עיצוב מעורר השראה.

BMW סידרה 6 Gran Coupé.

עיצוב מעורר השראה.

BMW סידרה 6 Gran Coupé.

עיצוב מעורר השראה.BMW סידרה 6 Gran Coupé.

צללית מוארכת, בתי גלגלים וקווי עיצוב ייחודיים, עיטורי כרום - BMW סידרה 6 Gran Coupé אינה חוששת להפגין את מה שיש לה להציע: אלגנטיות, ייחוד ואופי נמרץ. סביבת הנהג מספקת טעימה מהחומרים המובחרים. ריפוד עורי בעיל מרקם מתוחכם ותצוגות במבנה ארגונומי. אבזור ייחודי של BMW Individual מסייע ליצור מכונית בעלת אישיות בלעדית משלה. יצירת אמנות מושלמת בתצורת ישיבה של 4+1, אשר מספקת מקום לחמישה נוסעים בנסיעות קצרות. המקום האידיאלי להנאה ממלוא העצמה של מנועי TwinPower Turbo עטורי הפרסים של BMW, ממשפחת EfficientDynamics של BMW. מערך מקיף של מצלמות ומערכות סיוע מעמיד לרשותך עזרה נוספת בכל תנאי הנסיעה. התוצאה: הנאה אינסופית מהנהיגה בסביבה מרווחת ונוחה.

גלה את BMW סידרה 6 GRAN COUPÉ.

עיצוב.

הקווים הרחבים והאופייניים מתחילים בחזית, נמתחים לאורך המכסה הארוך של תא המנוע, עולים כלפי השמשה הקדמית וזורמים מהגג לעבר החלק האחורי רב העצמה. קווי קמט בולטים בצדי המכונית יוצרים שילובים מרשימים של אור וצל, ומדגישים עוד יותר את האלגנטיות היוקרתית והדינמית של BMW סידרה 6 Gran Coupé. BMW סידרה 6 Gran Coupé עוצבה מתוך כוונה ברורה: להפגין פרשנות ייחודית עוד יותר לספורטיביות האלגנטית. והדבר משתקף היטב בתא הנוסעים. קווים מוארכים ומשטחים נדיבים יוצרים תחושה ייחודית של מרחב. פריטי אבזור אופציונליים דוגמת חיפויי עץ משובח Ash Grain White של BMW Individual או ריפודי העור המלא Amaro Brown של BMW Individual משלימים את האווירה הייחודית.

נוחות.

בסביבת הנהג, ההתמקדות השיטתית בנהג מאפשרת לו להתרכז בדרך שמלפנים, בעוד שהנוסעים מאחור יכולים להתרווח במושבים הספורטיביים, שקווי המתאר שלהם יוצרים מקומות ישיבה נפרדים. עם חומרים איכותיים ומערכת של רמקולים מעולים, תא הנוסעים מזמין את הנוסעים להתרווח לאחור וליהנות מהנסיעה. פתרונות אחסון רבים למשקאות וחפצים קטנים מאפשרים לפנות את המרחב הנחוץ לנסיעה מהנה ברמה של מחלקה ראשונה.

אבזור.

מראה מסוגנן: המבחר כולל שלוש גרסאות עיצוב ייחודיות - חבילות העיצוב Pure Excellence,Pure Experience ו-M Sport. המערך של BMW Individual מציע אופציות ייחודיות נוספות. ומבחר האביזרים המקוריים של BMW מציע מגוון רחב של אפשרויות ושלל פתרונות שימושיים.

442 כ"ס

העצמה האדירה של BMW 650i משמשת כבסיס לדינמיות שמפגינה BMW סידרה 6 Gran Coupé בכל דרך. די בלחיצה קלה על דוושת ההאצה כדי שהמנוע בעל 8 הצילינדרים, בטכנולוגיית TwinPower Turbo BMW, יזניק את המכונית ל-100 קמ"ש תוך 4.6 שניות בלבד, באמצעות שני מגדשי טורבו וטכנולוגיות Valvetronic, Double-VANOS ו-High-Precision Injection. לצד הספק אדיר 450 כ"ס ומומנט מרבי של 66.2 קג"מ, מפגין מנוע הבנזין בעל 8 הצילינדרים בטכנולוגיית TwinPower Turbo BMW גם צריכת דלק מרשימה: עם תפקוד Automatic Start/Stop וטכנולוגיות EfficientDynamics נוספות של BMW, צריכת הדלק הממוצעת של BMW 650i היא 8.6 עד 8.8 ליטר ל-100 ק"מ, ופליטת CO2 היא 199 עד 206 גרם לק"מ. BMW 650i עומדת בתקן הפליטה EU6.