פתוחים לחוויות

אבזור עבור BMW סידרה 6 קבריולט.

פתוחים לחוויות

אבזור עבור BMW סידרה 6 קבריולט.

BMW סידרה 6 קבריולט מאובזרת בכל מה שצריך כדי לחוש נפלא, באווירה מתוחכמת ומעודנת. ההיצע כולל כמה חבילות עיצוב. חבילות העיצוב האופציונליות Pure Experience, Pure Excellence וחבילת M Sport מאפשרות להתאים את האופי של המכונית בצורה מדויקת יותר לאישיות שלך. ההיצע של BMW Individual מעניק מרחב רב עוד יותר לביטוי אישי ומגע ייחודי. והאביזרים המקוריים של BMW מציעים רמה גבוהה עוד יותר של שימושיות.

פתוחים לחוויותאבזור עבור BMW סידרה 6 קבריולט.

BMW סידרה 6 קבריולט מאובזרת בכל מה שצריך כדי לחוש נפלא, באווירה מתוחכמת ומעודנת. ההיצע כולל כמה חבילות עיצוב. חבילות העיצוב האופציונליות Pure Experience, Pure Excellence וחבילת M Sport מאפשרות להתאים את האופי של המכונית בצורה מדויקת יותר לאישיות שלך. ההיצע של BMW Individual מעניק מרחב רב עוד יותר לביטוי אישי ומגע ייחודי. והאביזרים המקוריים של BMW מציעים רמה גבוהה עוד יותר של שימושיות.

חבילת העיצוב PURE EXPERIENCE.

חישוקי הסגסוגת הקלה בקוטר 20 אינץ' דגם 616, Multi-spoke style ושבכת הכליות הכפולה בגימור שחור מבריק מבטאים זאת באופן חד-משמעי: חבילת העיצוב PURE EXPERIENCE מתמקדת באווירה ספורטיבית. את המראה האלגנטי של BMW סידרה 6 קבריולט משלים גימור כרום כהה של קצה צינור הפליטה, אשר בולט לעין כשמביטים מאחור, וכשיושבים בתא הנוסעים מגלים שפע מקורות אור עקיפים בטכנולוגיית LED.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת העיצוב Pure Experience מדגישה את המרכב האתלטי של המכונית באמצעות מאפיינים חיצוניים בגימור Shadow Line מבריק של BMW Individual ועוד תוספות ספורטיביות בצבע כהה דוגמת עיטורים שחורים על פתחי האוויר הצדיים, גימור שחור מבריק בחזית הפסים של שבכת הכליות, פס נוי אחורי בגימור שחור מבריק וקצה צינור פליטה בגימור כרום כהה. את המראה הדינמי של החזית מדגישים פנסי ערפל בטכנולוגיית LED. במבט מהצד, מרשימים במיוחד החישוקים הספורטיביים והמהודרים של המכונית, מסגסוגת קלה, בקוטר 20 אינץ' דגם 616, Multi-spoke style אשר מוצעים כאופציה.
  מלבד צבע Melbourne Red מטאלי, ניתן לקבל את חבילת העיצוב גם בשילוב עם כל אחד מהצבעים החיצוניים של BMW או של BMW Individual. כן מוצעים חישוקי 20 אינץ' מסגסוגת קלה של BMW, וכל מגוון החישוקים של BMW Individual.

 • תא נוסעים

  חבילת העיצוב Pure Experience מעניקה לתא הנוסעים מראה ספורטיבי ואלגנטי, עם ריפודי עור 'Nappa' ייחודיים בצבעי Cognac/Black (שני גוונים) וחיפוי עץ משובח 'Fineline'. מספר מקורות אור עקיפים בטכנולוגיית LED, כמו גם חיפויים מוארים בספי הדלתות, מדגישים עוד יותר את האווירה היוקרתית.
  את חבילת העיצוב הזו ניתן לקבל בשילוב עם כל ריפודי העור של BMW Individual, חיפויי עץ משובח poplar grain grey וכל חיפויי הפנים של BMW Individual.

חבילת העיצוב PURE EXCELLENCE.

חבילת העיצוב Pure Excellence מציעה, ככל הנראה, את האווירה המסוגננת ביותר במכונית עם גג פתוח. מאפיינים כמו חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', דגם 366, V-spoke styleאו מסגרות קראמיות מעודנות בתא הנוסעים, כמו גם ריפודי עור 'Nappa' בעל היוקרה הנצחית בגווני Ivory White/Black, מעניקים ל-BMW סידרה 6 קבריולט נופך אלגנטי במיוחד. כל הפריטים הותאמו בקפידה על ידי המעצבים של BMW.

 • עיצוב חיצוני

  חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', דגם 366, V-spoke style אשר נכללים בעיצוב החיצוני של חבילת העיצוב Pure Excellence, מעניקים למכונית מראה יוקרתי במיוחד. החיפוי של עמוד B, המסגרות של המראות החיצוניות והבסיסים שלהן, בגימור שחור מבריק, מוסיפים נופך ספורטיבי. פנסי ערפל מודרניים בטכנולוגיית LED רומזים על שלל הטכנולוגיות המלהיבות הנוספות של המכונית.
  חבילת העיצוב החיצונית Pure Excellence כוללת צבע מטאלי. אולם, בחבילת האבזור ניתן לשלב כל צבע וכל ערכת חישוקים מהמבחר של BMW או מהקולקציה של BMW Individual.

 • תא נוסעים

  חבילת העיצוב Pure Excellence משרה בתא הנוסעים אווירה מהודרת, שאותה מדגישה עוד יותר התאורה העקיפה שבוקעת משפע מקורות אור נוספים, בטכנולוגיית LED. את ריפודי העור 'Nappa' בצבע Ivory White/Black (דו-גווני) עם תפרים בגוון מנוגד, משלים היטב לוח המכשירים המרופד בעור, אשר כולל גם חיפוי עץ משובח poplar grain אפור, בניגוד מרשים. המסגרות הקרמיות של אמצעי הבקרה דוגמת ידית בורר ההילוכים, בקר iDrive, מערכות השמע ובקרת האקלים מוסיפות נופך מלהיב. את חבילת האבזור משלימים חיפויים מוארים לספי הדלתות.
  אופציות נוספות שמוצעות לבחירה כוללות ריפודי עור 'Nappa' ייחודי בצבע Cognac/Black (דו-גווני) עם תפרים בגוון מנוגד, את כל ריפודי העור של BMW Individual, וכן חיפוי עץ משובח 'Fineline' ואת כל חיפויי הפנים של BMW Individual.

חבילת M SPORT

כל המרכיבים של חבילת M Sport תוכננו למטרה אחת ויחידה: להעניק ל-BMW סידרה 6 קבריולט מראה דינמי עוד יותר. בין אם מביטים בחיפויי הפנים בגימור Aluminium Hexagon ובין אם מתפעלים מהצבע החיצוני היוקרתי Carbon Black מטאלי, מהפריטים החיצוניים בצבע המרכב או מגלגל ההגה M מצופה העור עם המתגים הרב תכליתיים - כל פרט משדר אווירה ספורטיבית טהורה.

 • עיצוב חיצוני

  חבילת M Sport לעיצוב החיצוני כוללת את חבילת M Aerodynamics עם פגוש קדמי, חצאיות צד ופגוש אחורי בצבע המרכב ושיבוץ בצבע Dark Shadow מטאלי במפזר האוויר האחורי (דיפיוזר). מאפיין ייחודי בחבילת M Sport:חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 19 אינץ', דגם 351 M, Double-spoke style או בקוטר 20 אינץ', דגם Double-spoke style 373 M - בשני המקרים עם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור.
  את המראה הספורטיבי משלימה חבילת BMW Individual עם פריטים בגוון Shadow Line מבריק דוגמת פסי עיטור, מסגרות צד, גימורים בפתחי החלונות, בתי מראות ומסגרות מראות חיצוניות בגוון שחור מבריק. הקצוות של צינור הפליטה, בגימור כרום כהה, משתלבים כאן היטב. סמלים בצדי המכונית, עם לוגו M מרשים, רומזים על האבזור האתלטי והמיוחד.
  הצבע החיצוני המטאלי Carbon Black מוצע באופן בלעדי בחבילת M Sport. עוד מוצעים הצבע המטאלי Melbourne Red, הצבע Alpine White, הצבע המטאלי Sapphire Black, הצבע המטאלי Space Grey, הצבע המטאלי Mediterranean Blue, הצבע המטאלי Glacier Silver וכן הצבעים החיצוניים של BMW Individual: הצבע המטאלי Citrine Black, הצבע המטאלי Ruby Black, הצבע המטאלי Moonstone, הצבע המטאלי Tanzanite Blue, הצבע המטאלי Frozen Bronze והצבע המטאלי Frozen Brilliant White. צבעים ייחודיים נוספים של BMW Individual זמינים לפי דרישה.

 • תא נוסעים

  חבילת M Sport משרה אווירה אתלטית וייחודית: מושבי Sport לנהג ולנוסע הקדמי עם תמיכה צדית מושלמת לנוחות גבוהה - בריפוד משולב אלקנטרה/עור 'Nappa' בגוון Anthracite ועור בגוון שחור מנוגד. גלגל ההגה M מצופה העור, אשר מצויד במתגים רב-תכליתיים, מאפשר להגיע בקלות לתפקודים מרובים. המראה האתלטי והדינמי בא לביטוי מלא, מחיפוי התקרה anthracite של BMW Individual, דרך חיפויי הפנים בגימור Aluminium Hexagon, ועד לחיפויי M בסיפי הדלתות ומשענת M לרגלו של הנהג.
  אפשרות נוספת: ריפודי עור מלא ומהודר 'Merino' של BMW Individual, בעל הדוגמה העדינה, בצבעי Platinum, Opal White, Amaro Brown, Champagne או Cohiba Brown, עם עיטורים שחורים בשני גוונים.
  חיפויי הפנים מוצעים כאופציה גם מאלומיניום מעוצב בקפידה, Piano Black או עץ משובח poplar grain אפור, 'Fineline' חום, sycamore auburn כהה או ash grain לבן.

BMW INDIVIDUAL.

האופי הייחודי ניכר בכל פרט - תחושה של ייחוד אמתי. בפריטי BMW Individual עבור BMW סידרה 6 קבריולט, הרדיפה שלך אחרי השלמות באה לביטוי מלא.

ביטוי של האישיות.

 • BMW Individual בעיצוב החיצוני

  ארבעת המקומות היוקרתיים ביותר תחת השמש - ב-BMW סידרה 6 קבריולט, עם אבזור ומאפיינים מהקולקציה של BMW Individual. הנה כמה דוגמאות: הצבע החיצוני המטאלי Tanzanite Blue, בהשראת אבן החן הנושאת שם זה. תחת קרינה ישירה של שמש, המשטחים, שבדרך כלל הם בצבע כחול כהה, זוהרים בטורקיז מרהיב. עשרה צבעים חיצוניים נוספים, אטרקטיביים לא פחות, מוצעים גם הם במסגרת הקולקציה של BMW Individual. אחד מהם הוא הצבע המטאלי Moonstone. צבע זה כולל מספר רב של פיגמנטים שמעניקים לפני השטח עומק תלת ממדי וזוהרים בגווני כחול-אפור עד צהוב-זהוב. הצבע המטאלי Frozen Silver משרה תחושה של קרירות טכנית במשטחי מאט קטיפתיים - ובאיכות מלהיבה וייחודית משלו. יהא הצבע החיצוני שתבחר אשר יהיה - אתה יכול להיות בטוח שהוא ישתלב בצורה מושלמת בחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ', דגם 349 I, V-spoke style של BMW Individual - אשר מדגישים עוד יותר את הצורה הדינמית של העיצוב החיצוני, בממדים שלהם ובקווים השטוחים שמאפיינים אותם.

 • BMW Individual בתא הנוסעים

  אופי שמימי ונשגב. רוח בשיער, שמש בפנים, קרבה לטבע - את החוויה של BMW סידרה 6 קבריולט אפשר להעצים עוד יותר באמצעות האבזור המיוחד מהקולקציה של BMW Individual. אחד השילובים ההרמוניים ביותר נוצר בין עור Merino בעל הדוגמה העדינה בגוון Opal White וחיפוי העץ המשובח בעל הקומפוזיציה האמנותית Ash Grain White. בשילוב עם הצבע החיצוני, ההרכב מזכיר מאוד את האווירה השורה ביאכטות ספורטיביות ואלגנטיות. ולא רק הצבעים של תא הנוסעים מרשימים. הוא משכנע במיוחד בכל הקשור לאיכות של החומרים. את עור Merino הרך והטבעי, בעל הדוגמה העדינה במשטחים השונים, משלימים התפרים והעיטורים האלגנטיים בצבעים מנוגדים. כך מתקבלת תחושה אמתית של איכות חסרת תקדים. השילוב יוצר חוויה מושלמת לכל החושים, וכך גם חיפוי הגג בגימור אלקנטרה וגלגל ההגה מצופה העור עם שיבוץ קפדני של עץ, בהרמוניה מלאה עם חיפויי הפנים של BMW Individual. וזהו רק אחד מאינספור השילובים והאפשרויות מהאוסף של BMW Individual. הצבעים הנוספים, האפשרויות הדקורטיביות והעץ המשובח מעניקים לך חופש מוחלט לבטא את האישיות הייחודית שלך.

 • הקומפוזיציה של BMW Individual

  הקומפוזיציה של BMW Individual נותנת מענה מושלם לטעם המשובח שלך. השילוב המסוגנן בין ריפודי העור המלא של BMW Individual לבין חיפויי הפנים האלגנטיים, וכן פריטי אבזור נוספים של BMW Individual, מוצעים במחיר כולל אטרקטיבי.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.