מותירה את הרוח מאחור.

העיצוב של BMW סידרה 6 קבריולט.

מותירה את הרוח מאחור.

העיצוב של BMW סידרה 6 קבריולט.

עם עיצוב בהשראת סירות מרוץ, אוויר טרי ללא הגבלה וביצועי שיא על הכביש, BMW סידרה 6 קבריו היא מכונית אלגנטית בעלת שתי דלתות שמשדרת קלילות של דג במים. הגג הנפתח נעלם בצורה חלקה במרכב ויוצר קו כתפיים חלק והרמוני. בסביבת הנהג שולט העיצוב הספורטיבי של לוח המכשירים. וקווי המתאר מתמקדים באווירודינמיות טהורה.

מותירה את הרוח מאחור.העיצוב של BMW סידרה 6 קבריולט.

עם עיצוב בהשראת סירות מרוץ, אוויר טרי ללא הגבלה וביצועי שיא על הכביש, BMW סידרה 6 קבריו היא מכונית אלגנטית בעלת שתי דלתות שמשדרת קלילות של דג במים. הגג הנפתח נעלם בצורה חלקה במרכב ויוצר קו כתפיים חלק והרמוני. בסביבת הנהג שולט העיצוב הספורטיבי של לוח המכשירים. וקווי המתאר מתמקדים באווירודינמיות טהורה.

עיצוב חיצוני.

כל היבט ב-BMW סידרה 6 קבריולט מבטא זריזות, זרימה ודחף אדיר קדימה. בשילוב עם הפנסים הראשיים בטכנולוגיית LED אשר מותקנים כאבזור סטנדרטי וכוללים תאורת יום מעל לפתחי האוויר, מבטיחה שבכת הכליות עתירת ההבעה, אשר נוטה לפנים, שכל מבט לעבר החזית יותיר רושם בלתי נשכח.
במבט מהצד, המראות החיצוניות החדשות אשר כוללות מאותתי פנייה מובנים, ורוחק הסרנים הארוך, שובים מיד את העין. קו העיצוב הבולט אשר זורם כלפי החזית יוצר תחושה שמכונית הקבריו המרשימה עומדת להתמזג עם הכביש. כל קווי המתאר מזכירים את העיצוב הזורם של סירת מנוע.
עם בתי גלגלים שריריים ויציבה רבת עצמה, החלק האחורי יוצר ניגוד מרשים לחזית הדינמית. בולטים במיוחד הפנסים האחוריים בצורת האות L, הקצוות המרשימים של צינור הפליטה ועיטורי הכרום האופקיים הנוספים. במיוחד כשהגג הפתוח, המסר ברור - אפילו כשמביטים מרחוק: מבין כל דגמי BMW, זו מכונית הקבריולט המיוחדת ביותר.

פנסים ראשיים מסתגלים מסוג LED

הפנסים הראשיים המסתגלים בטכנולוגיית LED, עם תפקודים מובנים של אלומה נמוכה ואלומה גבוהה, מכווננים באופן אוטומטי את חלוקת האור בהתאם למהירות הנסיעה, כדי להאיר בצורה דינמית את הדרך מלפנים. בנוסף למאותתי פנייה ותאורת יום, הם כוללים תפקוד של פנסים ראשיים מסתגלים עם פיזור תאורה משתנה לעיר ולדרך מהירה, פנסי פנייה וסייען אלומה גבוהה כנגד סנוור (BMW Selective Beam), אשר מחליף באופן אוטומטי בין האלומה הנמוכה לבין האלומה הגבוהה. כך יכולה המערכת להאיר את הדרך בצורה אופטימלית, בכל התנאים.
בחשיכה, הסיבוב של הפנסים הראשיים מסייע לנהג לראות הרחק לתוך הפניות, כבר ברגע שהוא מתחיל לסובב את גלגל ההגה. כדי לשפר את הראות לטווח קצר, תאורת הפנייה מופעלת באופן אוטומטי ברגע שמפעילים את מאותת הפנייה או כשמסובבים את גלגל ההגה - גם כשהמכונית במצב נייח. הפנסים המסתגלים מבטיחים תאורה אופטימלית של הסביבה הקרובה, ובכך הם מגבירים באופן משמעותי את הבטיחות האקטיבית.
מערכת Selective Beam BMW מאפשרת לנהג להותיר את האלומה הגבוהה כשהיא פועלת באופן קבוע, על מנת ליהנות מראות אופטימלית בשעות החשיכה. המערכת מאתרת נוכחות של כלי רכב מלפנים או של מכוניות שמתקרבות ממול, ומתאימה את האלומה הגבוהה כדי למנוע סנוור של משתמשים אחרים בדרך.

חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ', דגם 616, MULTI-SPOKE STYLE

חישוקי סגסוגת קלה בקוטר 20 אינץ', דגם 616, MULTI-SPOKE STYLE

חישוקי הסגסוגת הקלה בקוטר 20 אינץ' דגם 616 Multi-spoke style, עם צמיגים במידות שונות מלפנים ומאחור ותפקוד run-flat, מתאפיינים במראה ספורטיבי מרהיב. והם לא רק נראים טוב - הודות ליציבות המעולה ולמשקל הנמוך שלהם, הם משפרים את ההתנהגות באופן משמעותי. העיצוב המיוחד שכולל חישורים עבים ודקים מבטיח אספקת אוויר אופטימלית למערכת הבלימה.

גג נפתח.

הגג הנפתח האוטומטי מעניק בידוד אקוסטי ותרמי ברמה יוצאת דופן. הוא מעניק למכונית הקבריולט צללית שמזכירה מכונית קופה, והיכולת לפתוח את החלון האחורי מבטיחה זרימת אוויר מעולה ברחבי תא הנוסעים.
וכדי ליהנות עוד יותר מהאוויר הצח, בלחיצת כפתור אפשר לקפל את הגג לאחור, אל תוך תא מיוחד בתא המטען. גם בנהיגה במהירות של עד 40 קמ"ש, בלחיצת כפתור אפשר לפתוח את הגג תוך 19 שניות ולסגור אותו תוך 24 שניות.
גם כשהגג סגור, הנוסעים במכונית הקבריו יכולים ליהנות מחוויה מרעננת של נהיגה באוויר הפתוח: אפשר לפתוח בו-זמנית את כל חמשת החלונות, ולהותיר את הגג סגור כדי להעניק הגנה מפני קרינה ישירה של שמש, למשל.

עיצוב פנימי.

העיצוב החיצוני האלגנטי והספורטיבי ממשיך בטבעיות אל תוך תא הנוסעים של BMW סידרה 6 קבריולט. בחבילת העיצוב Pure Experience, האופציונליץ, ריפודי עור 'Nappa' רך וייחודי בצבע Cognac/Black, חיפויי עץ משובח בגימור 'Fineline' ומשטחים נדיבים, משתלבים בהרמוניה ויוצרים תא נוסעים מרווח ומהודר.
מידע חשוב לנהיגה מופיע בצג הבקרה העצמאי בעל הרזולוציה הגבוהה, אשר נתון במארז זכוכית עם מסגרת מגולוונת. הקונסולה המרכזית בעיצוב של מסך מואפל והמסגרות הקראמיות של בקר המגע iDrive Touch וידית בורר ההילוכים מוסיפות לאווירה נופך יוקרתי. תאים שימושיים ומחזיקי משקאות בחלקו הקדמי של תא הנוסעים ובמשענת היד המרכזית מאחור מציעים שפע של אפשרויות אחסון.

צבעים וחומרים.

האיכות הגבוהה של החומרים והגימור נטול הרבב מעניקים ל-BMW סידרה 6 קבריולט את האופי הייחודי שלה. וגם הצבעים תורמים לאופי הייחודי של כל מכונית. אחד עשר צבעים חיצוניים שונים מוצעים לבחירה - מהצבע הקלאסי והאלגנטי Cashmere Silver ועד לצבע הספורטיבי Mediterranean Blue. צבעים אלה הולמים בצורה מושלמת את המראה האלגנטי של תא הנוסעים, אשר מרופד בעור 'Nappa' רך ויוקרתי בפרישה רחבה ובצבע Cognac/Black או Ivory White/Black, ובחיפויים דקורטיביים מעודנים דוגמת חיפוי העץ המשובח 'Fineline' שמוסיף דוגמה מיוחדת לפני השטח.
מי שמחפשים יוקרה אקסקלוסיבית עוד יותר ימצאו מענה בהיצע של BMW Individual. פריטי אבזור דוגמת חיפויי עץ משובח BMW Individual או ריפודי עור מלא 'Merino' בעל הדוגמה העדינה מוסיפים עידון לתא הנוסעים. ההיצע של BMW Individual כולל צבעים חיצוניים נוספים - צבעי מאט או צבעים מטאליים - למראה חיצוני ייחודי.

מערכת שמע מתקדמת BANG & OLUFSEN עם צליל היקפי

הודות למערכת החדשה לעיבוד אותות Dirac Dimensions, מערכת השמע המתקדמת של Bang & Olufsen, עם הצליל ההיקפי, יוצרת אווירה פתוחה ומלאת חיים, באקוסטיקה יוצאת דופן. הצליל הנפלא מופק באמצעות 12 רמקולים בהספק של 1,000 וואט, ובכלל זה רמקול מרכזי שנשלף באופן אוטומטי מלוח המכשירים. הרמקול המרכזי מיועד לצלילי טווח הביניים ומצויד בטכנולוגיה של עדשה אקוסטית, על מנת להבטיח איכות צליל עקבית בכל מקומות הישיבה. המערכת מציעה לבחירה שתי הגדרות צליל: צליל Studio לשמע מושלם או צליל Expanded ליצירת רושם של חלל אקוסטי גדול יותר. את החוויה האודיו-ויזואלית משלימה תאורה של חלק מהרמקולים.

נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.