רושם חזותי מושלם, מעל לכל ספק.

פרטי אבזור עבור BMW סידרה 6 קופה.

רושם חזותי מושלם, מעל לכל ספק.

פרטי אבזור עבור BMW סידרה 6 קופה.

דינמית, מאתגרת או אלגנטית - שלל האפשרויות לאבזור ייחודי מדגישות כל היבט של BMW סידרה 6 קופה: חבילת M Sport וחבילות העיצוב Pure Experience ו- Pure Excellenceהאופציונליות. בנוסף, מגוון האפשרויות המוצעות במסגרת BMW Individual מאפשר להעניק ל-BMW סידרה 6 קופה אופי יוקרתי ואישי עוד יותר. והאביזרים המקוריים של BMW מאפשרים להתאים את המכונית בצורה מושלמת לצורכי היום יום.

רושם חזותי מושלם, מעל לכל ספק.פרטי אבזור עבור BMW סידרה 6 קופה.

דינמית, מאתגרת או אלגנטית - שלל האפשרויות לאבזור ייחודי מדגישות כל היבט של BMW סידרה 6 קופה: חבילת M Sport וחבילות העיצוב Pure Experience ו- Pure Excellenceהאופציונליות. בנוסף, מגוון האפשרויות המוצעות במסגרת BMW Individual מאפשר להעניק ל-BMW סידרה 6 קופה אופי יוקרתי ואישי עוד יותר. והאביזרים המקוריים של BMW מאפשרים להתאים את המכונית בצורה מושלמת לצורכי היום יום.

חבילת עיצוב PURE EXPERIENCE

חבילת העיצוב Pure Experience מעניקה ל-BMW סידרה 6 קופה מראה דינמי וספורטיבי. פריטים בולטים במיוחד: שבכת הכליות הכפולה בגימור שחור מבריק וחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ' דגם 616, Multi-spoke style. את העיצוב משלימים מאפיינים חיצוניים נוספים בגוון שחור, ומקורות אור עקיפים רבים בתא הנוסעים.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת העיצוב Pure Experience מדגישה את המרכב האתלטי של המכונית באמצעות פריטים חיצוניים בגימור Shadow Line מבריק של BMW Individual ופריטים ספורטיביים נוספים בצבע שחור, דוגמת עיטורים שחורים לפתחי האוויר הצדיים, חזית הפסים של שבכת הכליות בגימור שחור מבריק, פס נוי אחורי בגימור שחור מבריק וקצה צינור פליטה בגימור כרום כהה. את המראה הדינמי של החזית מדגישים פנסי ערפל בטכנולוגיית LED. במבט מהצד, מרשימים במיוחד החישוקים הספורטיביים והמהודרים של המכונית, בקוטר 20 אינץ', דגם 616, אשר מוצעים כאופציה.
  מלבד צבע Melbourne Red מטאלי, ניתן לקבל את חבילת העיצוב גם בשילוב עם כל אחד מהצבעים החיצוניים של BMW או של BMW Individual. כן מוצעים חישוקי סגסוגת קלה 20 אינץ' של BMW, וכל מגוון החישוקים של BMW Individual.

 • תא הנוסעים

  חבילת העיצוב Pure Experience מעניקה לתא הנוסעים מראה ספורטיבי ואלגנטי, עם ריפוד ייחודי בעור 'Nappa' בצבעי Cognac/Black (שני גוונים) וחיפוי עץ משובח 'Fineline' חום. מספר מקורות אור עקיפים בטכנולוגיית LED, כמו גם חיפויים מוארים בספי הדלתות, מדגישים עוד יותר את האווירה היוקרתית.
  את חבילת העיצוב הזו ניתן לקבל בשילוב עם כל ריפודי העור של BMW Individual, חיפויי עץ משובח poplar grain grey וכל חיפויי הפנים של BMW Individual.

חבילת עיצוב PURE EXCELLENCE.

חבילת העיצוב Pure Excellence מעניקה ל-BMW סידרה 6 קופה מראה יוקרתי עוד יותר. כל פריטי האבזור, דוגמת חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', דגם 366, V-spoke style, או חיפויי פנים מעץ משובח poplar grain אפור, שולבו בצורה קפדנית והרמונית על ידי המעצבים של BMW - הן בעיצוב החיצוני והן בעיצוב הפנימי.

 • עיצוב חיצוני

  חישוקי הסגסוגת הקלה האופציונליים בקוטר 19 אינץ', דגם 366, V-spoke style, אשר נכללים בעיצוב החיצוני של חבילת העיצוב Pure Excellence, מעניקים למכונית מראה יוקרתי במיוחד. החיפוי של עמוד B, המסגרות של המראות החיצוניות והבסיסים שלהן, בגימור שחור מבריק, מוסיפים נופך ספורטיבי. פנסי ערפל מודרניים בטכנולוגיית LED רומזים על שלל הטכנולוגיות המלהיבות הנוספות של המכונית.
  חבילת העיצוב החיצוני Pure Excellence כוללת צבע מטאלי. אולם, בחבילת האבזור ניתן לשלב כל צבע וכל ערכת חישוקים מהמבחר של BMW או מהקולקציה של BMW Individual.

 • תא נוסעים

  חבילת העיצוב Pure Excellence משרה בתא הנוסעים אווירה מהודרת, שאותה מדגישה עוד יותר התאורה העקיפה שבוקעת משפע מקורות אור נוספים, בטכנולוגיית LED. את עור 'Nappa' בצבע Ivory White/Black (דו-גווני) עם תפרים בגוון מנוגד, משלים היטב לוח המכשירים המרופד בעור, אשר כולל גם חיפוי עץ משובח poplar grain אפור, בניגוד מרשים. המסגרות הקרמיות של אמצעי הבקרה דוגמת ידית בורר ההילוכים, בקר iDrive, ומערכת השמע ובקרת האקלים מוסיפות נופך מלהיב. את חבילת האבזור משלימים חיפויים מוארים לספי הדלתות.
  אופציות נוספות שמוצעות לבחירה כוללות עור 'Nappa' ייחודי בצבע Cognac/Black (דו-גווני) עם תפרים בגוון מנוגד, את כל ריפודי העור של BMW Individual, וכן חיפוי עץ משובח 'Fineline' חום ואת כל חיפויי הפנים של BMW Individual.

חבילת M SPORT

חבילת M Sport מאפשרת להפוך את BMW סידרה 6 קופה לאתלטית חסרת פשרות. החבילה כוללת את כל האבזור הנחוץ על מנת להפיק את המרב מהביצועים הדינמיים, העיצוב האתלטי ובלוטות האדרנלין.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת M Sport לעיצוב החיצוני כוללת את חבילת M Aerodynamics עם פגוש קדמי ופגוש אחורי בצבע המרכב ושיבוץ בצבע Dark Shadow מטאלי במפזר האוויר האחורי (דיפיוזר). ייחודיים לחבילת M Sport: חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', דגם 351 M, Double-spoke style, או חישוקים בקוטר 20 אינץ' דגם 373 M, Double-spoke style - שניהם עם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור.
  את המראה הספורטיבי משלימה חבילת BMW Individual עם פריטים בגוון Shadow Line מבריק דוגמת פסי עיטור, מסגרות צד, גימורים בפתחי החלונות, בתי מראות ומסגרות מראות חיצוניות בגוון שחור מבריק. קצות צינורות הפליטה בגימור כרום כהה משתלבים כאן היטב. סמלים בצדי המכונית, עם לוגו M מרשים, רומזים על האבזור האתלטי והמיוחד.
  הצבע החיצוני המטאלי Carbon Black מוצע באופן בלעדי בחבילת M Sport. עוד מוצעים הצבע המטאלי Melbourne Red, הצבע Alpine White, הצבע המטאלי Sapphire Black, הצבע המטאלי Space Grey, הצבע המטאלי Mediterranean Blue, הצבע המטאלי Glacier Silver וכן הצבעים החיצוניים של BMW Individual: הצבע המטאלי Citrine Black, הצבע המטאלי Ruby Black, הצבע המטאלי Moonstone, הצבע המטאלי Tanzanite Blue, הצבע המטאלי Frozen Bronze והצבע המטאלי Frozen Brilliant White. צבעים ייחודיים נוספים של BMW Individual זמינים לפי דרישה.

 • תא הנוסעים

  חבילת M Sport משרה אווירה אתלטית וייחודית: מושבי Sport לנהג ולנוסע הקדמי עם תמיכה צדית מושלמת לנוחות גבוהה - בריפוד משולב אלקנטרה/עור 'Nappa' בגוון Anthracite ועור בגוון שחור מנוגד. גלגל ההגה M מצופה העור, אשר מצויד במתגים רב-תכליתיים, מאפשר להגיע בקלות לתפקודים מרובים. המראה האתלטי והדינמי בא לביטוי מלא, מחיפוי התקרה anthracite של BMW Individual, דרך חיפויי הפנים בגימור Aluminium Hexagon, ועד לחיפויי M בסיפי הדלתות ומשענת M לרגלו של הנהג.
  אפשרות נוספת: ריפודי עור מלא ומהודר 'Merino' של BMW Individual, בעל הדוגמה העדינה, בצבעי Platinum, Opal White, Amaro Brown, Champagne או Cohiba Brown, עם עיטורים שחורים בשני גוונים.
  חיפויי הפנים מוצעים כאופציה גם מאלומיניום מעוצב בקפידה, Piano Black או עץ משובח poplar grain אפור, 'Fineline' חום, sycamore auburn כהה או ash grain לבן.

BMW INDIVIDUAL.

האופי הייחודי ניכר בכל פרט - תחושה של ייחוד אמתי. באביזרים של BMW Individual עבור BMW סידרה 6 קופה, הרדיפה שלך אחרי השלמות באה לביטוי מלא.

BMW Individual

 • BMW Individual בעיצוב החיצוני

  שילוב רב עצמה של דינמיות ואישיות - BMW סידרה 6 קופה עם הצבע החיצוני המטאלי המרשים Ruby Black של BMW Individual. השתקפויות מאינספור פיגמנטים יוצרות ברק ייחודי ובהתאם לנקודת המבט וזווית קרני האור, נוצר שילוב של גוונים - מאדום כהה ועד סגול. התוספת המושלמת למראה האלגנטי והייחודי הם חישוקי הסגסוגת הקלה הקלאסיים, בקוטר 19 אינץ', דגם 374 I,V-spoke style. מבחינת מידות, עולים עליהם רק חישוקי הסגסוגת הקלה בקוטר 20 אינץ', דגם 349 I, V-spoke style
  כל צבע שתבחר מבין אחד עשר הצבעים החיצוניים של BMW Individual ימחיש, כמובן, בצורה בוהקת את הסגנון האישי שלך.

 • BMW Individual בתא הנוסעים

  תא נוסעים שמגשים את כל החלומות. ב-BMW סידרה 6 קופה עם אבזור של BMW Individual, החלומות מתגשמים.
  שילוב אלגנטי במיוחד אפשר למצוא בין ריפודי העור המלא Merino בעל הגרעיניות העדינה בצבע Platinum מרשים, לבין חיפוי הגג מסוג אלקנטרה בצבע תואם, בתוספת חיפוי הפנים הקלאסי והכהה מעץ Plane Auburn משובח, אשר משתלב בהרמוניה מושלמת במראה האלגנטי, החם והכהה. לא רק הצבעים של תא הנוסעים מרשימים. הוא משכנע במיוחד בכל הקשור לאיכות של החומרים והעיטורים. את עור Merino הרך והטבעי, בעל הדוגמה העדינה במשטחים השונים, משלימים התפרים והעיטורים האלגנטיים בצבעים מנוגדים. כך מתקבלת תחושה אמתית של איכות חסרת תקדים. השילוב יוצר חוויה מושלמת לכל החושים, וכך גם גלגל ההגה מצופה העור עם שיבוץ קפדני של עץ, בהרמוניה מלאה עם חיפויי הפנים של BMW Individual.
  וזהו רק אחד מאינספור השילובים והאפשרויות מהאוסף של BMW Individual. הצבעים הנוספים, האפשרויות הדקורטיביות והעץ המשובח מעניקים לך חופש מוחלט לבטא את האישיות הייחודית שלך.

 • הקומפוזיציה של BMW Individual

  הקומפוזיציה של BMW Individual נותנת מענה מושלם לטעם המשובח שלך. השילוב המסוגנן בין ריפודי העור המלא של BMW Individual לבין חיפויי הפנים האלגנטיים, וכן פריטי אבזור נוספים של BMW Individual, מוצעים במחיר כולל אטרקטיבי.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.