבודת יד דוגמת תפרים במראה ארוג, עיטורים בעבודת יד ותפרים בגוון מנוגד.

מהדורה מיוחדת “MONTBLANC FOR BMW”.

חומרים שנבחרו בקפידה, עיצוב מרהיב ושימושיות יוצאת דופן - ליוקרה מודרנית פנים רבות. המהדורה המיוחדת “Montblanc for BMW” נועדה להפגין את התשוקה המשותפת של שני המותגים לרמות הגבוהות ביותר של איכות ייצור. כדי לציין זאת, פיתחו ב-Montblanc קולקציה של אביזרים בלעדיים עבור BMW סידרה 7.
יצירות העור וכלי הכתיבה הם שותפים מושלמים - לחיי היום יום או לנסיעות ארוכות באווירה מהודרת. כל הפריטים כוללים הטבעה מתוחכמת בסגנון של BMW סידרה 7 וכן כיתוב “Montblanc for BMW”. מאביב 2016 והלאה, הסידרה הבלעדית תוצע ברחבי העולם כחלק מקולקציית סגנון החיים של BMW, בסוכנויות נבחרות של BMW ובבוטיקים של Montblanc.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more