משהו מיוחד במינו.

אבזור עבור BMW סידרה 6 Gran Coupé.

משהו מיוחד במינו.

אבזור עבור BMW סידרה 6 Gran Coupé.

מראה מסוגנן: המבחר כולל שלוש חבילות עיצוב ייחודיות - חבילות Pure Excellence, Pure Experience ו-M Sport. המערך של BMW Individual מציע אופציות ייחודיות נוספות. ומבחר האביזרים המקוריים של BMW מציע מגוון רחב של אפשרויות ושלל פתרונות שימושיים.

משהו מיוחד במינו.אבזור עבור BMW סידרה 6 Gran Coupé.

מראה מסוגנן: המבחר כולל שלוש חבילות עיצוב ייחודיות - חבילות Pure Excellence, Pure Experience ו-M Sport. המערך של BMW Individual מציע אופציות ייחודיות נוספות. ומבחר האביזרים המקוריים של BMW מציע מגוון רחב של אפשרויות ושלל פתרונות שימושיים.

Read more

חבילת העיצוב PURE EXCELLENCE.

חבילת העיצוב Pure Excellence מאפשרת לך להוסיף אלמנטים ייחודים נוספים עבור BMW סידרה 6 Gran Coupé. כל פריטי האבזור, דוגמת חיפויים פנימיים מעץ משובח או חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', דגם 636, V-spoke style , שולבו בצורה קפדנית והרמונית על ידי המעצבים של BMW - הן בעיצוב החיצוני והן בעיצוב הפנימי.

 • עיצוב חיצוני

  חישוקי הסגסוגת הקלה האופציונליים בקוטר 19 אינץ', דגם 366, V-spoke style , אשר נכללים בעיצוב החיצוני של חבילת העיצוב Pure Excellence, מעניקים למכונית מראה יוקרתי במיוחד. החיפוי של עמוד B, המסגרות של המראות החיצוניות והבסיסים שלהן, בגימור שחור מבריק, מוסיפים נופך ספורטיבי. פנסי ערפל מודרניים בטכנולוגיית LED רומזים על שלל הטכנולוגיות המלהיבות הנוספות של המכונית.
  חבילת העיצוב החיצוני Pure Excellence כוללת צבע מטאלי. אולם, בחבילת העיצוב ניתן לשלב כל צבע וכל ערכת חישוקים מהמבחר של BMW או מהקולקציה של BMW Individual.
   

 • תא נוסעים

  חבילת העיצוב Pure Excellence משרה בתא הנוסעים אווירה מהודרת, שאותה מדגישה עוד יותר התאורה העקיפה שבוקעת משפע מקורות אור נוספים, בטכנולוגיית LED. את ריפודי העור 'Nappa' בצבע Ivory White/Black (דו-גווני) עם תפרים בגוון מנוגד, משלים היטב לוח המכשירים המרופד בעור, אשר כולל גם חיפוי עץ משובח poplar grain אפור, בניגוד מרשים. המסגרות הקרמיות של אמצעי הבקרה דוגמת ידית בורר ההילוכים, בקר מערכת ה-iDrive, מערכות השמע ובקרות האקלים מוסיפות נופך מלהיב. את חבילת העיצוב משלימים חיפויים מוארים לספי הדלתות.
  אופציות נוספות שמוצעות לבחירה כוללות ריפודי עור 'Nappa' ייחודי בצבע Cognac/Black (דו-גווני) עם תפרים בגוון מנוגד, את כל ריפודי העור של BMW Individual, וכן חיפוי עץ משובח 'Fineline' ואת כל חיפויי הפנים של BMW Individual.
   

חבילת העיצוב PURE EXPERIENCE.

עם פרטים שחורים בעיצוב החיצוני ואופציה לחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ', דגם 616,Multi-spoke style מפגינה BMW סידרה 6 Gran Coupé עם חבילת העיצוב Pure Experience אופי ספורטיבי מודגש. שבכת הכליות בגימור שחור מבריק בחזית המכונית, ומקורות אור עקיפים מרובים בטכנולוגיית LED בתא הנוסעים, משלימים את המראה הדינמי של המכונית.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת העיצוב Pure Experience מדגישה את המרכב האתלטי של המכונית באמצעות פריטים חיצוניים בגימור Shadow Line מבריק של BMW Individual ופריטים ספורטיביים נוספים בצבע שחור, דוגמת עיטורים שחורים לפתחי האוויר הצדיים, חזית הפסים של שבכת הכליות בגימור שחור מבריק, פס נוי אחורי בגימור שחור מבריק וקצה צינור פליטה בגימור כרום כהה. את המראה הדינמי של החזית מדגישים פנסי ערפל בטכנולוגיית LED. במבט מהצד, מרשימים במיוחד חישוקי הסגסוגת הקלה הספורטיביים והמהודרים של המכונית, בקוטר 20 אינץ', דגם 616, Multi-spoke style אשר מוצעים כאופציה.
  מלבד צבע Melbourne Red מטאלי, ניתן לקבל את חבילת העיצוב גם בשילוב עם כל אחד מהצבעים החיצוניים של BMW או של BMW Individual. כן מוצעים חישוקי 20 אינץ' מסגסוגת קלה של BMW, וכל מגוון החישוקים של BMW Individual.

 • תא נוסעים

  חבילת העיצוב Pure Experience מעניקה לתא הנוסעים מראה ספורטיבי ואלגנטי, עם ריפוד ייחודי בעור 'Nappa' בצבעי Cognac/Black (שני גוונים) וחיפוי עץ משובח 'Fineline'. מספר מקורות אור עקיפים בטכנולוגיית LED, כמו גם חיפויים מוארים בספי הדלתות, מדגישים עוד יותר את האווירה היוקרתית.
  את חבילת העיצוב הזו ניתן לקבל בשילוב עם כל ריפודי העור של BMW Individual, חיפויי עץ משובח poplar grain grey וכל חיפויי הפנים של BMW Individual.

חבילת M SPORT.

ההבדל בין מכונית ספורטיבית לבין אתלטית עתירת ביצועים: חבילת M Sport. החבילה כוללת את כל פריטי האבזור הנחוצים כדי להפיק את המרב מ-BMW סידרה 6 Gran Coupé, בכל הקשור לאווירת מרוצים ועיצוב אתלטי.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת M Sport לעיצוב החיצוני כוללת את חבילת M Aerodynamics עם פגוש קדמי ופגוש אחורי בצבע המרכב ושיבוץ בצבע Dark Shadow מטאלי במפזר האוויר האחורי (דיפיוזר). ייחודיים לחבילת M Sport: חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', דגם 351 M, Double-spoke style, או חישוקים בקוטר 20 אינץ', דגם 373 M Double-spoke style - שניהם עם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור.
  את המראה הספורטיבי משלימה חבילת BMW Individual עם פריטים בגוון Shadow Line מבריק דוגמת פסי עיטור, מסגרות צד, גימורים בפתחי החלונות, בתי מראות ומסגרות מראות חיצוניות בגוון שחור מבריק. קצות צינורות הפליטה בגימור כרום כהה משתלבים כאן היטב. סמלים בצדי המכונית, עם לוגו M מרשים, רומזים על האבזור האתלטי והמיוחד.
  הצבע החיצוני המטאלי Carbon Black מוצע באופן בלעדי בחבילת M Sport. עוד מוצעים הצבע המטאלי Melbourne Red, הצבע Alpine White, הצבע המטאלי Sapphire Black, הצבע המטאלי Space Grey, הצבע המטאלי Mediterranean Blue, הצבע המטאלי Glacier Silver וכן הצבעים החיצוניים של BMW Individual: הצבע המטאלי Citrine Black, הצבע המטאלי Ruby Black, הצבע המטאלי Moonstone, הצבע המטאלי Tanzanite Blue, הצבע המטאלי Frozen Bronze והצבע המטאלי Frozen Brilliant White. צבעים ייחודיים נוספים של BMW Individual זמינים לפי דרישה.

 • תא נוסעים

  חבילת M Sport משרה אווירה אתלטית וייחודית: מושבי Sport לנהג ולנוסע הקדמי עם תמיכה צדית מושלמת לנוחות גבוהה - בריפוד משולב אלקנטרה/עור 'Nappa' בגוון Anthracite ועור בגוון שחור מנוגד. גלגל ההגה M מצופה העור, אשר מצויד במתגים רב-תכליתיים, מאפשר להגיע בקלות לתפקודים מרובים. המראה האתלטי והדינמי בא לביטוי מלא, מחיפוי התקרה anthracite של BMW Individual, דרך חיפויי הפנים בגימור Aluminium Hexagon, ועד לחיפויי M בסיפי הדלתות ומשענת M לרגלו של הנהג.
  אפשרות נוספת: ריפודי עור מלא ומהודר 'Merino' של BMW Individual בדוגמה עדינה ובצבעי Platinum, Opal White, Amaro Brown, Champagne או Cohiba Brown, עם עיטורים שחורים בשני גוונים.
  חיפויי הפנים מוצעים כאופציה גם מאלומיניום מעוצב בקפידה, Piano Black או עץ משובח poplar grain אפור, 'Fineline' חום, sycamore auburn כהה או ash grain לבן.
   

BMW INDIVIDUAL.

האופי הייחודי ניכר בכל פרט - תחושה של ייחוד אמתי. בפריטי BMW Individual עבור BMW סידרה 6 Gran Coupé, הרדיפה שלך אחרי השלמות באה לביטוי מלא.

The expression of personality.

 • BMW Individual for the exterior

  ספורטיביות עתירת הבעה בחלק החיצוני, יוקרה ייחודית בחלק הפנימי - אבל מלים אינן מספיקות כדי להביע את עושר החוויה. מאפיין חיצוני בולט במיוחד: המשטחים הלבנים הבוהקים, בגימור מאט קטיפתי, בצבע החיצוני Frozen Brilliant White של BMW Individual. בשילוב עם חישוקי הסגסוגת של BMW Individual, מתקבל רושם חזק של דינמיות ואלגנטיות. ניתן לבחור מבין שמונה צבעים חיצוניים מרהיבים, על מנת שתוכל להביע ב-BMW סידרה 6 Gran Coupé את האישיות הייחודית שלך.

 • BMW Individual בתא הנוסעים

  בתא הנוסעים אפשר למצוא רק את החומרים המשובחים ביותר, אשר נבחרו בקפידה ואשר הצבעים שלהם משתלבים היטב. אחד השילובים, המופיע כאן, הוא בין ריפודי עור Merino מלא של BMW Individual בגוון Amaro Brown, חיפוי תקרה אלקנטרה באותו צבע וחיפוי עץ משובח Ash Grain White. את תא הנוסעים משלימה היטב תשומת הלב לפרטים, אשר באה לביטוי בפריטים דוגמת שיבוצי העץ בגלגל ההגה מצופה העור של BMW Individual, חיפויי הפנים התואמים של BMW Individual וכן התפרים והעיטורים והתפרים בגוון מנוגד בריפודי העור המלא. כמו כן, מוצעים, כמובן, גם צבעים ופריטים נוספים, על מנת שתוכל לעצב את תא הנוסעים בהתאמה מלאה לטעמך האישי.

 • הקומפוזיציה של BMW Individual

  הקומפוזיציה של BMW Individual נותנת מענה מושלם לטעם המשובח שלך. השילוב המסוגנן בין ריפודי העור המלא של BMW Individual לבין חיפויי הפנים האלגנטיים, וכן פריטי אבזור נוספים של BMW Individual, מוצעים במחיר כולל אטרקטיבי.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more