עצמה מוגברת.

מנועי TwinPower Turbo BMW ב-BMW סידרה 6 Gran Coupe.

רגע אתלטית נמרצת, רגע בת לוויה אלגנטית. עם המנועים רבי העצמה בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW, ועם טכנולוגיות EfficientDynamics של BMW, שולטת BMW סידרה 6 Gran Coupé בכל דרך. שני מגדשי טורבו וטכנולוגיות Valvetronic, Double-VANOS ו-High-Precision Injection מבטיחים ביצועים מעולים ורמות גבוהות של יעילות וחיסכון.

Read more

מנועי בנזין בטכנולוגיית TWINPOWER TURBO של BMW.

הדור האחרון של מנועי הבנזין בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW מציע הספקת כוח זריזה להפליא ותגובה מעולה, גם במהירויות מנוע נמוכות. בה בעת, הוא חסכוני יותר, פולט פחות מזהמים ומעניק ביצועים טובים מאלו של הדור הקודם. במנועים החדשניים משולבות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של הזרקת דלק, בקרה משתנה על השסתומים עם Double-VANOS וטכנולוגיה חדשנית של מגדשי טורבו - והם מייצגים אבן דרך חשובה באסטרטגיית הפיתוח EfficientDynamics של BMW. התוצאה: מערכת הינע יעילה וחסכונית במיוחד, אשר ממחישה את היכולות הידועות של BMW בכל הקשור לפיתוח מנועים. מנוע הבנזין בעל 6 הצילינדרים בטור, בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW, זכה כבר מספר פעמים בתואר מנוע השנה, והוא מצדיק את המוניטין העולמי שלו מבחינת אספקה דינמית של כוח, פעולה חלקה במיוחד ורמות מרשימות של יעילות וחיסכון. המנועים ממשפחת EfficientDynamics של BMW כוללים טכנולוגיה מוכחת ומצליחה, אשר מיושמת כמעט בכל מנועי הבנזין.

 • BMW 650i

  פליטת CO2 (גרם לק"מ)

  1

  צריכת דלק ממוצעת בליטרים

  1

  שסתומים/צילינדרים

  1

   

  נפח מנוע בסמ"ק

  1

   

  קד"ח/מהלך במ"מ

  1

   

  הספק מנוע בכ"ס/סל"ד

  1

   

  מומנט מירבי בסל"ד/קג"מ

  1

   

  יחס דחיסה :1

  1

   

 • BMW 640i

  פליטת CO2 (גרם לק"מ)

  1

  צריכת דלק ממוצעת בליטרים

  1

  צילינדרים/שסתומים

  1

   

  נפח מנוע בסמ"ק

  1

   

  קד"ח מהלך במ"מ

  1

   

  הספק מנוע בכ"ס/סל"ד

  1

   

  מומנט מירבי בסל"ד/קג"מ

  1

   

  יחס דחיסה :1

  1

   

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more