רושם ראשוני: אתלטית. רושם שני: מושלמת.

נוחות ב-BMW סידרה 6 קופה.

רושם ראשוני: אתלטית. רושם שני: מושלמת.

נוחות ב-BMW סידרה 6 קופה.

רושם ראשוני: אתלטית. רושם שני: מושלמת.נוחות ב-BMW סידרה 6 קופה.

די לאחוז בגלגל ההגה ולשלוח מבט חטוף לעבר לוח המחוונים. אין שום מקום לספק באשר לייעוד של BMW סידרה 6 קופה. אווירה ספורטיבית מרבית בסביבה מסוגננת. כל אמצעי הבקרה פונים כלפי הנהג וניתן להשתמש בהם בצורה אינטואיטיבית. איזון מושלם בין עיצוב שימושי וספורטיבי. אפשר ליהנות מכל המאפיינים של מכונית ספורט מבלי לוותר על הנוחות היוקרתית.

תצוגת מחוונים רב תכליתית.

תצוגת מחוונים רב תכליתית.

תצוגת המחוונים הרב תכליתית, עם טכנולוגיה של מסך מואפל וצג בגודל של 10.25 אינץ', מספקת המחשה מרשימה במיוחד של חוויית הנהיגה. בה בעת, היא מסייעת לנהג להתרכז בדרך שמלפנים באמצעות הצגה של מידע רלוונטי ומניעה של הסחות דעת.
אפשר לבחור מבין שלוש תכניות תצוגה שונות בלוח המחוונים, שלכל אחת מהן מאפיינים ספציפיים משלה - ובכלל זה לוח צבעים וסגנון גראפי: תכניות Comfort, ECO PRO ו-Sport. בתכנית Comfort נשמר בעיקרון המראה המוכר, בעוד שבתכנית ECO PRO שולטים בצג גווני כחול ומופיעות התצוגות החדשות של מערכות EfficientDynamics ו-Bonus Range כדי לסייע לנהג להשיג סגנון נהיגה יעיל וחסכוני ככל האפשר. תכנית SPORT, לעומת זאת, מתאפיינת בגווני אדום וכוללת תצוגה של הספק המנוע.
תצוגת המחוונים הרב תפקודית מאפשרת להציג גם גם רשימות של תפקודי הבידור והטלפון.

מרחב.

תא הנוסעים של BMW סידרה 6 קופה תוכנן לתת מענה לדרישות הגבוהות ביותר בעיצוב ספורטיבי ויוקרתי. מושבי הספורט מרופדים בעור איכותי ומשתלבים בצורה מושלמת בתא הנוסעים. כך גם באשר למשענת היד המרכזית ותאי האחסון שמעניקים מספיק מקום לפריטים מכל סוג. בתא המטען, בנפח של 460 ליטר, אפשר להוביל גם פריטי מטען גדולים דוגמת תיקי ספורט או מזוודות, ומחזיקי ספלים מותקנים בקונסולה המרכזית.

התמקדות בנהג.

נהיגה ספורטיבית מחייבת תגובות מהירות. כל מתג, כל מחוון וכל אמצעי בקרה של BMW סידרה 6 קופה נמצאים בדיוק היכן שאתה מצפה למצוא אותם בצורה אינטואיטיבית.
משמאל לגלגל ההגה נמצא המתג של מערכות הסיוע לנהג ובקרת התאורה, והיישר מולך נמצא לוח המחוונים עם כל המידע הרלוונטי לנהיגה ובטיחות - מידע שניתן להקרין, באמצעות התצוגה העילית של BMW אשר מוצעת כאופציה, ישירות בשדה הראייה שלך.
מימינו של הנהג יש מקום לצג הצבעוני העצמאי, בגודל של 10.25 אינץ'. מתחתיו נמצאים לחצני המועדפים, אשר מעניקים גישה מידית לתפקודים וקביעות בהגדרה עצמית. מעט נמוך יותר נמצאים מתגי הבקרה של מערכת בקרת האקלים.
ידית בורר ההילוכים ומתג מערכת Driving Experience Control מותקנים בקונסולה המרכזית - והנהג יכול להגיע אליהם בצורה מידית ואינטואיטיבית. סמוך אליהם נמצא בקר המגע iDrive Touch - שאותו יכול להפעיל גם הנוסע הקדמי, בקלות וביד אחת.

פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (COMFORT ACCESS)

פתיחה ונעילת דלתות ללא מפתח (COMFORT ACCESS)

חדשנית וקלה לשימוש - מערכת ה-Comfort Access מאפשרת לפתוח את דלתות המכונית ולהתניע את המנוע מבלי להשתמש במפתח המכונית. את המפתח אפשר לשאת בכיס המכנסיים או בתיק, והוא מזוהה באופן אוטומטי ברגע שמתקרבים למכונית. לאחר שנעילת הדלתות משוחררת באופן אוטומטי, הנהג יכול להיכנס ולהתניע את המנוע בלחיצה על לחצן Start/Stop. אמינות הפעולה של התפקוד מובטחת הודות לאימות הזהות באמצעות מפתח.