גונבת את ההצגה.

BMW סידרה 6 קבריולה.

גונבת את ההצגה.

BMW סידרה 6 קבריולה.

גונבת את ההצגה.BMW סידרה 6 קבריולה.

בנסיעות קצרות וארוכות כאחד, BMW סידרה 6 קבריולה מציעה את הרמות הגבוהות ביותר של נוחות, דינמיקה, יעילות וחיסכון. זאת, במידה לא מבוטלת, הודות למנועי TwinPower Turbo BMW, ממשפחת EfficientDynamics של BMW. חבילות עיצוב דוגמת Pure Experience, Pure Excellence או חבילת M Sport, מאפשרות להדגיש את ההיבטים השונים של BMW סידרה 6 קבריולה, בהתאם להעדפותיך האישיות. לכך נלווים חידושים במסגרת טכנולוגיות ConnectedDrive של BMW, דוגמת התצוגה העילית של BMW, או חבילת Driving Assistant Plus. נופך ספורטיבי, אלגנטי או עתיר הבעה אפשר להוסיף באמצעות מגוון החישוקים המוצעים - ובכלל זה חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ', דגם 616, Multi-spoke style.

גלה את BMW סידרה 6 קבריולה.

עיצוב.

כל היבט ב-BMW סידרה 6 קבריולה מבטא זריזות, זרימה ודחף אדיר קדימה. בשילוב עם הפנסים הראשיים בטכנולוגיית LED אשר מותקנים כאבזור סטנדרטי וכוללים תאורת יום מעל לפתחי האוויר, מבטיחה שבכת הכליות עתירת ההבעה, אשר נוטה לפנים, שכל מבט לעבר החזית יותיר רושם בלתי נשכח. העיצוב החיצוני האלגנטי והספורטיבי ממשיך בטבעיות אל תוך תא הנוסעים של BMW סידרה 6 קבריולט. בחבילת העיצוב Pure Experience האופציונלית, ריפודי עור 'Nappa' רך וייחודי ובצבע Cognac/Black, חיפויי עץ משובח בגימור 'Fineline' ומשטחים נדיבים משתלבים בהרמוניה ויוצרים תא נוסעים מרווח ומהודר.

דינמיקת נהיגה, יעילות וחיסכון

המנועים עתירי המומנט וטכנולוגיות השלדה המתוחכמות הותאמו בצורה מושלמת אלה לאלה, על מנת להבטיח חוויית נהיגה עילאית - שאותה משלים הצליל הדינמי הבוקע ממערכת הפליטה הספורטיבית. הרמות הגבוהות של הדינמיקה והזריזות של BMW סידרה 6 קבריולה באות לביטוי מיוחד בטכנולוגיות EfficientDynamics של BMW, דוגמת מנועי TwinPower Turbo עתירי הביצועים, היעילים והחסכוניים של BMW, או בתיבת ההילוכים Sport אוטומטית Steptronic בעלת 8 ההילוכים.

אבזור.

BMW סידרה 6 קבריולה מאובזרת בכל מה שצריך כדי לחוש נפלא, באווירה מתוחכמת ומעודנת. ההיצע כולל מספר חבילות עיצוב. חבילות העיצוב Pure Experience, Pure Excellence וחבילת M Sport מאפשרות להתאים את האופי של המכונית בצורה מדויקת יותר לאישיות שלך. ההיצע של BMW Individual מעניק מרחב רב עוד יותר לביטוי אישי ומגע ייחודי. והאביזרים המקוריים של BMW מציעים רמה גבוהה עוד יותר של שימושיות.

450 כ"ס

450 כ"ס ו-66.2 קג"מ. בין 8.9 עד 9.1 ליטר ל-100 ק"מ פליטת CO2 של 208 עד 213 גרם לק"מ, והאצה מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 4.6 שניות. מנוע הבנזין בטכנולוגיית TwinPower Turbo BMW, אשר מותקן ב-BMW 650i, משלב בין טכנולוגיות מהפכניות לבין כוונון חדשני. מגדשי הטורבו בטכנולוגיית TwinScroll, בשילוב עם טכנולוגיית Valvetronic, מזינים לתאי הבעירה אוויר טרי. הזרקת הבנזין הישירה High-Precision Injection יוצרת תוך מיליוניות השנייה תערובת הרמונית ומדויקת של אוויר ודלק, בעוד שטכנולוגיית Double-VANOS מתאימה את הספק המנוע בצורה מושלמת לטווח מהירויות המנוע. התוצאה: רמות מרביות של יעילות וחיסכון בדיוק כשלא צריך הספק מלא, והספק מרבי בטווח רחב של מהירויות מנוע - בתוספת תגובה מידית בכל פעם שנוהגים בסגנון דינמי. BMW 650i עומדת בתקן הפליטה EU6.