הופכת כל דרך לשטיח אדום.

העיצוב של BMW סידרה 6 Gran Coupé.

הופכת כל דרך לשטיח אדום.

העיצוב של BMW סידרה 6 Gran Coupé.

שלמות מרשימה וניגודים מושכים יוצרים יחדיו את האווירה המיוחדת ב-BMW סידרה 6 Gran Coupé. היא מצליחה לשלב ללא מאמץ בין המאפיינים של מכונית סדאן לבין אלו של מכונית קופה ספורטיבית - שתי תפיסות מנוגדות שסותרות לכאורה זו את זו. הפן המהודר שלה בולט לא פחות מהפן החדשני - והיא מפגינה יעילות ודינמיקה במינונים שווים. התוצאה: שילוב ייחודי בין עיצוב חלוצי, ספורטיביות בלתי מתפשרת ודינמיקה אלגנטית.

הופכת כל דרך לשטיח אדום.העיצוב של BMW סידרה 6 Gran Coupé.

שלמות מרשימה וניגודים מושכים יוצרים יחדיו את האווירה המיוחדת ב-BMW סידרה 6 Gran Coupé. היא מצליחה לשלב ללא מאמץ בין המאפיינים של מכונית סדאן לבין אלו של מכונית קופה ספורטיבית - שתי תפיסות מנוגדות שסותרות לכאורה זו את זו. הפן המהודר שלה בולט לא פחות מהפן החדשני - והיא מפגינה יעילות ודינמיקה במינונים שווים. התוצאה: שילוב ייחודי בין עיצוב חלוצי, ספורטיביות בלתי מתפשרת ודינמיקה אלגנטית.

Read more

עיצוב חיצוני.

הקווים הרחבים והאופייניים מתחילים בחזית, נמתחים לאורך המכסה הארוך של תא המנוע, עולים כלפי השמשה הקדמית וזורמים מהגג לעבר החלק האחורי רב העצמה. קווי עיצוב בולטים בצדי המכונית יוצרים שילובים מרשימים של אור וצל, ומדגישים עוד יותר את האלגנטיות היוקרתית והדינמית של BMW סידרה 6 Gran Coupé.
ציפוי כרום לקצוות של צינור הפליטה, מראות הצד ושבכת הכליות מבטיח מראה אלגנטי וספורטיבי. הפסים של שבכת הכליות עוצבו בצורה בולטת במיוחד ומספרם הוקטן, על מנת להעניק לחזית המכונית, בשילוב עם פתחי האוויר הגדולים בפגוש בעל העיצוב החדש, מראה בעל נפח רב יותר. הפנסים הראשיים הממוקדים, בטכנולוגיית LED, הם פריט נוסף שמשדר מצוינות. בשילוב עם הצבעים החיצוניים החדשים, דוגמת הצבע המטאלי Frozen Brilliant White של BMW Individual שמופיע כאן, מובטחת נוכחות מרשימה בכל עת.

אלגנטיות מהפנטת.

אתה מוזמן לחוות את העיצוב של BMW סידרה 6 Gran Coupé בסרטון.

פנסים ראשיים בטכנולוגיית LED

הפנסים הראשיים המסתגלים בטכנולוגיית LED, עם תפקודים מובנים של אלומה נמוכה ואלומה גבוהה, מכווננים באופן אוטומטי את חלוקת האור בהתאם למהירות הנסיעה, כדי להאיר בצורה דינמית את הדרך מלפנים. בנוסף למאותתי פנייה ותאורת יום, הם כוללים תפקוד של פנסים ראשיים מסתגלים עם פיזור תאורה משתנה לעיר ולדרך מהירה, פנסי פנייה וסייען אלומה גבוהה כנגד סנוור
(BMW Selective Beam), אשר מחליף באופן אוטומטי בין האלומה הנמוכה לבין האלומה הגבוהה. כך יכולה המערכת להאיר את הדרך בצורה אופטימלית, בכל דרך.
בחשיכה, הסיבוב של הפנסים הראשיים מסייע לנהג לראות הרחק לתוך הפניות, כבר ברגע שהוא מתחיל לסובב את גלגל ההגה. כדי לשפר את הראות לטווח קצר, תאורת הפנייה מופעלת באופן אוטומטי ברגע שמפעילים את מאותת הפנייה או כשמסובבים את גלגל ההגה - גם כשהמכונית במצב נייח. הפנסים המסתגלים מבטיחים תאורה אופטימלית של הסביבה הקרובה, ובכך הם מגבירים באופן משמעותי את הבטיחות האקטיבית.
מערכת Selective Beam BMW מאפשרת לנהג להותיר את האלומה הגבוהה כשהיא פועלת באופן קבוע, על מנת ליהנות מראות אופטימלית בשעות החשיכה. המערכת מאתרת נוכחות של כלי רכב מלפנים או של מכוניות שמתקרבות ממול, ומתאימה את האלומה הגבוהה כדי למנוע סנוור של משתמשים אחרים בדרך.

חישוקי סגסוגת קלה, בקוטר 20 אינץ', דגם 616. MULTI-SPOKE STYLE

חישוקי סגסוגת קלה, בקוטר 20 אינץ', דגם 616. MULTI-SPOKE STYLE

החישוקים החדשים, מרובי החישורים, מסגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ', דגם 616,עם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור ותפקוד run-flat, מתאפיינים במראה ספורטיבי מרהיב. והם לא רק נראים טוב - הודות ליציבות המעולה ולמשקלם הנמוך, הם משפרים את ההתנהגות באופן משמעותי. העיצוב המיוחד שכולל חישורים עבים ודקים מבטיח אספקת אוויר אופטימלית למערכת הבלימה.

עיצוב פנימי.

BMW סידרה 6 Gran Coupé עוצבה מתוך כוונה ברורה: להפגין פרשנות ייחודית עוד יותר לספורטיביות האלגנטית. והדבר משתקף היטב בתא הנוסעים. קווים מוארכים ומשטחים נדיבים יוצרים תחושה ייחודית של מרחב. פריטי אבזור אופציונליים דוגמת חיפויי עץ משובח Ash Grain White של BMW Individual או ריפודי העור המלא Amaro Brown של BMW Individual משלימים את האווירה הייחודית.
מידע חשוב לנהיגה מופיע בצג הבקרה העצמאי בעל הרזולוציה הגבוהה, אשר נתון במארז זכוכית עם מסגרת מגולוונת. המרווח האחיד בין הצג למסגרת מבטיח מראה ותחושה יוקרתיים. בקונסולה המרכזית, משטחים מבריקים במראה מואפל יוצרים עיצוב מרהיב במיוחד. לידית בורר ההילוכים ולבקר המגע iDrive Touch מסגרות קראמיות.
בחלקה האחורי של המכונית, מושב הספסל המורכב משני מקומות ישיבה נפרדים מזמין להתרווח ולהירגע. כשמקפלים את משענת היד המרכזית כלפי מעלה, אפשר להסיע נוסע נוסף לנסיעות קצרות. חידושים נוספים כוללים את חבילות העיצוב Pure Experience ו- Pure Excellence. עם ריפודי עור ‘Nappa’ יוקרתי בגוון Cognac/Black או Ivory White/Black, ואינספור פרטים נוספים, הן מדגישות עוד יותר את האופי הספורטיבי או האלגנטי של המכונית.

צבעים וחומרים.

בעוד שהצבעים המטאליים החדשים Glacier Silver, Cashmere Silver ו-Jatoba מבטיחים מראה קלאסי יותר, צבעים מטאליים חדשים נוספים - Melbourne Red ו-Mediterranean Blue - מדגישים את האופי הספורטיבי של BMW סידרה 6 Gran Coupé.
בתוך המכונית שובים את העין ריפודי עור ‘Nappa’ חדשים ויוקרתיים ובגווני Ivory White/Black או Cognac/Black. עם תפרים בגוון מנוגד ועיטורים שחורים בגב ובכרית המושב, הם משלבים בין ספורטיביות אלגנטית לבין אסתטיקה יוקרתית. תוספת יוקרתית במיוחד היא חיפוי הפנים בגימור Piano Black של BMW Individual.
למראה ייחודי באמת מוצע מבחר עשיר של אפשרויות נוספות מ-BMW Individual. כך למשל, בנוסף לצבע המטאלי Frozen Brilliant White של BMW Individual שמופיע כאן, מוצעים עשרה צבעים חיצוניים נוספים, חמישה מהם מטאליים. לתא הנוסעים של BMW סידרה 6 Gran Coupé ניתן להוסיף נופך מתוחכם גם באמצעות ריפודי העור היוקרתי ביותר בהיצע של BMW: ‘Merino’ בעל דוגמה עדינה.

מערכת שמע מתקדמת של BANG & OLUFSEN עם צליל היקפי

הודות למערכת החדשה לעיבוד אותות Dirac Dimensions, מערכת השמע המתקדמת של Bang & Olufsen עם צליל היקפי יוצרת אווירה פתוחה ומלאת חיים, באקוסטיקה יוצאת דופן. הצליל הנפלא מופק באמצעות 16 רמקולים בהספק של 1,200 וואט, ובכלל זה רמקול מרכזי שנשלף באופן אוטומטי מלוח המכשירים. הרמקול המרכזי מיועד לצלילי טווח הביניים ומצויד בטכנולוגיה של עדשה אקוסטית, על מנת להבטיח איכות צליל עקבית בכל מקומות הישיבה. המערכת מציעה לבחירה שתי הגדרות צליל: "צליל Studio" לשמע מושלם או "צליל Expanded" ליצירת רושם של חלל אקוסטי גדול יותר. את החוויה האודיו-ויזואלית משלימה תאורה של חלק מהרמקולים.

דרגות זיהום ובטיחות.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

Read more