שלמות. מכל נקודת מבט.

העיצוב של BMW סידרה 6 קופה.

שלמות. מכל נקודת מבט.

העיצוב של BMW סידרה 6 קופה.

בעיצוב החיצוני שולטים קווים זורמים. חומרים מובחרים יוצרים אווירה ייחודית בתא הנוסעים. העיצוב של BMW סידרה 6 קופה משדר אתלטיות ואלגנטיות מכל זווית. האופי הנמרץ שלה בא לביטוי מרגע הלחיצה על לחצן ההתנעה וניתן לשלוט בו בצורה מושלמת באמצעות גלגל ההגה מצופה העור. מכונית ספורט מתורבתת. ההבטחה לחוויית נהיגה ספורטיבית רק ממתינה לרגע שבו תאפשר לה להתממש.

שלמות. מכל נקודת מבט.העיצוב של BMW סידרה 6 קופה.

בעיצוב החיצוני שולטים קווים זורמים. חומרים מובחרים יוצרים אווירה ייחודית בתא הנוסעים. העיצוב של BMW סידרה 6 קופה משדר אתלטיות ואלגנטיות מכל זווית. האופי הנמרץ שלה בא לביטוי מרגע הלחיצה על לחצן ההתנעה וניתן לשלוט בו בצורה מושלמת באמצעות גלגל ההגה מצופה העור. מכונית ספורט מתורבתת. ההבטחה לחוויית נהיגה ספורטיבית רק ממתינה לרגע שבו תאפשר לה להתממש.

עיצוב חיצוני.

BMW סידרה 6 קופה מפגינה, במינון שווה, חן ועצמה. העיצוב החיצוני מתאפיין בקווי מתאר ברורים ובמשטחים בוטחים. בשילוב עם חבילת M Sport האופציונלית, פתחי אוויר גדולים וקצוות מרשימים לצינור הפליטה מדגישים את האופי הספורטיבי של המכונית. עם תשעה פסים בוהקים שמוקפים בפנסים ראשיים בטכנולוגיית LED, שבכת הכליות שולטת בחזית המכונית. קשתות גלגלים גדולות ופנסים שפונים כלפי פנים מעניקים לחלק האחורי של המכונית מראה עמוק ושרירי. בסך הכל, מדגישים כל הפרטים האלה את הרושם הראשוני: מכונית הקופה האלגנטית משתוקקת כבר לצאת לדרך.

פנסים ראשיים מסתגלים בטכנולוגיית LED

הפנסים הראשיים המסתגלים בטכנולוגיית LED, עם תפקודים מובנים של אלומה נמוכה ואלומה גבוהה, מכווננים באופן אוטומטי את חלוקת האור בהתאם למהירות הנסיעה, כדי להאיר בצורה דינמית את הדרך מלפנים. בנוסף למאותתי פנייה ותאורת יום, הם כוללים תפקוד של פנסים ראשיים מסתגלים עם פיזור תאורה משתנה לעיר ולדרך מהירה, פנסי פנייה וסייען אלומה גבוהה כנגד סנוור (Selective Beam) של BMW, אשר מחליף באופן אוטומטי בין האלומה הנמוכה לבין האלומה הגבוהה. כך יכולה המערכת להאיר את הדרך בצורה אופטימלית, בכל התנאים.
בחשיכה, הסיבוב של הפנסים הראשיים מסייע לנהג לראות הרחק לתוך הפניות, כבר ברגע שהוא מתחיל לסובב את גלגל ההגה. כדי לשפר את הראות לטווח קצר, תאורת הפנייה מופעלת באופן אוטומטי ברגע שמפעילים את מאותת הפנייה או כשמסובבים את גלגל ההגה - גם כשהמכונית במצב נייח. הפנסים המסתגלים מבטיחים תאורה אופטימלית של הסביבה הקרובה, ובכך הם מגבירים באופן משמעותי את הבטיחות האקטיבית.
מערכת Selective Beam של BMW מאפשרת לנהג להותיר את האלומה הגבוהה כשהיא פועלת באופן קבוע, על מנת ליהנות מראות אופטימלית בשעות החשיכה. המערכת מאתרת נוכחות של כלי רכב מלפנים או של מכוניות שמתקרבות ממול, ומתאימה את האלומה הגבוהה כדי למנוע סנוור של משתמשים אחרים בדרך.

חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ',דגם 616, MULTI-SPOKE STYLE

חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ',דגם 616, MULTI-SPOKE STYLE

חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ', דגם 616 עם צמיגי Run-Flat במידות שונות מלפנים ומאחור הם דגש ספורטיבי מובהק. ולא מדובר במאפיין אופטי עיצובי בלבד - הודות ליציבותם המעולה ומשקלם הנמוך, הם מציעים התנהגות משופרת במידה משמעותית. התנהגות משופרת. העיצוב המיוחד שכולל חישורים עבים ודקים מבטיח אספקת אוויר אופטימלית למערכת הבלימה.

עיצוב פנימי.

המחוונים והמתגים החשובים ביותר מוכוונים כלפי הנהג, על מנת להבטיח שליטה מופתית - מאפיין חיוני במכונית ספורט קופה. משטחים נדיבים וקווי מתאר ברורים משתלבים במחוונים מעוצבים בקפידה ובחומרים איכותיים, על מנת ליצור רושם יוקרתי שקוסם לכל החושים. צג הבקרה העצמאי ונטול המסגרת, בעל הרזולוציה הגבוהה, עם מארז הזכוכית והמסגרת המגולוונת, מותקן מעל לוח המכשירים ומספק מידע חיוני באיכות מעולה, גם באור יום בהיר. העיצוב המואפל של הקונסולה המרכזית מוסיף לתא הנוסעים המתוחכם נופך יוקרתי. לידית בורר ההילוכים ולבקר המגע iDrive Touch מסגרות קראמיות.
כל המושבים הם בעלי ממדים נדיבים ועיצוב ארגונומי. לוח המחוונים, הקונסולה המרכזית, החיפויים העליונים של הדלתות וחיפויי הצד מרופדים בעור 'Nappa' יוקרתי עם תפרים בגוון מנוגד. החיפויים הפנימיים כוללים עיטורים ייחודיים בעץ מובחר או באלומיניום מרשים.

צבעים וחומרים.

שאלה של אופי: כדי להעניק ל-BMW סידרה 6 קופה מראה אלגנטי ואתלטי, מומלץ לבחור בצבעים החיצוניים המטאליים Glacier Silver או Jatoba כהה. הצבעים החיצוניים Melbourne Red ו-Mediterranean Blue משרים אווירה ספורטיבית כוללת.
רב-גוניות דומה מוצעת גם בתא הנוסעים: שילובים של עור 'Nappa' יוקרתי בגווני Ivory White/Black, למשל, יוצרים אווירה בעלת אופי מרשים. ניתן להוסיף עיטורים מיוחדים באמצעות חיפויים מעץ משובח 'Fineline' brown או poplar grain grey, למשל.
המבחר של BMW Individual מציע יוקרה ברמה הגבוהה ביותר. פריטי אבזור דוגמת חיפויי פנים בגימור Piano Black, או ריפוד העור המלא 'Merino' בעל הדוגמה העדינה בצבעים Platinum או Champagne, משרים בתא הנוסעים אווירה מתוחכמת ומעודנת - והמבחר של הצבעים החיצוניים כולל אחד עשר גוונים נוספים של BMW Individual.

מערכת שמע מתקדמת של BANG & OLUFSEN עם צליל היקפי

הודות למערכת החדשה לעיבוד אותות Dirac Dimensions, מערכת השמע המתקדמת של Bang & Olufsen, עם צליל היקפי יוצרת אווירה פתוחה ומלאת חיים, באקוסטיקה יוצאת דופן. הצליל הנפלא מופק באמצעות 16 רמקולים בהספק של 1,200 וואט, ובכלל זה רמקול מרכזי שנשלף באופן אוטומטי מלוח המכשירים. הרמקול המרכזי מיועד לצלילי טווח הביניים ומצויד בטכנולוגיה של עדשה אקוסטית, על מנת להבטיח איכות צליל עקבית בכל מקומות הישיבה. המערכת מציעה לבחירה שתי הגדרות צליל: צליל Studio לשמע מושלם או צליל Expanded ליצירת רושם של חלל אקוסטי גדול יותר. את החוויה האודיו-ויזואלית משלימה תאורה של חלק מהרמקולים.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.